Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kraljevo - Herceg Novi timetable

monday, 19.11.2018.
11:30 21:00 (09:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
103 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
129 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
147 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
147.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
166 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
197 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
253 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
277 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
349 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
382 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
414 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
439 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
472 km
20:00 06:00 (10:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
70 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
93 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
123 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
123.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
152 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
183 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
332 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
395 km
Tivat, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
419 km
Herceg Novi, GAS
arr. 06:00
444 km
22:45 08:00 (09:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 23,00 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:45
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
142 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
144 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
338 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
403 km
Kotor, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
425 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
469 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
11:30 21:00 (09:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
103 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
129 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
147 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
147.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
166 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
197 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
253 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
277 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
349 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
382 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
414 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
439 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
472 km
20:00 06:00 (10:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
70 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
93 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
123 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
123.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
152 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
183 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
332 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
dep. 04:35
395 km
Tivat, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
419 km
Herceg Novi, GAS
arr. 06:00
444 km
22:00 08:34 (10:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Buy ticket 23,90 EUR
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
83 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
145 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
152 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
168 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
190 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
241 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
269 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
292 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
367 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
402 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
436 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
dep. 08:01
461 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:34
482 km
23:00 08:00 (09:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:00
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
103 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
142 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
147 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
197 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
349 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
406 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
472 km

Naselja Kraljevo i Herceg Novi su međusobno udaljena ~465 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 09h i 00min., a najduže 10h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Herceg Novi iznosi od 23,00 EUR do 23,90 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.