Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Jagodina timetable

friday, 23.04.2021.
04:50 08:21 (03:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:50
Sirca, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:03
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:24
dep. 05:25
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:39
dep. 05:40
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:39
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:03
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:34
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 07:53
dep. 07:54
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:15
dep. 08:16
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:21
125 km
14:55 18:25 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:39
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 17:58
dep. 17:59
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:20
dep. 18:21
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:25
125 km
Kraljevo - Jagodina timetable
Departures on: saturday, 24.04.2021.
04:50 08:21 (03:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:50
Sirca, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:03
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:24
dep. 05:25
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:39
dep. 05:40
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:39
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:03
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:34
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 07:53
dep. 07:54
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:15
dep. 08:16
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:21
125 km
14:55 18:25 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:39
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 17:58
dep. 17:59
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:20
dep. 18:21
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:25
125 km
Kraljevo - Jagodina timetable
Departures on: sunday, 25.04.2021.
04:50 08:21 (03:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:50
Sirca, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:03
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:24
dep. 05:25
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:39
dep. 05:40
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:39
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:03
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:34
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 07:53
dep. 07:54
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:15
dep. 08:16
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:21
125 km
14:55 18:25 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:39
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 17:58
dep. 17:59
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:20
dep. 18:21
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:25
125 km
Kraljevo - Jagodina timetable
Departures on: monday, 26.04.2021.
04:50 08:21 (03:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:50
Sirca, Railway station
arr. 04:55
dep. 04:56
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:02
dep. 05:03
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:10
dep. 05:11
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 05:14
dep. 05:15
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:19
dep. 05:20
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 05:24
dep. 05:25
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:30
dep. 05:31
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 05:39
dep. 05:40
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:53
dep. 05:54
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:07
dep. 06:08
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:22
dep. 06:23
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:38
dep. 06:39
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:02
dep. 07:03
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:10
dep. 07:11
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:22
dep. 07:23
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:28
dep. 07:29
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:32
dep. 07:34
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:38
dep. 07:39
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:43
dep. 07:44
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 07:49
dep. 07:50
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 07:53
dep. 07:54
94 km
Paracin, Railway station
arr. 08:02
dep. 08:03
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 08:09
dep. 08:10
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 08:15
dep. 08:16
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 08:21
125 km
14:55 18:25 (03:30)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Vranesi, Railway station
arr. 15:19
dep. 15:20
13 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke Banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
Vrnjci, Railway station - Vrnjacka banja
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:27
dep. 17:28
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:33
dep. 17:34
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:37
dep. 17:39
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:48
dep. 17:49
85 km
Drenovac kod Paracina, Railway station
arr. 17:54
dep. 17:55
91 km
Sikirica, Railway station - Sikirica - Ratari
arr. 17:58
dep. 17:59
94 km
Paracin, Railway station
arr. 18:07
dep. 18:08
103 km
Cuprija, Railway station
arr. 18:14
dep. 18:15
111 km
Mijatovac, Railway station - Gilje
arr. 18:20
dep. 18:21
120 km
Jagodina, Railway station
arr. 18:25
125 km

Naselja Kraljevo i Jagodina su međusobno udaljena ~125 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 30min., a najduže 03h i 31min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 14:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.