Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Jagodina timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:00 08:30 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:33
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:44
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 08:03
dep. 08:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:25
dep. 08:26
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
125 km
15:20 18:54 (03:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:20
Sirca, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Lipova, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 16:09
dep. 16:10
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
78 km
Stalac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:04
80 km
Lucina, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 18:23
dep. 18:24
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:44
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:49
dep. 18:50
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:54
125 km
Kraljevo - Jagodina timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
05:00 08:30 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:33
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:44
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 08:03
dep. 08:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:25
dep. 08:26
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
125 km
15:20 18:54 (03:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:20
Sirca, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Lipova, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 16:09
dep. 16:10
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
78 km
Stalac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:04
80 km
Lucina, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 18:23
dep. 18:24
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:44
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:49
dep. 18:50
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:54
125 km
Kraljevo - Jagodina timetable
Departures on: thursday, 27.01.2022.
05:00 08:30 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:33
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:44
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 08:03
dep. 08:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:25
dep. 08:26
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
125 km
15:20 18:54 (03:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:20
Sirca, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Lipova, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 16:09
dep. 16:10
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
78 km
Stalac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:04
80 km
Lucina, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 18:23
dep. 18:24
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:44
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:49
dep. 18:50
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:54
125 km
Kraljevo - Jagodina timetable
Departures on: friday, 28.01.2022.
05:00 08:30 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 05:00
Sirca, Railway station
arr. 05:05
dep. 05:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:12
dep. 05:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:29
dep. 05:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:34
dep. 05:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:40
dep. 05:41
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:49
dep. 05:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 06:03
dep. 06:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:17
dep. 06:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:32
dep. 06:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:48
dep. 06:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:56
dep. 06:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:12
dep. 07:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:20
dep. 07:21
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:33
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:42
dep. 07:44
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:48
dep. 07:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:59
dep. 08:00
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 08:03
dep. 08:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:12
dep. 08:13
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:19
dep. 08:20
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:25
dep. 08:26
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:30
125 km
15:20 18:54 (03:34)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 10.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:20
Sirca, Railway station
arr. 15:25
dep. 15:26
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:32
dep. 15:33
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:44
dep. 15:45
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:49
dep. 15:50
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:54
dep. 15:55
18 km
Lipova, Railway station
arr. 16:00
dep. 16:01
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 16:09
dep. 16:10
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:23
dep. 16:24
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:37
dep. 16:38
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:52
dep. 16:53
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:32
dep. 17:33
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:41
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
78 km
Stalac, Railway station
arr. 18:02
dep. 18:04
80 km
Lucina, Railway station
arr. 18:08
dep. 18:09
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 18:13
dep. 18:14
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 18:19
dep. 18:20
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 18:23
dep. 18:24
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:32
dep. 18:33
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:39
dep. 18:44
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:49
dep. 18:50
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:54
125 km

Naselja Kraljevo i Jagodina su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 15:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.