Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Jarcujak timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:15 04:26 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:15
Kraljevo, Borjak
arr. 04:17
dep. 04:17
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 04:18
dep. 04:18
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 04:20
dep. 04:20
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 04:22
dep. 04:22
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 04:24
dep. 04:24
4.5 km
Jarcujak
arr. 04:26
4.8 km
05:25 05:36 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
4.8 km
05:30 05:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Autoput
arr. 05:35
dep. 05:35
3 km
Jarcujak
arr. 05:37
5 km
06:15 06:35 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 06:15
Kraljevo, Ribnica
arr. 06:17
dep. 06:17
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 06:20
dep. 06:20
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 06:23
dep. 06:23
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 06:24
dep. 06:24
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 06:26
dep. 06:26
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 06:28
dep. 06:28
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 06:31
dep. 06:31
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 06:32
dep. 06:32
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 06:34
dep. 06:34
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 06:35
8.3 km
06:30 06:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Autoput
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Jarcujak
arr. 06:37
5 km
08:15 08:35 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 08:15
Kraljevo, Ribnica
arr. 08:17
dep. 08:17
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 08:20
dep. 08:20
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 08:23
dep. 08:23
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 08:24
dep. 08:24
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 08:26
dep. 08:26
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 08:28
dep. 08:28
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 08:31
dep. 08:31
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 08:32
dep. 08:32
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 08:34
dep. 08:34
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 08:35
8.3 km
10:15 10:35 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 10:15
Kraljevo, Ribnica
arr. 10:17
dep. 10:17
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 10:20
dep. 10:20
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 10:23
dep. 10:23
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 10:24
dep. 10:24
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 10:26
dep. 10:26
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 10:28
dep. 10:28
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 10:31
dep. 10:31
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 10:32
dep. 10:32
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 10:34
dep. 10:34
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 10:35
8.3 km
11:00 11:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Borjak
arr. 11:03
dep. 11:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 11:04
dep. 11:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 11:05
dep. 11:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 11:07
dep. 11:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 11:10
dep. 11:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 11:11
4.8 km
11:30 11:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Autoput
arr. 11:35
dep. 11:35
3 km
Jarcujak
arr. 11:37
5 km
12:15 12:35 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 12:15
Kraljevo, Ribnica
arr. 12:17
dep. 12:17
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 12:20
dep. 12:20
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 12:23
dep. 12:23
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 12:24
dep. 12:24
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 12:26
dep. 12:26
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 12:28
dep. 12:28
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 12:31
dep. 12:31
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 12:32
dep. 12:32
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 12:34
dep. 12:34
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 12:35
8.3 km
13:45 13:52 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Kraljevo, Autoput
arr. 13:50
dep. 13:50
3 km
Jarcujak
arr. 13:52
5 km
14:50 14:57 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:50
Kraljevo, Autoput
arr. 14:55
dep. 14:55
3 km
Jarcujak
arr. 14:57
5 km
14:50 15:10 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 14:50
Kraljevo, Ribnica
arr. 14:52
dep. 14:52
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 14:55
dep. 14:55
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 14:58
dep. 14:58
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 14:59
dep. 14:59
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:01
dep. 15:01
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:03
dep. 15:03
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:06
dep. 15:06
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 15:07
dep. 15:07
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 15:09
dep. 15:09
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 15:10
8.3 km
15:00 15:11 (00:11)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
4.8 km
16:15 16:35 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 16:15
Kraljevo, Ribnica
arr. 16:17
dep. 16:17
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 16:20
dep. 16:20
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 16:23
dep. 16:23
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 16:24
dep. 16:24
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 16:26
dep. 16:26
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 16:28
dep. 16:28
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 16:31
dep. 16:31
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 16:32
dep. 16:32
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 16:34
dep. 16:34
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 16:35
8.3 km
17:30 17:37 (00:07)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Autoput
arr. 17:35
dep. 17:35
3 km
Jarcujak
arr. 17:37
5 km
18:50 19:10 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 18:50
Kraljevo, Ribnica
arr. 18:52
dep. 18:52
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 18:55
dep. 18:55
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 18:58
dep. 18:58
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 18:59
dep. 18:59
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 19:01
dep. 19:01
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 19:03
dep. 19:03
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 19:06
dep. 19:06
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 19:07
dep. 19:07
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 19:09
dep. 19:09
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 19:10
8.3 km
20:55 21:15 (00:20)
TehnogradPodvoznjak
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Tehnograd
dep. 20:55
Kraljevo, Ribnica
arr. 20:57
dep. 20:57
1 km
Kraljevo, SUP
arr. 21:00
dep. 21:00
2.4 km
Kraljevo, Elektrodistribucija
arr. 21:03
dep. 21:03
3.3 km
Kraljevo, Borjak
arr. 21:04
dep. 21:04
4 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 21:06
dep. 21:06
4.9 km
Kraljevo, Pošta
arr. 21:08
dep. 21:08
5.8 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 21:11
dep. 21:11
6.7 km
Jarcujak, Igraliste
arr. 21:12
dep. 21:12
7.2 km
Jarcujak, Trafostanica
arr. 21:14
dep. 21:14
7.8 km
Jarcujak, Podvoznjak
arr. 21:15
8.3 km

Naselja Kraljevo i Jarcujak su međusobno udaljena ~7 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07min., a najduže 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 20:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.