Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Gledic timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:00 04:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:04
dep. 04:04
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:06
dep. 04:06
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:08
dep. 04:08
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:10
dep. 04:10
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:13
dep. 04:13
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 04:15
dep. 04:15
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:19
dep. 04:19
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:22
dep. 04:22
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:25
dep. 04:25
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:27
dep. 04:27
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:29
dep. 04:29
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 04:31
dep. 04:31
30.4 km
Godacica, Gajici
arr. 04:33
dep. 04:33
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 04:35
dep. 04:35
35.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:36
dep. 04:36
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:38
dep. 04:38
37.2 km
Godacica
arr. 04:39
dep. 04:39
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 04:40
dep. 04:40
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:41
dep. 04:41
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:42
dep. 04:42
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:43
dep. 04:43
40.4 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:44
dep. 04:44
41.4 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:44
dep. 04:44
42.5 km
Gledic, Jovov potok
arr. 04:44
dep. 04:44
43 km
Gledic
arr. 04:45
43.5 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:15
Kraljevo, AMD
arr. 07:19
dep. 07:19
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:20
dep. 07:20
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:28
dep. 07:28
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Cukojevac
arr. 07:34
dep. 07:34
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:37
dep. 07:37
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:42
dep. 07:42
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:44
dep. 07:44
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 07:46
dep. 07:46
30.4 km
Godacica, Gajici
arr. 07:48
dep. 07:48
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 07:50
dep. 07:50
35.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 07:51
dep. 07:51
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 07:53
dep. 07:53
37.2 km
Godacica
arr. 07:55
dep. 07:55
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 07:57
dep. 07:57
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:59
dep. 07:59
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 08:00
dep. 08:00
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 08:19
dep. 08:19
47 km
Gledic, Zeznica
arr. 08:18
dep. 08:18
46 km
Gledic, Duboki potok
arr. 08:17
dep. 08:17
45 km
Gledic, Jovov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
44 km
Gledic
arr. 08:15
43.5 km
11:45 12:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:49
dep. 11:49
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:50
dep. 11:50
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:58
dep. 11:58
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 12:01
dep. 12:01
12.1 km
Cukojevac
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 12:07
dep. 12:07
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 12:12
dep. 12:12
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 12:14
dep. 12:14
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 12:16
dep. 12:16
30.4 km
Godacica, Gajici
arr. 12:18
dep. 12:18
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 12:20
dep. 12:20
35.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:21
dep. 12:21
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:23
dep. 12:23
37.2 km
Godacica
arr. 12:25
dep. 12:25
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 12:27
dep. 12:27
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 12:29
dep. 12:29
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 12:30
dep. 12:30
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 12:49
dep. 12:49
47 km
Gledic, Zeznica
arr. 12:48
dep. 12:48
46 km
Gledic, Duboki potok
arr. 12:47
dep. 12:47
45 km
Gledic, Jovov potok
arr. 12:46
dep. 12:46
44 km
Gledic
arr. 12:45
43.5 km
13:00 13:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Godacica, Gajici
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:37
dep. 13:37
21.7 km
Godacica
arr. 13:39
dep. 13:39
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 13:41
dep. 13:41
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:43
dep. 13:43
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:44
dep. 13:44
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 13:45
dep. 13:45
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 13:48
dep. 13:48
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 13:52
dep. 13:52
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 13:55
dep. 13:55
27.4 km
Gledic
arr. 13:58
27.9 km
15:00 15:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:15
dep. 15:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 15:27
dep. 15:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 15:30
dep. 15:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 15:31
dep. 15:31
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 15:32
dep. 15:32
18.8 km
Godacica, Gajici
arr. 15:33
dep. 15:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 15:34
dep. 15:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 15:36
dep. 15:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 15:37
dep. 15:37
21.7 km
Godacica
arr. 15:39
dep. 15:39
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 15:41
dep. 15:41
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 15:43
dep. 15:43
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 15:44
dep. 15:44
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 15:45
dep. 15:45
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 15:48
dep. 15:48
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 15:52
dep. 15:52
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 15:55
dep. 15:55
27.4 km
Gledic
arr. 15:58
27.9 km
19:45 20:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, AMD
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:00
dep. 20:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 20:12
dep. 20:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 20:14
dep. 20:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 20:15
dep. 20:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 20:17
dep. 20:17
18.8 km
Godacica, Gajici
arr. 20:18
dep. 20:18
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 20:19
dep. 20:19
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 20:21
dep. 20:21
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 20:22
dep. 20:22
21.7 km
Godacica
arr. 20:24
dep. 20:24
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 20:28
dep. 20:28
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 20:29
dep. 20:29
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 20:30
dep. 20:30
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 20:33
dep. 20:33
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 20:37
dep. 20:37
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 20:40
dep. 20:40
27.4 km
Gledic
arr. 20:43
27.9 km
Kraljevo - Gledic timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
04:00 04:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:04
dep. 04:04
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:05
dep. 04:05
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:06
dep. 04:06
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:08
dep. 04:08
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:10
dep. 04:10
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:13
dep. 04:13
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 04:15
dep. 04:15
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:19
dep. 04:19
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:22
dep. 04:22
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:25
dep. 04:25
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:27
dep. 04:27
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:29
dep. 04:29
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 04:31
dep. 04:31
30.4 km
Godacica, Gajici
arr. 04:33
dep. 04:33
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 04:35
dep. 04:35
35.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:36
dep. 04:36
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:38
dep. 04:38
37.2 km
Godacica
arr. 04:39
dep. 04:39
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 04:40
dep. 04:40
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:41
dep. 04:41
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:42
dep. 04:42
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:43
dep. 04:43
40.4 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:44
dep. 04:44
41.4 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:44
dep. 04:44
42.5 km
Gledic, Jovov potok
arr. 04:44
dep. 04:44
43 km
Gledic
arr. 04:45
43.5 km
07:15 08:15 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:15
Kraljevo, AMD
arr. 07:19
dep. 07:19
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 07:20
dep. 07:20
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 07:21
dep. 07:21
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 07:23
dep. 07:23
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 07:25
dep. 07:25
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 07:28
dep. 07:28
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 07:30
dep. 07:30
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 07:31
dep. 07:31
12.1 km
Cukojevac
arr. 07:34
dep. 07:34
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 07:37
dep. 07:37
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 07:40
dep. 07:40
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 07:42
dep. 07:42
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 07:44
dep. 07:44
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 07:46
dep. 07:46
30.4 km
Godacica, Gajici
arr. 07:48
dep. 07:48
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 07:50
dep. 07:50
35.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 07:51
dep. 07:51
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 07:53
dep. 07:53
37.2 km
Godacica
arr. 07:55
dep. 07:55
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 07:57
dep. 07:57
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:59
dep. 07:59
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 08:00
dep. 08:00
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 08:19
dep. 08:19
47 km
Gledic, Zeznica
arr. 08:18
dep. 08:18
46 km
Gledic, Duboki potok
arr. 08:17
dep. 08:17
45 km
Gledic, Jovov potok
arr. 08:16
dep. 08:16
44 km
Gledic
arr. 08:15
43.5 km
11:45 12:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:49
dep. 11:49
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:50
dep. 11:50
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:51
dep. 11:51
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:53
dep. 11:53
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:55
dep. 11:55
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 11:58
dep. 11:58
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 12:00
dep. 12:00
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 12:01
dep. 12:01
12.1 km
Cukojevac
arr. 12:04
dep. 12:04
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 12:07
dep. 12:07
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 12:10
dep. 12:10
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 12:12
dep. 12:12
21.6 km
Ravanica, Dubovi
arr. 12:14
dep. 12:14
29.5 km
Ravanica, Beljice
arr. 12:16
dep. 12:16
30.4 km
Godacica, Gajici
arr. 12:18
dep. 12:18
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 12:20
dep. 12:20
35.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:21
dep. 12:21
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:23
dep. 12:23
37.2 km
Godacica
arr. 12:25
dep. 12:25
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 12:27
dep. 12:27
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 12:29
dep. 12:29
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 12:30
dep. 12:30
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 12:49
dep. 12:49
47 km
Gledic, Zeznica
arr. 12:48
dep. 12:48
46 km
Gledic, Duboki potok
arr. 12:47
dep. 12:47
45 km
Gledic, Jovov potok
arr. 12:46
dep. 12:46
44 km
Gledic
arr. 12:45
43.5 km
13:00 13:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Godacica, Gajici
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:37
dep. 13:37
21.7 km
Godacica
arr. 13:39
dep. 13:39
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 13:41
dep. 13:41
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:43
dep. 13:43
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:44
dep. 13:44
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 13:45
dep. 13:45
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 13:48
dep. 13:48
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 13:52
dep. 13:52
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 13:55
dep. 13:55
27.4 km
Gledic
arr. 13:58
27.9 km
15:00 15:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:03
dep. 15:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:10
dep. 15:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:12
dep. 15:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:15
dep. 15:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 15:27
dep. 15:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 15:29
dep. 15:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 15:30
dep. 15:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 15:31
dep. 15:31
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 15:32
dep. 15:32
18.8 km
Godacica, Gajici
arr. 15:33
dep. 15:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 15:34
dep. 15:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 15:36
dep. 15:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 15:37
dep. 15:37
21.7 km
Godacica
arr. 15:39
dep. 15:39
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 15:41
dep. 15:41
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 15:43
dep. 15:43
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 15:44
dep. 15:44
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 15:45
dep. 15:45
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 15:48
dep. 15:48
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 15:52
dep. 15:52
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 15:55
dep. 15:55
27.4 km
Gledic
arr. 15:58
27.9 km
19:45 20:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, AMD
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:48
dep. 19:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:50
dep. 19:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:55
dep. 19:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 19:57
dep. 19:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:00
dep. 20:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 20:12
dep. 20:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 20:14
dep. 20:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 20:15
dep. 20:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 20:16
dep. 20:16
18 km
Ravanica, Beljice
arr. 20:17
dep. 20:17
18.8 km
Godacica, Gajici
arr. 20:18
dep. 20:18
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 20:19
dep. 20:19
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 20:21
dep. 20:21
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 20:22
dep. 20:22
21.7 km
Godacica
arr. 20:24
dep. 20:24
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 20:26
dep. 20:26
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 20:28
dep. 20:28
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 20:29
dep. 20:29
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 20:30
dep. 20:30
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 20:33
dep. 20:33
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 20:37
dep. 20:37
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 20:40
dep. 20:40
27.4 km
Gledic
arr. 20:43
27.9 km

Naselja Kraljevo i Gledic su međusobno udaljena ~36 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.