Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kovaci kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:00 05:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:01
dep. 05:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:08
dep. 05:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 05:09
dep. 05:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:10
3.4 km
05:20 05:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:23
dep. 05:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:26
dep. 05:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 05:29
dep. 05:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 05:30
dep. 05:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 05:32
4.6 km
05:30 06:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:35
dep. 05:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:41
dep. 05:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:43
dep. 05:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:47
dep. 05:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:49
dep. 05:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 05:52
dep. 05:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:54
dep. 05:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:59
dep. 05:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 06:02
dep. 06:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 06:05
dep. 06:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 06:07
dep. 06:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 06:09
dep. 06:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:13
dep. 06:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:15
dep. 06:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:16
17.8 km
06:00 06:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:01
dep. 06:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:08
dep. 06:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:09
dep. 06:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:10
3.4 km
06:20 06:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:23
dep. 06:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:26
dep. 06:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 06:29
dep. 06:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 06:30
dep. 06:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 06:32
4.6 km
06:30 07:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:35
dep. 06:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:41
dep. 06:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:43
dep. 06:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:47
dep. 06:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:49
dep. 06:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 06:52
dep. 06:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:59
dep. 06:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 07:02
dep. 07:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 07:05
dep. 07:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 07:07
dep. 07:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:13
dep. 07:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:16
17.8 km
07:00 07:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:01
dep. 07:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:09
dep. 07:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:10
3.4 km
07:20 07:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:23
dep. 07:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:26
dep. 07:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 07:29
dep. 07:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 07:30
dep. 07:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 07:32
4.6 km
07:30 08:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:35
dep. 07:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:36
dep. 07:36
1.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:41
dep. 07:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:43
dep. 07:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:49
dep. 07:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:51
dep. 07:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 07:52
dep. 07:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:54
dep. 07:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:55
dep. 07:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 07:57
dep. 07:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:59
dep. 07:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 08:02
dep. 08:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 08:07
dep. 08:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 08:09
dep. 08:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:13
dep. 08:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:15
dep. 08:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:16
17.8 km
08:00 08:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 08:01
dep. 08:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:08
dep. 08:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:09
dep. 08:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:10
3.4 km
08:30 09:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:35
dep. 08:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
1.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:43
dep. 08:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:47
dep. 08:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:49
dep. 08:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:51
dep. 08:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 08:52
dep. 08:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:54
dep. 08:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 08:57
dep. 08:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:59
dep. 08:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 09:02
dep. 09:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 09:05
dep. 09:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 09:07
dep. 09:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 09:09
dep. 09:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 09:11
dep. 09:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:13
dep. 09:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:15
dep. 09:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:16
17.8 km
09:00 09:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:01
dep. 09:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:08
dep. 09:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:09
dep. 09:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:10
3.4 km
09:20 09:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:23
dep. 09:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:25
dep. 09:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:26
dep. 09:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 09:29
dep. 09:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 09:30
dep. 09:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 09:32
4.6 km
09:30 10:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:35
dep. 09:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:36
dep. 09:36
1.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:43
dep. 09:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:47
dep. 09:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:49
dep. 09:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:51
dep. 09:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 09:52
dep. 09:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:54
dep. 09:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 09:57
dep. 09:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 10:02
dep. 10:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 10:05
dep. 10:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 10:07
dep. 10:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 10:09
dep. 10:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 10:11
dep. 10:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:13
dep. 10:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:15
dep. 10:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:16
17.8 km
10:00 10:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 10:01
dep. 10:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:08
dep. 10:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:09
dep. 10:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:10
3.4 km
10:30 11:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:35
dep. 10:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:36
dep. 10:36
1.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:41
dep. 10:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:43
dep. 10:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:47
dep. 10:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:49
dep. 10:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:51
dep. 10:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 10:52
dep. 10:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:54
dep. 10:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:55
dep. 10:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 10:57
dep. 10:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:59
dep. 10:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 11:02
dep. 11:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 11:05
dep. 11:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 11:07
dep. 11:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 11:11
dep. 11:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:13
dep. 11:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:15
dep. 11:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:16
17.8 km
11:00 11:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:01
dep. 11:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:07
dep. 11:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:08
dep. 11:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:10
3.4 km
11:20 11:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:23
dep. 11:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:25
dep. 11:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:26
dep. 11:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 11:29
dep. 11:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 11:30
dep. 11:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 11:32
4.6 km
11:30 12:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:35
dep. 11:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:36
dep. 11:36
1.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:41
dep. 11:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:43
dep. 11:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:47
dep. 11:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:49
dep. 11:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:51
dep. 11:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 11:52
dep. 11:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:54
dep. 11:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:59
dep. 11:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 12:02
dep. 12:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 12:05
dep. 12:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 12:07
dep. 12:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 12:09
dep. 12:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 12:11
dep. 12:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:13
dep. 12:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:15
dep. 12:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:16
17.8 km
12:00 12:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:01
dep. 12:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:08
dep. 12:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:09
dep. 12:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:10
3.4 km
12:20 12:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:23
dep. 12:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:26
dep. 12:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 12:29
dep. 12:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 12:30
dep. 12:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 12:32
4.6 km
12:30 13:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:35
dep. 12:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:36
dep. 12:36
1.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:41
dep. 12:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:43
dep. 12:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:47
dep. 12:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:49
dep. 12:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 12:52
dep. 12:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:54
dep. 12:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:55
dep. 12:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 13:02
dep. 13:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 13:05
dep. 13:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 13:07
dep. 13:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 13:11
dep. 13:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:13
dep. 13:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:15
dep. 13:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:16
17.8 km
13:00 13:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:01
dep. 13:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:08
dep. 13:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:09
dep. 13:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:10
3.4 km
13:20 13:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:23
dep. 13:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:26
dep. 13:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 13:29
dep. 13:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 13:30
dep. 13:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 13:32
4.6 km
13:30 14:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:35
dep. 13:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:36
dep. 13:36
1.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:41
dep. 13:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:43
dep. 13:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:49
dep. 13:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 13:52
dep. 13:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:54
dep. 13:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 13:57
dep. 13:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:59
dep. 13:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 14:02
dep. 14:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 14:05
dep. 14:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 14:07
dep. 14:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 14:09
dep. 14:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 14:11
dep. 14:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:13
dep. 14:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:15
dep. 14:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:16
17.8 km
14:00 14:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:01
dep. 14:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:09
dep. 14:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:10
3.4 km
14:20 14:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:23
dep. 14:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:25
dep. 14:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:26
dep. 14:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 14:29
dep. 14:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 14:30
dep. 14:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 14:32
4.6 km
14:30 15:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:35
dep. 14:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:36
dep. 14:36
1.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:41
dep. 14:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:43
dep. 14:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:47
dep. 14:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:49
dep. 14:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:54
dep. 14:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 14:57
dep. 14:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 15:02
dep. 15:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 15:05
dep. 15:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 15:07
dep. 15:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 15:09
dep. 15:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 15:11
dep. 15:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:13
dep. 15:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:15
dep. 15:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:16
17.8 km
15:00 15:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:01
dep. 15:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:08
dep. 15:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:09
dep. 15:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:10
3.4 km
15:20 15:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:23
dep. 15:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:25
dep. 15:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:26
dep. 15:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 15:29
dep. 15:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 15:30
dep. 15:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 15:32
4.6 km
15:30 16:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:35
dep. 15:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:36
dep. 15:36
1.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:43
dep. 15:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:47
dep. 15:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:49
dep. 15:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 15:52
dep. 15:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:54
dep. 15:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:59
dep. 15:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 16:02
dep. 16:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 16:05
dep. 16:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 16:07
dep. 16:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 16:11
dep. 16:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:13
dep. 16:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:15
dep. 16:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:16
17.8 km
16:00 16:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:01
dep. 16:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:08
dep. 16:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:09
dep. 16:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:10
3.4 km
16:20 16:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:23
dep. 16:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:26
dep. 16:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 16:29
dep. 16:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 16:30
dep. 16:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 16:32
4.6 km
16:30 17:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:35
dep. 16:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:36
dep. 16:36
1.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:41
dep. 16:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:43
dep. 16:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:47
dep. 16:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:49
dep. 16:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:51
dep. 16:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:54
dep. 16:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:55
dep. 16:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:59
dep. 16:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 17:02
dep. 17:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 17:05
dep. 17:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 17:07
dep. 17:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:13
dep. 17:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:15
dep. 17:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:16
17.8 km
17:00 17:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:01
dep. 17:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:08
dep. 17:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:09
dep. 17:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:10
3.4 km
17:20 17:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:23
dep. 17:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:26
dep. 17:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 17:29
dep. 17:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 17:30
dep. 17:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 17:32
4.6 km
17:30 18:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:35
dep. 17:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:36
dep. 17:36
1.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:43
dep. 17:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:47
dep. 17:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:49
dep. 17:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 17:52
dep. 17:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:54
dep. 17:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:55
dep. 17:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 17:57
dep. 17:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:59
dep. 17:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 18:02
dep. 18:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 18:05
dep. 18:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 18:07
dep. 18:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 18:09
dep. 18:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 18:11
dep. 18:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:13
dep. 18:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:15
dep. 18:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:16
17.8 km
18:00 18:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 18:01
dep. 18:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:08
dep. 18:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:09
dep. 18:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:10
3.4 km
18:30 19:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:35
dep. 18:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:36
dep. 18:36
1.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:41
dep. 18:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:43
dep. 18:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:47
dep. 18:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:49
dep. 18:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 18:52
dep. 18:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:54
dep. 18:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 19:02
dep. 19:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 19:05
dep. 19:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 19:07
dep. 19:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 19:09
dep. 19:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 19:11
dep. 19:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:13
dep. 19:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:15
dep. 19:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:16
17.8 km
19:00 19:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:01
dep. 19:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:07
dep. 19:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:08
dep. 19:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:09
dep. 19:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:10
3.4 km
19:20 19:32 (00:12)
Bus stationBrana
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:20
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:23
dep. 19:23
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:25
dep. 19:25
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:26
dep. 19:26
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
arr. 19:29
dep. 19:29
3.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 19:30
dep. 19:30
3.9 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 19:32
4.6 km
19:30 20:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:35
dep. 19:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:36
dep. 19:36
1.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:41
dep. 19:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:43
dep. 19:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:47
dep. 19:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:49
dep. 19:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 19:52
dep. 19:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:54
dep. 19:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:55
dep. 19:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 19:57
dep. 19:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:59
dep. 19:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 20:02
dep. 20:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 20:05
dep. 20:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 20:07
dep. 20:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:13
dep. 20:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:15
dep. 20:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:16
17.8 km
20:00 20:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 20:01
dep. 20:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 20:08
dep. 20:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:09
dep. 20:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:10
3.4 km
20:30 21:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:35
dep. 20:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:36
dep. 20:36
1.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:41
dep. 20:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:43
dep. 20:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:47
dep. 20:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:49
dep. 20:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 20:52
dep. 20:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:54
dep. 20:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:55
dep. 20:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 20:57
dep. 20:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:59
dep. 20:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 21:02
dep. 21:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 21:05
dep. 21:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 21:07
dep. 21:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 21:09
dep. 21:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 21:13
dep. 21:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:15
dep. 21:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:16
17.8 km
21:00 21:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 21:01
dep. 21:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 21:08
dep. 21:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:09
dep. 21:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:10
3.4 km
21:30 22:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 21:35
dep. 21:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 21:36
dep. 21:36
1.4 km
arr. 21:38
dep. 21:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 21:41
dep. 21:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 21:43
dep. 21:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 21:47
dep. 21:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 21:49
dep. 21:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 21:51
dep. 21:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 21:52
dep. 21:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 21:54
dep. 21:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 21:55
dep. 21:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 21:57
dep. 21:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 21:59
dep. 21:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 22:00
dep. 22:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 22:02
dep. 22:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 22:05
dep. 22:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 22:07
dep. 22:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 22:09
dep. 22:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 22:11
dep. 22:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 22:13
dep. 22:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:15
dep. 22:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:16
17.8 km
22:00 22:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 22:01
dep. 22:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 22:08
dep. 22:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:09
dep. 22:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:10
3.4 km
22:50 23:36 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:50
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 22:55
dep. 22:55
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 22:56
dep. 22:56
1.4 km
arr. 22:58
dep. 22:58
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 23:01
dep. 23:01
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 23:03
dep. 23:03
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 23:07
dep. 23:07
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 23:09
dep. 23:09
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 23:11
dep. 23:11
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 23:12
dep. 23:12
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 23:14
dep. 23:14
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 23:15
dep. 23:15
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 23:17
dep. 23:17
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 23:19
dep. 23:19
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 23:20
dep. 23:20
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 23:22
dep. 23:22
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 23:25
dep. 23:25
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 23:27
dep. 23:27
14.8 km
Zica, Skola
arr. 23:29
dep. 23:29
15.3 km
Zica, Janici
arr. 23:31
dep. 23:31
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 23:33
dep. 23:33
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:35
dep. 23:35
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:36
17.8 km
23:00 23:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 23:01
dep. 23:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 23:07
dep. 23:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 23:08
dep. 23:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:09
dep. 23:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:10
3.4 km

Naselja Kraljevo i Kovaci kod Kraljeva su međusobno udaljena ~9 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.