Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Leposavic timetable

sunday, 16.02.2020.
06:50 09:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
54 km
arr. 08:05
dep. 08:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
86 km
arr. 08:48
dep. 08:49
91 km
arr. 08:54
dep. 08:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:20
109 km
14:50 17:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
54 km
arr. 16:05
dep. 16:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
86 km
arr. 16:48
dep. 16:49
91 km
arr. 16:54
dep. 16:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:20
109 km
Kraljevo - Leposavic timetable
Departures on: monday, 17.02.2020.
06:50 09:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
54 km
arr. 08:05
dep. 08:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
86 km
arr. 08:48
dep. 08:49
91 km
arr. 08:54
dep. 08:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:20
109 km
14:50 17:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
54 km
arr. 16:05
dep. 16:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
86 km
arr. 16:48
dep. 16:49
91 km
arr. 16:54
dep. 16:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:20
109 km
Kraljevo - Leposavic timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
06:50 09:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
54 km
arr. 08:05
dep. 08:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
86 km
arr. 08:48
dep. 08:49
91 km
arr. 08:54
dep. 08:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:20
109 km
14:50 17:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
54 km
arr. 16:05
dep. 16:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
86 km
arr. 16:48
dep. 16:49
91 km
arr. 16:54
dep. 16:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:20
109 km
Kraljevo - Leposavic timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
06:50 09:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:50
arr. 07:01
dep. 07:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 07:13
dep. 07:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 07:23
dep. 07:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 07:44
dep. 07:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:50
dep. 07:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
54 km
arr. 08:05
dep. 08:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 08:16
dep. 08:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 08:23
dep. 08:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 08:29
dep. 08:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 08:36
dep. 08:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 08:42
dep. 08:43
86 km
arr. 08:48
dep. 08:49
91 km
arr. 08:54
dep. 08:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 09:01
dep. 09:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 09:20
109 km
14:50 17:20 (02:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:50
arr. 15:01
dep. 15:02
10 km
Progorelica, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
14 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 15:13
dep. 15:14
18 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 15:23
dep. 15:24
29 km
Polumir, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
38 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 15:44
dep. 15:45
44 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
48 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:59
dep. 16:00
54 km
arr. 16:05
dep. 16:06
57 km
Piskanja, Railway station
arr. 16:09
dep. 16:10
60 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 16:16
dep. 16:17
66 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
70 km
Raska, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
76 km
Kaznovice, Railway station
arr. 16:36
dep. 16:37
80 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 16:42
dep. 16:43
86 km
arr. 16:48
dep. 16:49
91 km
arr. 16:54
dep. 16:55
95 km
Lesak, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:02
98 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 17:11
dep. 17:12
104 km
Leposavic, Railway station
arr. 17:20
109 km

Naselja Kraljevo i Leposavic su međusobno udaljena ~109 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:50 h, dok je poslednji polazak u 14:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.