Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Lapovo Selo timetable

thursday, 22.04.2021.
06:55 09:26 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 07:42
dep. 07:43
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
26 km
Gruza, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
34 km
Knic, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:41
dep. 08:42
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:47
dep. 08:48
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
86 km
Batocina, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:26
95 km
15:05 17:36 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:05
Sirca, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 15:52
dep. 15:53
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
26 km
Gruza, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
34 km
Knic, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:51
dep. 16:52
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
86 km
Batocina, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:36
95 km
Kraljevo - Lapovo Selo timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
06:55 09:26 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 07:42
dep. 07:43
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
26 km
Gruza, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
34 km
Knic, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:41
dep. 08:42
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:47
dep. 08:48
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
86 km
Batocina, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:26
95 km
15:05 17:36 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:05
Sirca, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 15:52
dep. 15:53
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
26 km
Gruza, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
34 km
Knic, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:51
dep. 16:52
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
86 km
Batocina, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:36
95 km
Kraljevo - Lapovo Selo timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
06:55 09:26 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 07:42
dep. 07:43
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
26 km
Gruza, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
34 km
Knic, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:41
dep. 08:42
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:47
dep. 08:48
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
86 km
Batocina, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:26
95 km
15:05 17:36 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:05
Sirca, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 15:52
dep. 15:53
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
26 km
Gruza, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
34 km
Knic, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:51
dep. 16:52
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
86 km
Batocina, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:36
95 km
Kraljevo - Lapovo Selo timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
06:55 09:26 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 06:55
Sirca, Railway station
arr. 07:01
dep. 07:02
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:09
dep. 07:10
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 07:30
dep. 07:31
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 07:42
dep. 07:43
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
26 km
Gruza, Railway station
arr. 08:07
dep. 08:08
34 km
Knic, Railway station
arr. 08:18
dep. 08:19
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 08:31
dep. 08:32
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 08:41
dep. 08:42
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 08:47
dep. 08:48
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
86 km
Batocina, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:26
95 km
15:05 17:36 (02:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:05
Sirca, Railway station
arr. 15:11
dep. 15:12
3 km
Sumarice kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
12 km
Milavcici, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
16 km
Vitkovac kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:48
dep. 15:49
21 km
Guberevac kod Knica, Railway station - Tomica brdo
arr. 15:52
dep. 15:53
23 km
Guberevac kod Knica, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
26 km
Gruza, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
34 km
Knic, Railway station
arr. 16:28
dep. 16:29
42 km
Dragobraca, Railway station
arr. 16:41
dep. 16:42
47 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 16:51
dep. 16:52
57 km
Kragujevac, Zavod
arr. 16:57
dep. 16:58
61 km
Kragujevac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
63 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
69 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
74 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
77 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
82 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
86 km
Batocina, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
92 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:36
95 km

Naselja Kraljevo i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~95 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 31min., a najduže 02h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 06:55 h, dok je poslednji polazak u 15:05 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.