Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Lazac timetable

sunday, 26.05.2019.
04:15 05:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.5 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:50
dep. 04:50
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.6 km
Lazac
arr. 05:00
20 km
06:15 06:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:15
Kraljevo, Borjak
arr. 06:17
dep. 06:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:18
dep. 06:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:20
dep. 06:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:22
dep. 06:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:24
dep. 06:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 06:26
dep. 06:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:29
dep. 06:29
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:31
dep. 06:31
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 06:33
dep. 06:33
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 06:35
dep. 06:35
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 06:37
dep. 06:37
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 06:39
dep. 06:39
12.5 km
Samaila
arr. 06:40
dep. 06:40
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 06:41
dep. 06:41
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 06:42
dep. 06:42
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 06:43
dep. 06:43
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 06:44
dep. 06:44
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 06:45
dep. 06:45
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 06:47
dep. 06:47
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 06:49
dep. 06:49
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 06:51
dep. 06:51
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
19.6 km
Lazac
arr. 06:55
20 km
15:10 15:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:13
dep. 15:13
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:19
dep. 15:19
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:21
dep. 15:21
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:27
dep. 15:27
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:29
dep. 15:29
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 15:31
dep. 15:31
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 15:33
dep. 15:33
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.5 km
Samaila
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 15:41
dep. 15:41
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 15:45
dep. 15:45
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
19.6 km
Lazac
arr. 15:50
20 km
19:45 20:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, Borjak
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:52
dep. 19:52
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 19:54
dep. 19:54
4.4 km
Jarcujak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:06
dep. 20:06
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
Samaila
arr. 20:11
dep. 20:11
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:13
dep. 20:13
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:15
dep. 20:15
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:16
dep. 20:16
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:18
dep. 20:18
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:20
dep. 20:20
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
19.6 km
Lazac
arr. 20:25
20 km
 
Departures on: monday, 27.05.2019.
04:15 05:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.4 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.5 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:50
dep. 04:50
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 04:52
dep. 04:52
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.6 km
Lazac
arr. 05:00
20 km
06:25 07:30 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:25
Kraljevo, Borjak
arr. 06:27
dep. 06:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:28
dep. 06:28
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:30
dep. 06:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:33
dep. 06:33
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 06:35
dep. 06:35
4.4 km
Jarcujak
arr. 06:38
dep. 06:38
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 06:41
dep. 06:41
6.2 km
Musina Reka
arr. 06:42
dep. 06:42
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 07:06
dep. 07:06
21.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 07:03
dep. 07:03
20.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 07:01
dep. 07:01
19 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:59
dep. 06:59
17.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:56
dep. 06:56
16.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:53
dep. 06:53
15.2 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 07:08
dep. 07:08
23.8 km
Samaila, Lukavac
arr. 07:10
dep. 07:10
24.8 km
Samaila, Skola
arr. 07:12
dep. 07:12
25.8 km
Samaila
arr. 07:13
dep. 07:13
26.6 km
Samaila, Novakovici
arr. 07:14
dep. 07:14
27.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 07:15
dep. 07:15
27.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 07:16
dep. 07:16
28.7 km
Samaila, Mirkovici
arr. 07:18
dep. 07:18
29.3 km
Lazac, Sebekovac
arr. 07:19
dep. 07:19
29.8 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 07:21
dep. 07:21
30.5 km
Lazac, Bozovici
arr. 07:23
dep. 07:23
31.2 km
Lazac, Skola
arr. 07:25
dep. 07:25
31.8 km
Lazac, Dom
arr. 07:27
dep. 07:27
32.2 km
Lazac
arr. 07:30
32.6 km
10:40 11:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kraljevo, Borjak
arr. 10:42
dep. 10:42
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:43
dep. 10:43
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:47
dep. 10:47
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 10:49
dep. 10:49
4.4 km
Jarcujak
arr. 10:51
dep. 10:51
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
6.2 km
Musina Reka
arr. 10:57
dep. 10:57
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:59
dep. 10:59
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 11:01
dep. 11:01
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 11:03
dep. 11:03
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 11:05
dep. 11:05
12.5 km
Samaila
arr. 11:06
dep. 11:06
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 11:07
dep. 11:07
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 11:08
dep. 11:08
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 11:09
dep. 11:09
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 11:10
dep. 11:10
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 11:11
dep. 11:11
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 11:13
dep. 11:13
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 11:15
dep. 11:15
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 11:17
dep. 11:17
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 11:19
dep. 11:19
19.6 km
Lazac
arr. 11:20
20 km
13:00 13:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Borjak
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:03
dep. 13:03
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:05
dep. 13:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 13:07
dep. 13:07
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 13:09
dep. 13:09
4.4 km
Jarcujak
arr. 13:11
dep. 13:11
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:15
dep. 13:15
6.2 km
Musina Reka
arr. 13:17
dep. 13:17
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:19
dep. 13:19
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 13:21
dep. 13:21
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 13:23
dep. 13:23
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 13:25
dep. 13:25
12.5 km
Samaila
arr. 13:26
dep. 13:26
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 13:27
dep. 13:27
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 13:28
dep. 13:28
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 13:29
dep. 13:29
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 13:30
dep. 13:30
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 13:31
dep. 13:31
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 13:33
dep. 13:33
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 13:35
dep. 13:35
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 13:37
dep. 13:37
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 13:39
dep. 13:39
19.6 km
Lazac
arr. 13:40
20 km
13:45 14:50 (01:05)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Borjak
arr. 13:47
dep. 13:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:48
dep. 13:48
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:50
dep. 13:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 13:53
dep. 13:53
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 13:55
dep. 13:55
4.4 km
Jarcujak
arr. 13:58
dep. 13:58
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 14:01
dep. 14:01
6.2 km
Musina Reka
arr. 14:02
dep. 14:02
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 14:26
dep. 14:26
21.8 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 14:23
dep. 14:23
20.1 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 14:21
dep. 14:21
19 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 14:19
dep. 14:19
17.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 14:16
dep. 14:16
16.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 14:13
dep. 14:13
15.2 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 14:28
dep. 14:28
23.8 km
Samaila, Lukavac
arr. 14:30
dep. 14:30
24.8 km
Samaila, Skola
arr. 14:32
dep. 14:32
25.8 km
Samaila
arr. 14:33
dep. 14:33
26.6 km
Samaila, Novakovici
arr. 14:34
dep. 14:34
27.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 14:35
dep. 14:35
27.9 km
Samaila, Stankovici
arr. 14:36
dep. 14:36
28.7 km
Samaila, Mirkovici
arr. 14:38
dep. 14:38
29.3 km
Lazac, Sebekovac
arr. 14:39
dep. 14:39
29.8 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 14:41
dep. 14:41
30.5 km
Lazac, Bozovici
arr. 14:43
dep. 14:43
31.2 km
Lazac, Skola
arr. 14:45
dep. 14:45
31.8 km
Lazac, Dom
arr. 14:47
dep. 14:47
32.2 km
Lazac
arr. 14:50
32.6 km
15:10 15:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:13
dep. 15:13
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:19
dep. 15:19
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:21
dep. 15:21
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:27
dep. 15:27
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:29
dep. 15:29
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 15:31
dep. 15:31
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 15:33
dep. 15:33
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.5 km
Samaila
arr. 15:36
dep. 15:36
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 15:38
dep. 15:38
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 15:40
dep. 15:40
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 15:41
dep. 15:41
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 15:45
dep. 15:45
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 15:47
dep. 15:47
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
19.6 km
Lazac
arr. 15:50
20 km
19:45 20:25 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, Borjak
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:48
dep. 19:48
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:52
dep. 19:52
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 19:54
dep. 19:54
4.4 km
Jarcujak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:02
dep. 20:02
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:04
dep. 20:04
8.5 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:06
dep. 20:06
10.5 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:08
dep. 20:08
11.5 km
Samaila, Skola
arr. 20:10
dep. 20:10
12.5 km
Samaila
arr. 20:11
dep. 20:11
13.3 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:12
dep. 20:12
14.2 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:13
dep. 20:13
14.7 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:14
dep. 20:14
15.5 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:15
dep. 20:15
16.1 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:16
dep. 20:16
16.6 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:18
dep. 20:18
17.3 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:20
dep. 20:20
18.3 km
Lazac, Skola
arr. 20:22
dep. 20:22
19.1 km
Lazac, Dom
arr. 20:24
dep. 20:24
19.6 km
Lazac
arr. 20:25
20 km

Naselja Kraljevo i Lazac su međusobno udaljena ~23 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.