Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Lazac timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:15 04:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.5 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.6 km
Mrsac
arr. 04:35
dep. 04:35
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.7 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 04:50
dep. 04:50
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:52
dep. 04:52
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 04:53
dep. 04:53
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.8 km
Lazac
arr. 04:55
20.2 km
Kraljevo - Lazac timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
04:15 04:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.5 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.6 km
Mrsac
arr. 04:35
dep. 04:35
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.7 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 04:50
dep. 04:50
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:52
dep. 04:52
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 04:53
dep. 04:53
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.8 km
Lazac
arr. 04:55
20.2 km
Kraljevo - Lazac timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
04:15 04:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.5 km
Jarcujak
arr. 04:26
dep. 04:26
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 04:30
dep. 04:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 04:32
dep. 04:32
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 04:33
dep. 04:33
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 04:34
dep. 04:34
8.6 km
Mrsac
arr. 04:35
dep. 04:35
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 04:36
dep. 04:36
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 04:36
dep. 04:36
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 04:37
dep. 04:37
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 04:38
dep. 04:38
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 04:40
dep. 04:40
12.7 km
Samaila
arr. 04:41
dep. 04:41
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 04:42
dep. 04:42
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 04:43
dep. 04:43
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 04:44
dep. 04:44
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 04:45
dep. 04:45
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 04:46
dep. 04:46
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 04:48
dep. 04:48
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 04:50
dep. 04:50
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 04:52
dep. 04:52
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 04:53
dep. 04:53
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 04:54
dep. 04:54
19.8 km
Lazac
arr. 04:55
20.2 km
Kraljevo - Lazac timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
05:15 05:55 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:15
Kraljevo, Borjak
arr. 05:17
dep. 05:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:18
dep. 05:18
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:20
dep. 05:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:22
dep. 05:22
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:24
dep. 05:24
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:26
dep. 05:26
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:30
dep. 05:30
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:32
dep. 05:32
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:33
dep. 05:33
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:34
dep. 05:34
8.6 km
Mrsac
arr. 05:35
dep. 05:35
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 05:36
dep. 05:36
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 05:36
dep. 05:36
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 05:37
dep. 05:37
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 05:38
dep. 05:38
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 05:40
dep. 05:40
12.7 km
Samaila
arr. 05:41
dep. 05:41
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 05:42
dep. 05:42
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 05:43
dep. 05:43
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 05:44
dep. 05:44
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 05:45
dep. 05:45
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 05:46
dep. 05:46
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 05:48
dep. 05:48
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 05:50
dep. 05:50
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 05:52
dep. 05:52
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 05:53
dep. 05:53
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 05:54
dep. 05:54
19.8 km
Lazac
arr. 05:55
20.2 km
10:40 11:25 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:40
Kraljevo, Borjak
arr. 10:42
dep. 10:42
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:43
dep. 10:43
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:45
dep. 10:45
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:47
dep. 10:47
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 10:49
dep. 10:49
4.5 km
Jarcujak
arr. 10:51
dep. 10:51
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 10:55
dep. 10:55
6.2 km
Musina Reka
arr. 10:57
dep. 10:57
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 10:58
dep. 10:58
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 10:59
dep. 10:59
8.6 km
Mrsac
arr. 11:00
dep. 11:00
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 11:01
dep. 11:01
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 11:02
dep. 11:02
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 11:05
dep. 11:05
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 11:06
dep. 11:06
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 11:08
dep. 11:08
12.7 km
Samaila
arr. 11:09
dep. 11:09
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 11:10
dep. 11:10
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 11:11
dep. 11:11
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 11:12
dep. 11:12
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 11:13
dep. 11:13
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 11:14
dep. 11:14
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 11:16
dep. 11:16
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 11:17
dep. 11:17
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 11:18
dep. 11:18
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 11:20
dep. 11:20
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 11:22
dep. 11:22
19.8 km
Lazac
arr. 11:25
20.2 km
13:00 13:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Borjak
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:03
dep. 13:03
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 13:05
dep. 13:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 13:07
dep. 13:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 13:09
dep. 13:09
4.5 km
Jarcujak
arr. 13:11
dep. 13:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 13:15
dep. 13:15
6.2 km
Musina Reka
arr. 13:17
dep. 13:17
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 13:18
dep. 13:18
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 13:19
dep. 13:19
8.6 km
Mrsac
arr. 13:20
dep. 13:20
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 13:21
dep. 13:21
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 13:22
dep. 13:22
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 13:25
dep. 13:25
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 13:26
dep. 13:26
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
12.7 km
Samaila
arr. 13:29
dep. 13:29
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 13:30
dep. 13:30
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 13:31
dep. 13:31
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 13:32
dep. 13:32
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 13:33
dep. 13:33
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 13:34
dep. 13:34
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 13:36
dep. 13:36
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 13:37
dep. 13:37
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 13:38
dep. 13:38
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 13:42
dep. 13:42
19.8 km
Lazac
arr. 13:45
20.2 km
15:10 15:50 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:10
Kraljevo, Borjak
arr. 15:12
dep. 15:12
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:13
dep. 15:13
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:15
dep. 15:15
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:17
dep. 15:17
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:19
dep. 15:19
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:21
dep. 15:21
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:27
dep. 15:27
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:28
dep. 15:28
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:29
dep. 15:29
8.6 km
Mrsac
arr. 15:30
dep. 15:30
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 15:31
dep. 15:31
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 15:32
dep. 15:32
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 15:33
dep. 15:33
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 15:35
dep. 15:35
12.7 km
Samaila
arr. 15:36
dep. 15:36
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 15:37
dep. 15:37
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 15:38
dep. 15:38
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 15:39
dep. 15:39
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 15:40
dep. 15:40
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 15:41
dep. 15:41
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 15:43
dep. 15:43
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 15:45
dep. 15:45
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 15:47
dep. 15:47
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 15:48
dep. 15:48
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 15:49
dep. 15:49
19.8 km
Lazac
arr. 15:50
20.2 km
19:45 20:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: bank holidays, ponedeljkom školskog danima u Srbiji, utorkom školskog danima u Srbiji, sredom školskog danima u Srbiji, četvrtkom školskog danima u Srbiji, petkom školskog danima u Srbiji, Saturday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, Borjak
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:48
dep. 19:48
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:50
dep. 19:50
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:52
dep. 19:52
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 19:54
dep. 19:54
4.5 km
Jarcujak
arr. 19:56
dep. 19:56
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 20:00
dep. 20:00
6.2 km
Musina Reka
arr. 20:02
dep. 20:02
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 20:03
dep. 20:03
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 20:04
dep. 20:04
8.6 km
Mrsac
arr. 20:05
dep. 20:05
9.1 km
Mrsac, Intersection
arr. 20:06
dep. 20:06
10.1 km
Samaila, Put za Mrsac
arr. 20:07
dep. 20:07
10.8 km
Samaila, Joksimovici
arr. 20:10
dep. 20:10
11.3 km
Samaila, Lukavac
arr. 20:11
dep. 20:11
11.8 km
Samaila, Skola
arr. 20:13
dep. 20:13
12.7 km
Samaila
arr. 20:14
dep. 20:14
13.5 km
Samaila, Novakovici
arr. 20:15
dep. 20:15
14.4 km
Samaila, Knezevici
arr. 20:16
dep. 20:16
15 km
Samaila, Stankovici
arr. 20:17
dep. 20:17
15.6 km
Samaila, Mirkovici
arr. 20:18
dep. 20:18
16.2 km
Lazac, Sebekovac
arr. 20:19
dep. 20:19
16.7 km
Lazac, Lupnjaca
arr. 20:21
dep. 20:21
17.4 km
Lazac, Licani
arr. 20:22
dep. 20:22
18 km
Lazac, Bozovici
arr. 20:23
dep. 20:23
18.5 km
Lazac, Skola
arr. 20:25
dep. 20:25
19.3 km
Lazac, Dom
arr. 20:27
dep. 20:27
19.8 km
Lazac
arr. 20:30
20.2 km

Naselja Kraljevo i Lazac su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.