Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Kovaci kod Kraljeva timetable

thursday, 27.02.2020.
05:00 05:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:04
dep. 05:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:08
dep. 05:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 05:09
dep. 05:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:10
3.4 km
05:00 05:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:05
dep. 05:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:06
dep. 05:06
1.4 km
arr. 05:08
dep. 05:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:11
dep. 05:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:13
dep. 05:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:17
dep. 05:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:19
dep. 05:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:21
dep. 05:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 05:22
dep. 05:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:24
dep. 05:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:25
dep. 05:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 05:27
dep. 05:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:29
dep. 05:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 05:30
dep. 05:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 05:32
dep. 05:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 05:35
dep. 05:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 05:37
dep. 05:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 05:39
dep. 05:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 05:41
dep. 05:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 05:43
dep. 05:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:45
dep. 05:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 05:46
17.8 km
05:30 05:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:34
dep. 05:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:37
dep. 05:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:38
dep. 05:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 05:39
dep. 05:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:40
3.4 km
05:30 06:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:35
dep. 05:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:41
dep. 05:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:43
dep. 05:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:47
dep. 05:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:49
dep. 05:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:51
dep. 05:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 05:52
dep. 05:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:54
dep. 05:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:55
dep. 05:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 05:57
dep. 05:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:59
dep. 05:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:00
dep. 06:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 06:02
dep. 06:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 06:05
dep. 06:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 06:07
dep. 06:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 06:09
dep. 06:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 06:11
dep. 06:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:13
dep. 06:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:15
dep. 06:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:16
17.8 km
06:00 06:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:04
dep. 06:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:08
dep. 06:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:09
dep. 06:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:10
3.4 km
06:00 06:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:05
dep. 06:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:06
dep. 06:06
1.4 km
arr. 06:08
dep. 06:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:11
dep. 06:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:13
dep. 06:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:17
dep. 06:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:19
dep. 06:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:21
dep. 06:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 06:22
dep. 06:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:24
dep. 06:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 06:27
dep. 06:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:30
dep. 06:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 06:32
dep. 06:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 06:35
dep. 06:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 06:37
dep. 06:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 06:39
dep. 06:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 06:41
dep. 06:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:43
dep. 06:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:45
dep. 06:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:46
17.8 km
06:30 06:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:34
dep. 06:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:37
dep. 06:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:38
dep. 06:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:39
dep. 06:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:40
3.4 km
06:30 07:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:35
dep. 06:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:41
dep. 06:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:43
dep. 06:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:47
dep. 06:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:49
dep. 06:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:51
dep. 06:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 06:52
dep. 06:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:54
dep. 06:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:55
dep. 06:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 06:57
dep. 06:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:59
dep. 06:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:00
dep. 07:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 07:02
dep. 07:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 07:05
dep. 07:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 07:07
dep. 07:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 07:09
dep. 07:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 07:11
dep. 07:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:13
dep. 07:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:16
17.8 km
06:39 06:50 (00:11)
Borjak
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 06:39
Kraljevo, SUP
arr. 06:44
dep. 06:44
2.4 km
Ribnica, Kasarna
arr. 06:48
dep. 06:48
3.8 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:50
4.9 km
07:00 07:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:04
dep. 07:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:09
dep. 07:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:10
3.4 km
07:00 07:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:05
dep. 07:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:06
dep. 07:06
1.4 km
arr. 07:08
dep. 07:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:11
dep. 07:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:13
dep. 07:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:17
dep. 07:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:19
dep. 07:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 07:22
dep. 07:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:24
dep. 07:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:25
dep. 07:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 07:27
dep. 07:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:29
dep. 07:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 07:32
dep. 07:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 07:35
dep. 07:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 07:37
dep. 07:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 07:39
dep. 07:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 07:41
dep. 07:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:43
dep. 07:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:45
dep. 07:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:46
17.8 km
07:30 07:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:34
dep. 07:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:37
dep. 07:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:38
dep. 07:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:39
dep. 07:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:40
3.4 km
07:30 08:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:35
dep. 07:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:36
dep. 07:36
1.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:41
dep. 07:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:43
dep. 07:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:49
dep. 07:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:51
dep. 07:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 07:52
dep. 07:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:54
dep. 07:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:55
dep. 07:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 07:57
dep. 07:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:59
dep. 07:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 08:02
dep. 08:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 08:05
dep. 08:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 08:07
dep. 08:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 08:09
dep. 08:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 08:11
dep. 08:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:13
dep. 08:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:15
dep. 08:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:16
17.8 km
08:00 08:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 08:04
dep. 08:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:08
dep. 08:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:09
dep. 08:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:10
3.4 km
08:00 08:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:05
dep. 08:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:06
dep. 08:06
1.4 km
arr. 08:08
dep. 08:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:11
dep. 08:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:13
dep. 08:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:17
dep. 08:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:19
dep. 08:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:21
dep. 08:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 08:22
dep. 08:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:24
dep. 08:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:25
dep. 08:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 08:27
dep. 08:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:29
dep. 08:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:30
dep. 08:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 08:32
dep. 08:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 08:35
dep. 08:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 08:37
dep. 08:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 08:39
dep. 08:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 08:41
dep. 08:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:43
dep. 08:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:45
dep. 08:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:46
17.8 km
08:30 08:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 08:34
dep. 08:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:37
dep. 08:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:38
dep. 08:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:39
dep. 08:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:40
3.4 km
08:30 09:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:35
dep. 08:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
1.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:43
dep. 08:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:47
dep. 08:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:49
dep. 08:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:51
dep. 08:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 08:52
dep. 08:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:54
dep. 08:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:55
dep. 08:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 08:57
dep. 08:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:59
dep. 08:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:00
dep. 09:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 09:02
dep. 09:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 09:05
dep. 09:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 09:07
dep. 09:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 09:09
dep. 09:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 09:11
dep. 09:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:13
dep. 09:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:15
dep. 09:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:16
17.8 km
09:00 09:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:04
dep. 09:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:08
dep. 09:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:09
dep. 09:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:10
3.4 km
09:00 09:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:05
dep. 09:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:06
dep. 09:06
1.4 km
arr. 09:08
dep. 09:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:11
dep. 09:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:13
dep. 09:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:17
dep. 09:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:19
dep. 09:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:21
dep. 09:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 09:22
dep. 09:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:24
dep. 09:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:25
dep. 09:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 09:27
dep. 09:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:29
dep. 09:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:30
dep. 09:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 09:32
dep. 09:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 09:35
dep. 09:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 09:37
dep. 09:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 09:39
dep. 09:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 09:41
dep. 09:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:43
dep. 09:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:45
dep. 09:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:46
17.8 km
09:30 10:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:35
dep. 09:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:36
dep. 09:36
1.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:43
dep. 09:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:47
dep. 09:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:49
dep. 09:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:51
dep. 09:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 09:52
dep. 09:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:54
dep. 09:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:55
dep. 09:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 09:57
dep. 09:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:59
dep. 09:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:00
dep. 10:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 10:02
dep. 10:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 10:05
dep. 10:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 10:07
dep. 10:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 10:09
dep. 10:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 10:11
dep. 10:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:13
dep. 10:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:15
dep. 10:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:16
17.8 km
10:00 10:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 10:04
dep. 10:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:08
dep. 10:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:09
dep. 10:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:10
3.4 km
10:00 10:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:05
dep. 10:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:06
dep. 10:06
1.4 km
arr. 10:08
dep. 10:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:11
dep. 10:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:13
dep. 10:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:17
dep. 10:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:19
dep. 10:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:21
dep. 10:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 10:22
dep. 10:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:24
dep. 10:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:25
dep. 10:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 10:27
dep. 10:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:29
dep. 10:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:30
dep. 10:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 10:32
dep. 10:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 10:35
dep. 10:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 10:37
dep. 10:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 10:39
dep. 10:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 10:41
dep. 10:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:43
dep. 10:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:45
dep. 10:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:46
17.8 km
10:24 10:35 (00:11)
Borjak
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 10:24
Kraljevo, SUP
arr. 10:29
dep. 10:29
2.4 km
Ribnica, Kasarna
arr. 10:33
dep. 10:33
3.8 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:35
4.9 km
10:25 09:40 (-00:4)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:25
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:34
dep. 09:34
-19.4 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:37
dep. 09:37
-18.9 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:38
dep. 09:38
-18.4 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:39
dep. 09:39
-17.6 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:40
-17.1 km
10:30 10:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 10:34
dep. 10:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:37
dep. 10:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:38
dep. 10:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:39
dep. 10:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:40
3.4 km
10:30 11:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:35
dep. 10:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:36
dep. 10:36
1.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:41
dep. 10:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:43
dep. 10:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:47
dep. 10:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:49
dep. 10:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:51
dep. 10:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 10:52
dep. 10:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:54
dep. 10:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:55
dep. 10:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 10:57
dep. 10:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:59
dep. 10:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:00
dep. 11:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 11:02
dep. 11:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 11:05
dep. 11:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 11:07
dep. 11:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 11:09
dep. 11:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 11:11
dep. 11:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:13
dep. 11:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:15
dep. 11:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:16
17.8 km
11:00 11:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:04
dep. 11:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:07
dep. 11:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:08
dep. 11:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:10
3.4 km
11:00 11:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:05
dep. 11:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:06
dep. 11:06
1.4 km
arr. 11:08
dep. 11:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:11
dep. 11:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:13
dep. 11:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:17
dep. 11:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:19
dep. 11:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:21
dep. 11:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 11:22
dep. 11:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:24
dep. 11:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:25
dep. 11:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 11:27
dep. 11:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:29
dep. 11:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 11:32
dep. 11:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 11:35
dep. 11:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 11:37
dep. 11:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 11:39
dep. 11:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 11:41
dep. 11:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:43
dep. 11:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:45
dep. 11:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:46
17.8 km
11:30 11:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:34
dep. 11:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:37
dep. 11:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:38
dep. 11:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:39
dep. 11:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:40
3.4 km
11:30 12:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:35
dep. 11:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:36
dep. 11:36
1.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:41
dep. 11:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:43
dep. 11:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:47
dep. 11:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:49
dep. 11:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:51
dep. 11:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 11:52
dep. 11:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:54
dep. 11:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:55
dep. 11:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 11:57
dep. 11:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:59
dep. 11:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 12:02
dep. 12:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 12:05
dep. 12:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 12:07
dep. 12:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 12:09
dep. 12:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 12:11
dep. 12:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:13
dep. 12:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:15
dep. 12:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:16
17.8 km
12:00 12:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:04
dep. 12:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:08
dep. 12:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:09
dep. 12:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:10
3.4 km
12:00 12:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:05
dep. 12:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:06
dep. 12:06
1.4 km
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:11
dep. 12:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:13
dep. 12:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:17
dep. 12:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:19
dep. 12:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:21
dep. 12:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 12:22
dep. 12:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:24
dep. 12:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:25
dep. 12:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 12:27
dep. 12:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:29
dep. 12:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:30
dep. 12:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 12:32
dep. 12:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 12:35
dep. 12:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 12:37
dep. 12:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 12:39
dep. 12:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 12:41
dep. 12:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:43
dep. 12:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:45
dep. 12:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:46
17.8 km
12:30 12:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:34
dep. 12:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:37
dep. 12:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:38
dep. 12:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:39
dep. 12:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:40
3.4 km
12:30 13:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:35
dep. 12:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:36
dep. 12:36
1.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:41
dep. 12:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:43
dep. 12:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:47
dep. 12:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:49
dep. 12:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:51
dep. 12:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 12:52
dep. 12:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:54
dep. 12:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:55
dep. 12:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 12:57
dep. 12:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:59
dep. 12:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:00
dep. 13:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 13:02
dep. 13:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 13:05
dep. 13:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 13:07
dep. 13:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 13:09
dep. 13:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 13:11
dep. 13:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:13
dep. 13:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:15
dep. 13:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:16
17.8 km
13:00 13:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:04
dep. 13:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:08
dep. 13:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:09
dep. 13:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:10
3.4 km
13:00 13:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:05
dep. 13:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:06
dep. 13:06
1.4 km
arr. 13:08
dep. 13:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:11
dep. 13:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:13
dep. 13:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:17
dep. 13:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:19
dep. 13:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:21
dep. 13:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 13:22
dep. 13:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:24
dep. 13:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:25
dep. 13:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 13:27
dep. 13:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:29
dep. 13:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 13:32
dep. 13:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 13:35
dep. 13:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 13:37
dep. 13:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 13:39
dep. 13:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 13:41
dep. 13:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:43
dep. 13:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:46
17.8 km
13:30 13:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:34
dep. 13:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:37
dep. 13:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:38
dep. 13:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:39
dep. 13:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:40
3.4 km
13:30 14:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:35
dep. 13:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:36
dep. 13:36
1.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:41
dep. 13:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:43
dep. 13:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:49
dep. 13:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:51
dep. 13:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 13:52
dep. 13:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:54
dep. 13:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:55
dep. 13:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 13:57
dep. 13:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:59
dep. 13:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 14:02
dep. 14:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 14:05
dep. 14:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 14:07
dep. 14:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 14:09
dep. 14:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 14:11
dep. 14:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:13
dep. 14:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:15
dep. 14:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:16
17.8 km
14:00 14:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:04
dep. 14:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:09
dep. 14:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:10
3.4 km
14:00 14:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:05
dep. 14:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:06
dep. 14:06
1.4 km
arr. 14:08
dep. 14:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:11
dep. 14:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:13
dep. 14:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:17
dep. 14:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:19
dep. 14:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:21
dep. 14:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 14:22
dep. 14:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:24
dep. 14:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:25
dep. 14:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 14:27
dep. 14:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:29
dep. 14:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:30
dep. 14:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 14:32
dep. 14:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 14:35
dep. 14:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 14:37
dep. 14:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 14:39
dep. 14:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 14:41
dep. 14:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:43
dep. 14:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:45
dep. 14:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:46
17.8 km
14:24 14:35 (00:11)
Borjak
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 14:24
Kraljevo, SUP
arr. 14:29
dep. 14:29
2.4 km
Ribnica, Kasarna
arr. 14:33
dep. 14:33
3.8 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:35
4.9 km
14:30 14:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:34
dep. 14:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:38
dep. 14:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:39
dep. 14:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:40
3.4 km
14:30 15:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:35
dep. 14:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:36
dep. 14:36
1.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:41
dep. 14:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:43
dep. 14:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:47
dep. 14:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:49
dep. 14:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:51
dep. 14:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 14:52
dep. 14:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:54
dep. 14:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:55
dep. 14:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 14:57
dep. 14:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:59
dep. 14:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:00
dep. 15:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 15:02
dep. 15:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 15:05
dep. 15:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 15:07
dep. 15:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 15:09
dep. 15:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 15:11
dep. 15:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:13
dep. 15:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:15
dep. 15:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:16
17.8 km
15:00 15:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:04
dep. 15:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:08
dep. 15:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:09
dep. 15:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:10
3.4 km
15:00 15:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:05
dep. 15:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:06
dep. 15:06
1.4 km
arr. 15:08
dep. 15:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:11
dep. 15:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:13
dep. 15:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:17
dep. 15:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:19
dep. 15:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 15:22
dep. 15:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:24
dep. 15:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:25
dep. 15:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 15:27
dep. 15:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:29
dep. 15:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:30
dep. 15:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 15:32
dep. 15:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 15:35
dep. 15:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 15:37
dep. 15:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 15:39
dep. 15:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 15:41
dep. 15:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:43
dep. 15:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:45
dep. 15:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:46
17.8 km
15:24 15:35 (00:11)
Borjak
The timetable is valid until: 15.06.2023.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Borjak
dep. 15:24
Kraljevo, SUP
arr. 15:29
dep. 15:29
2.4 km
Ribnica, Kasarna
arr. 15:33
dep. 15:33
3.8 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:35
4.9 km
15:30 15:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:34
dep. 15:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:37
dep. 15:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:38
dep. 15:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:39
dep. 15:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:40
3.4 km
15:30 16:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:35
dep. 15:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:36
dep. 15:36
1.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:43
dep. 15:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:47
dep. 15:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:49
dep. 15:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:51
dep. 15:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 15:52
dep. 15:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:54
dep. 15:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:55
dep. 15:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 15:57
dep. 15:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:59
dep. 15:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:00
dep. 16:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 16:02
dep. 16:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 16:05
dep. 16:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 16:07
dep. 16:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 16:09
dep. 16:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 16:11
dep. 16:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:13
dep. 16:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:15
dep. 16:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:16
17.8 km
16:00 16:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:04
dep. 16:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:08
dep. 16:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:09
dep. 16:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:10
3.4 km
16:00 16:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:05
dep. 16:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:06
dep. 16:06
1.4 km
arr. 16:08
dep. 16:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:11
dep. 16:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:13
dep. 16:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:17
dep. 16:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:19
dep. 16:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:21
dep. 16:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 16:22
dep. 16:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:24
dep. 16:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:25
dep. 16:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 16:27
dep. 16:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:29
dep. 16:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:30
dep. 16:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 16:32
dep. 16:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 16:35
dep. 16:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 16:37
dep. 16:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 16:39
dep. 16:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 16:41
dep. 16:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:43
dep. 16:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:45
dep. 16:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:46
17.8 km
16:30 16:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:34
dep. 16:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:37
dep. 16:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:38
dep. 16:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:39
dep. 16:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:40
3.4 km
16:30 17:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:35
dep. 16:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:36
dep. 16:36
1.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:41
dep. 16:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:43
dep. 16:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:47
dep. 16:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:49
dep. 16:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:51
dep. 16:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 16:52
dep. 16:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:54
dep. 16:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:55
dep. 16:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 16:57
dep. 16:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:59
dep. 16:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:00
dep. 17:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 17:02
dep. 17:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 17:05
dep. 17:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 17:07
dep. 17:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 17:09
dep. 17:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 17:11
dep. 17:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:13
dep. 17:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:15
dep. 17:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:16
17.8 km
17:00 17:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:04
dep. 17:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:08
dep. 17:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:09
dep. 17:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:10
3.4 km
17:00 17:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:05
dep. 17:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:06
dep. 17:06
1.4 km
arr. 17:08
dep. 17:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:11
dep. 17:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:13
dep. 17:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:17
dep. 17:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:19
dep. 17:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:21
dep. 17:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 17:22
dep. 17:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:24
dep. 17:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:25
dep. 17:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 17:27
dep. 17:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:29
dep. 17:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 17:32
dep. 17:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 17:35
dep. 17:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 17:37
dep. 17:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 17:39
dep. 17:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 17:41
dep. 17:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:43
dep. 17:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:45
dep. 17:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:46
17.8 km
17:30 17:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:34
dep. 17:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:37
dep. 17:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:38
dep. 17:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:39
dep. 17:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:40
3.4 km
17:30 18:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:35
dep. 17:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:36
dep. 17:36
1.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:43
dep. 17:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:47
dep. 17:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:49
dep. 17:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:51
dep. 17:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 17:52
dep. 17:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:54
dep. 17:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:55
dep. 17:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 17:57
dep. 17:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:59
dep. 17:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:00
dep. 18:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 18:02
dep. 18:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 18:05
dep. 18:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 18:07
dep. 18:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 18:09
dep. 18:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 18:11
dep. 18:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:13
dep. 18:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:15
dep. 18:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:16
17.8 km
18:00 18:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 18:04
dep. 18:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:08
dep. 18:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:09
dep. 18:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:10
3.4 km
18:00 18:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:05
dep. 18:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:06
dep. 18:06
1.4 km
arr. 18:08
dep. 18:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:11
dep. 18:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:13
dep. 18:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:17
dep. 18:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:19
dep. 18:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:21
dep. 18:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 18:22
dep. 18:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:24
dep. 18:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:25
dep. 18:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 18:27
dep. 18:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:29
dep. 18:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:30
dep. 18:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 18:32
dep. 18:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 18:35
dep. 18:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 18:37
dep. 18:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 18:39
dep. 18:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 18:41
dep. 18:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:43
dep. 18:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:45
dep. 18:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:46
17.8 km
18:30 18:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 18:34
dep. 18:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:37
dep. 18:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:38
dep. 18:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:39
dep. 18:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:40
3.4 km
18:30 19:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:35
dep. 18:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:36
dep. 18:36
1.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:41
dep. 18:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:43
dep. 18:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:47
dep. 18:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:49
dep. 18:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:51
dep. 18:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 18:52
dep. 18:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:54
dep. 18:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:55
dep. 18:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 18:57
dep. 18:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:59
dep. 18:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:00
dep. 19:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 19:02
dep. 19:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 19:05
dep. 19:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 19:07
dep. 19:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 19:09
dep. 19:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 19:11
dep. 19:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:13
dep. 19:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:15
dep. 19:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:16
17.8 km
19:00 19:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:04
dep. 19:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:07
dep. 19:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:08
dep. 19:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:09
dep. 19:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:10
3.4 km
19:00 19:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:05
dep. 19:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:06
dep. 19:06
1.4 km
arr. 19:08
dep. 19:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:11
dep. 19:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:13
dep. 19:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:17
dep. 19:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:19
dep. 19:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:21
dep. 19:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 19:22
dep. 19:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:24
dep. 19:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:25
dep. 19:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 19:27
dep. 19:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:29
dep. 19:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:30
dep. 19:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 19:32
dep. 19:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 19:35
dep. 19:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 19:37
dep. 19:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 19:39
dep. 19:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 19:41
dep. 19:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:43
dep. 19:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:45
dep. 19:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:46
17.8 km
19:30 19:40 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:34
dep. 19:34
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:37
dep. 19:37
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:38
dep. 19:38
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:39
dep. 19:39
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:40
3.4 km
19:30 20:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:35
dep. 19:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:36
dep. 19:36
1.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:41
dep. 19:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:43
dep. 19:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:47
dep. 19:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:49
dep. 19:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:51
dep. 19:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 19:52
dep. 19:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:54
dep. 19:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:55
dep. 19:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 19:57
dep. 19:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:59
dep. 19:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:00
dep. 20:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 20:02
dep. 20:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 20:05
dep. 20:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 20:07
dep. 20:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 20:09
dep. 20:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 20:11
dep. 20:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:13
dep. 20:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:15
dep. 20:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:16
17.8 km
20:00 20:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 20:04
dep. 20:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 20:08
dep. 20:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:09
dep. 20:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:10
3.4 km
20:00 20:46 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:05
dep. 20:05
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:06
dep. 20:06
1.4 km
arr. 20:08
dep. 20:08
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:11
dep. 20:11
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:13
dep. 20:13
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:17
dep. 20:17
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:19
dep. 20:19
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:21
dep. 20:21
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 20:22
dep. 20:22
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:24
dep. 20:24
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:25
dep. 20:25
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 20:27
dep. 20:27
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:29
dep. 20:29
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:30
dep. 20:30
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 20:32
dep. 20:32
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 20:35
dep. 20:35
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 20:37
dep. 20:37
14.8 km
Zica, Skola
arr. 20:39
dep. 20:39
15.3 km
Zica, Janici
arr. 20:41
dep. 20:41
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:43
dep. 20:43
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:45
dep. 20:45
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:46
17.8 km
20:30 21:16 (00:46)
Bus stationCrkvine
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:35
dep. 20:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:36
dep. 20:36
1.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:41
dep. 20:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:43
dep. 20:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:47
dep. 20:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:49
dep. 20:49
5.6 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:51
dep. 20:51
6.6 km
Konarevo, Grab
arr. 20:52
dep. 20:52
7.1 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:54
dep. 20:54
7.8 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:55
dep. 20:55
8.8 km
Konarevo, Skola
arr. 20:57
dep. 20:57
9.4 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:59
dep. 20:59
10.9 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:00
dep. 21:00
11.6 km
Zica, Energetra
arr. 21:02
dep. 21:02
12.6 km
Zica, Gotovac
arr. 21:05
dep. 21:05
13.3 km
Zica, Manastir
arr. 21:07
dep. 21:07
14.8 km
Zica, Skola
arr. 21:09
dep. 21:09
15.3 km
Zica, Janici
arr. 21:11
dep. 21:11
16 km
Zica, Zarkovici
arr. 21:13
dep. 21:13
16.7 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:15
dep. 21:15
17.3 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:16
17.8 km
21:00 21:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 21:04
dep. 21:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 21:08
dep. 21:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:09
dep. 21:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:10
3.4 km
22:00 22:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 22:04
dep. 22:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 22:08
dep. 22:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:09
dep. 22:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:10
3.4 km
23:00 23:10 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 23:04
dep. 23:04
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 23:07
dep. 23:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 23:08
dep. 23:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:09
dep. 23:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:10
3.4 km

Naselja Kraljevo i Kovaci kod Kraljeva su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 4min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.