Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Jagodina timetable

tuesday, 20.11.2018.
05:00 08:27 (03:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:58
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:42
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
91 km
arr. 07:59
dep. 08:00
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
111 km
arr. 08:21
dep. 08:22
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:27
125 km
15:10 18:36 (03:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Sirca, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:44
dep. 15:45
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
arr. 15:59
dep. 16:00
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:52
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
91 km
arr. 18:09
dep. 18:10
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
111 km
arr. 18:30
dep. 18:31
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:36
125 km
 
Departures on: wednesday, 21.11.2018.
05:00 08:27 (03:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:58
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:42
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
91 km
arr. 07:59
dep. 08:00
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
111 km
arr. 08:21
dep. 08:22
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:27
125 km
15:10 18:36 (03:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Sirca, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:44
dep. 15:45
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
arr. 15:59
dep. 16:00
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:52
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
91 km
arr. 18:09
dep. 18:10
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
111 km
arr. 18:30
dep. 18:31
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:36
125 km
 
Departures on: thursday, 22.11.2018.
05:00 08:27 (03:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:58
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:42
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
91 km
arr. 07:59
dep. 08:00
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
111 km
arr. 08:21
dep. 08:22
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:27
125 km
15:10 18:36 (03:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Sirca, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:44
dep. 15:45
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
arr. 15:59
dep. 16:00
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:52
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
91 km
arr. 18:09
dep. 18:10
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
111 km
arr. 18:30
dep. 18:31
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:36
125 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
05:00 08:27 (03:27)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:19
dep. 06:20
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:33
dep. 06:34
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:49
dep. 06:50
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:57
dep. 06:58
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:19
dep. 07:20
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:36
dep. 07:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:40
dep. 07:42
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:45
dep. 07:46
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:55
dep. 07:56
91 km
arr. 07:59
dep. 08:00
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:08
dep. 08:09
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:15
dep. 08:16
111 km
arr. 08:21
dep. 08:22
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:27
125 km
15:10 18:36 (03:26)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:10
Sirca, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:22
dep. 15:23
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:30
dep. 15:31
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:39
dep. 15:40
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:44
dep. 15:45
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:50
dep. 15:51
20 km
arr. 15:59
dep. 16:00
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:13
dep. 16:14
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:29
dep. 16:30
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:59
dep. 17:00
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:23
dep. 17:24
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:29
dep. 17:30
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:41
dep. 17:42
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:46
dep. 17:47
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:50
dep. 17:52
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:55
dep. 17:56
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:59
dep. 18:00
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:05
dep. 18:06
91 km
arr. 18:09
dep. 18:10
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:17
dep. 18:18
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:24
dep. 18:25
111 km
arr. 18:30
dep. 18:31
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:36
125 km

Naselja Kraljevo i Jagodina su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 26min., a najduže 03h i 27min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 15:10 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.