Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Jagodina timetable

tuesday, 19.02.2019.
04:55 08:25 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
91 km
arr. 07:57
dep. 07:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
111 km
arr. 08:19
dep. 08:20
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:25
125 km
15:00 18:30 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:00
Sirca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:34
dep. 15:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
20 km
arr. 15:49
dep. 15:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:45
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
91 km
arr. 18:02
dep. 18:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
111 km
arr. 18:24
dep. 18:25
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:30
125 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
04:55 08:25 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
91 km
arr. 07:57
dep. 07:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
111 km
arr. 08:19
dep. 08:20
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:25
125 km
15:00 18:30 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:00
Sirca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:34
dep. 15:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
20 km
arr. 15:49
dep. 15:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:45
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
91 km
arr. 18:02
dep. 18:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
111 km
arr. 18:24
dep. 18:25
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:30
125 km
 
Departures on: thursday, 21.02.2019.
04:55 08:25 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
91 km
arr. 07:57
dep. 07:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
111 km
arr. 08:19
dep. 08:20
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:25
125 km
15:00 18:30 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:00
Sirca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:34
dep. 15:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
20 km
arr. 15:49
dep. 15:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:45
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
91 km
arr. 18:02
dep. 18:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
111 km
arr. 18:24
dep. 18:25
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:30
125 km
 
Departures on: friday, 22.02.2019.
04:55 08:25 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:47
dep. 07:48
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:53
dep. 07:54
91 km
arr. 07:57
dep. 07:58
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:06
dep. 08:07
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:13
dep. 08:14
111 km
arr. 08:19
dep. 08:20
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:25
125 km
15:00 18:30 (03:30)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 15:00
Sirca, Railway station
arr. 15:05
dep. 15:06
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:12
dep. 15:13
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:20
dep. 15:21
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:29
dep. 15:30
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:34
dep. 15:35
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:40
dep. 15:41
20 km
arr. 15:49
dep. 15:50
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 16:03
dep. 16:04
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:17
dep. 16:18
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:32
dep. 16:33
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:48
dep. 16:49
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:56
dep. 16:57
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:12
dep. 17:13
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:18
dep. 17:19
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:30
dep. 17:31
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:36
dep. 17:37
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:40
dep. 17:45
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:52
dep. 17:53
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:58
dep. 17:59
91 km
arr. 18:02
dep. 18:03
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:11
dep. 18:12
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:18
dep. 18:19
111 km
arr. 18:24
dep. 18:25
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:30
125 km

Naselja Kraljevo i Jagodina su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.