Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kovanluk kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:45 05:56 (00:11)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:45
Kraljevo, SUP
arr. 05:48
dep. 05:48
1.2 km
Ribnica
arr. 05:51
dep. 05:51
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:54
dep. 05:54
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 05:56
5.1 km
07:29 07:52 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 07:29
Kraljevo, Pošta
arr. 07:32
dep. 07:32
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 07:34
dep. 07:34
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 07:36
dep. 07:36
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 07:37
dep. 07:37
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 07:40
dep. 07:40
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 07:43
dep. 07:43
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 07:45
dep. 07:45
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 07:47
dep. 07:47
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 07:50
dep. 07:50
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 07:52
8.7 km
08:00 08:12 (00:12)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, SUP
arr. 08:04
dep. 08:04
1.2 km
Ribnica
arr. 08:07
dep. 08:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 08:10
dep. 08:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 08:12
5.1 km
09:29 09:52 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 09:29
Kraljevo, Pošta
arr. 09:32
dep. 09:32
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 09:34
dep. 09:34
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 09:36
dep. 09:36
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 09:37
dep. 09:37
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 09:40
dep. 09:40
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 09:43
dep. 09:43
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 09:45
dep. 09:45
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 09:47
dep. 09:47
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 09:50
dep. 09:50
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 09:52
8.7 km
10:00 10:12 (00:12)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, SUP
arr. 10:04
dep. 10:04
1.2 km
Ribnica
arr. 10:07
dep. 10:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 10:10
dep. 10:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 10:12
5.1 km
11:25 11:36 (00:11)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, SUP
arr. 11:28
dep. 11:28
1.2 km
Ribnica
arr. 11:31
dep. 11:31
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 11:34
dep. 11:34
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 11:36
5.1 km
11:29 11:52 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 11:29
Kraljevo, Pošta
arr. 11:32
dep. 11:32
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:34
dep. 11:34
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 11:36
dep. 11:36
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 11:37
dep. 11:37
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 11:40
dep. 11:40
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 11:43
dep. 11:43
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 11:45
dep. 11:45
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 11:47
dep. 11:47
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 11:50
dep. 11:50
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 11:52
8.7 km
12:40 12:51 (00:11)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:40
Kraljevo, SUP
arr. 12:43
dep. 12:43
1.2 km
Ribnica
arr. 12:46
dep. 12:46
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 12:49
dep. 12:49
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 12:51
5.1 km
13:29 13:52 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 13:29
Kraljevo, Pošta
arr. 13:32
dep. 13:32
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 13:34
dep. 13:34
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 13:36
dep. 13:36
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 13:37
dep. 13:37
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 13:40
dep. 13:40
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 13:43
dep. 13:43
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 13:45
dep. 13:45
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 13:47
dep. 13:47
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 13:50
dep. 13:50
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 13:52
8.7 km
13:40 13:52 (00:12)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:40
Kraljevo, SUP
arr. 13:44
dep. 13:44
1.2 km
Ribnica
arr. 13:47
dep. 13:47
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 13:50
dep. 13:50
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 13:52
5.1 km
14:04 14:27 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 14:04
Kraljevo, Pošta
arr. 14:07
dep. 14:07
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 14:09
dep. 14:09
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:11
dep. 14:11
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 14:12
dep. 14:12
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:15
dep. 14:15
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 14:18
dep. 14:18
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 14:20
dep. 14:20
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 14:22
dep. 14:22
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 14:25
dep. 14:25
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 14:27
8.7 km
15:29 15:52 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 15:29
Kraljevo, Pošta
arr. 15:32
dep. 15:32
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:34
dep. 15:34
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 15:36
dep. 15:36
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 15:37
dep. 15:37
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 15:40
dep. 15:40
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 15:43
dep. 15:43
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 15:45
dep. 15:45
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 15:47
dep. 15:47
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 15:50
dep. 15:50
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 15:52
8.7 km
15:30 15:42 (00:12)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, SUP
arr. 15:34
dep. 15:34
1.2 km
Ribnica
arr. 15:37
dep. 15:37
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:40
dep. 15:40
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 15:42
5.1 km
16:00 16:10 (00:10)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
5.1 km
17:29 17:52 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 17:29
Kraljevo, Pošta
arr. 17:32
dep. 17:32
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 17:34
dep. 17:34
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 17:36
dep. 17:36
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 17:37
dep. 17:37
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 17:40
dep. 17:40
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 17:43
dep. 17:43
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 17:45
dep. 17:45
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 17:47
dep. 17:47
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 17:50
dep. 17:50
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 17:52
8.7 km
17:30 17:40 (00:10)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, SUP
arr. 17:33
dep. 17:33
1.2 km
Ribnica
arr. 17:36
dep. 17:36
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 17:38
dep. 17:38
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 17:40
5.1 km
19:00 19:12 (00:12)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, SUP
arr. 19:04
dep. 19:04
1.2 km
Ribnica
arr. 19:07
dep. 19:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 19:10
dep. 19:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 19:12
5.1 km
19:49 20:12 (00:23)
Kafana EvropaIzopan
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Kafana Evropa
dep. 19:49
Kraljevo, Pošta
arr. 19:52
dep. 19:52
0.9 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:54
dep. 19:54
1.8 km
Kraljevo, Borjak
arr. 19:56
dep. 19:56
2.7 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 19:57
dep. 19:57
3.4 km
Kraljevo, SUP
arr. 20:00
dep. 20:00
4.3 km
Kraljevo, Ribnica
arr. 20:03
dep. 20:03
5.7 km
Kraljevo, Tehnograd
arr. 20:05
dep. 20:05
6.7 km
Kovanluk kod Kraljeva, Centar
arr. 20:07
dep. 20:07
7.2 km
Kovanluk kod Kraljeva, Vojska
arr. 20:10
dep. 20:10
8.1 km
Kovanluk kod Kraljeva, Izopan
arr. 20:12
8.7 km
20:00 20:12 (00:12)
Bus stationŠumari
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, SUP
arr. 20:04
dep. 20:04
1.2 km
Ribnica
arr. 20:07
dep. 20:07
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 20:10
dep. 20:10
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 20:12
5.1 km

Naselja Kraljevo i Kovanluk kod Kraljeva su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 23min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:45 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.