Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Leposavic timetable

monday, 18.02.2019.
07:10 09:42 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:10
arr. 07:21
dep. 07:22
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:33
dep. 07:34
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 08:05
dep. 08:06
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
54 km
arr. 08:27
dep. 08:28
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
86 km
arr. 09:10
dep. 09:11
91 km
arr. 09:16
dep. 09:17
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:42
109 km
11:30 14:35 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 14:10
dep. 14:10
92 km
Lesak
arr. 14:20
dep. 14:20
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:35
112 km
15:30 18:02 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:30
arr. 15:41
dep. 15:42
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:53
dep. 15:54
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
29 km
Polumir, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 16:25
dep. 16:26
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:32
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
54 km
arr. 16:47
dep. 16:48
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
70 km
Raska, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
86 km
arr. 17:30
dep. 17:31
91 km
arr. 17:36
dep. 17:37
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 18:02
109 km
15:35 17:40 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
92 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
112 km
 
Departures on: tuesday, 19.02.2019.
07:10 09:42 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 07:10
arr. 07:21
dep. 07:22
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:27
dep. 07:28
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:33
dep. 07:34
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:56
dep. 07:57
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 08:05
dep. 08:06
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:11
dep. 08:12
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 08:21
dep. 08:22
54 km
arr. 08:27
dep. 08:28
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:38
dep. 08:39
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:45
dep. 08:46
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
86 km
arr. 09:10
dep. 09:11
91 km
arr. 09:16
dep. 09:17
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:33
dep. 09:34
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:42
109 km
11:30 14:35 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 14:10
dep. 14:10
92 km
Lesak
arr. 14:20
dep. 14:20
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 14:35
112 km
15:30 18:02 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:30
arr. 15:41
dep. 15:42
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:47
dep. 15:48
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:53
dep. 15:54
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
29 km
Polumir, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 16:25
dep. 16:26
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:31
dep. 16:32
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
54 km
arr. 16:47
dep. 16:48
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:58
dep. 16:59
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 17:05
dep. 17:06
70 km
Raska, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
86 km
arr. 17:30
dep. 17:31
91 km
arr. 17:36
dep. 17:37
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:53
dep. 17:54
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 18:02
109 km
15:35 17:40 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:35
Baljevac kod Raske
arr. 16:45
dep. 16:45
72 km
Raska, Bus station
arr. 17:00
dep. 17:00
82 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:10
dep. 17:10
92 km
Lesak
arr. 17:25
dep. 17:25
102 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:40
112 km

Naselja Kraljevo i Leposavic su međusobno udaljena ~111 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 03h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 07:10 h, dok je poslednji polazak u 15:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.