Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Lazac timetable

saturday, 16.02.2019.
04:15 05:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.5 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:50
dep. 04:50
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.6 km
Lazac
arr. 05:00
20 km
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:15
Kraljevo, Borjak
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:22
dep. 06:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:29
dep. 06:29
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:31
dep. 06:31
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Samaila
arr. 06:40
dep. 06:40
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 06:41
dep. 06:41
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 06:42
dep. 06:42
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 06:45
dep. 06:45
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 06:47
dep. 06:47
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
19.6 km
Lazac
arr. 06:55
20 km
15:10 15:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:13
dep. 15:13
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:19
dep. 15:19
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:21
dep. 15:21
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:27
dep. 15:27
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:29
dep. 15:29
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 15:31
dep. 15:31
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 15:33
dep. 15:33
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.5 km
Samaila
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 15:41
dep. 15:41
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 15:45
dep. 15:45
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
19.6 km
Lazac
arr. 15:50
20 km
19:45 20:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, Borjak
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:52
dep. 19:52
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 19:54
dep. 19:54
4.4 km
Jarcujak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:06
dep. 20:06
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
Samaila
arr. 20:11
dep. 20:11
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:13
dep. 20:13
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:15
dep. 20:15
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:16
dep. 20:16
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:18
dep. 20:18
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:20
dep. 20:20
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
19.6 km
Lazac
arr. 20:25
20 km
 
Departures on: sunday, 17.02.2019.
04:15 05:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.5 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:50
dep. 04:50
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.6 km
Lazac
arr. 05:00
20 km
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:15
Kraljevo, Borjak
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:22
dep. 06:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:29
dep. 06:29
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:31
dep. 06:31
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Samaila
arr. 06:40
dep. 06:40
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 06:41
dep. 06:41
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 06:42
dep. 06:42
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 06:45
dep. 06:45
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 06:47
dep. 06:47
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
19.6 km
Lazac
arr. 06:55
20 km
15:10 15:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:13
dep. 15:13
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:19
dep. 15:19
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:21
dep. 15:21
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:27
dep. 15:27
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:29
dep. 15:29
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 15:31
dep. 15:31
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 15:33
dep. 15:33
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.5 km
Samaila
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 15:41
dep. 15:41
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 15:45
dep. 15:45
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
19.6 km
Lazac
arr. 15:50
20 km
19:45 20:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, Borjak
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:52
dep. 19:52
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 19:54
dep. 19:54
4.4 km
Jarcujak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:06
dep. 20:06
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
Samaila
arr. 20:11
dep. 20:11
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:13
dep. 20:13
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:15
dep. 20:15
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:16
dep. 20:16
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:18
dep. 20:18
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:20
dep. 20:20
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
19.6 km
Lazac
arr. 20:25
20 km

Naselja Kraljevo i Lazac su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.