Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Gledic timetable

tuesday, 18.02.2020.
04:00 04:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:02
dep. 04:02
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:04
dep. 04:04
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:07
dep. 04:07
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:09
dep. 04:09
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:11
dep. 04:11
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 04:14
dep. 04:14
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:18
dep. 04:18
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:20
dep. 04:20
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:21
dep. 04:21
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:22
dep. 04:22
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:23
dep. 04:23
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 04:24
dep. 04:24
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 04:25
dep. 04:25
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 04:26
dep. 04:26
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:28
dep. 04:28
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:29
dep. 04:29
21.7 km
Godacica
arr. 04:30
dep. 04:30
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 04:31
dep. 04:31
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:32
dep. 04:32
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:34
dep. 04:34
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:36
dep. 04:36
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:40
dep. 04:40
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:42
dep. 04:42
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 04:43
dep. 04:43
27.4 km
Gledic
arr. 04:45
27.9 km
04:00 04:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:00
Kraljevo, AMD
arr. 04:01
dep. 04:01
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 04:02
dep. 04:02
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 04:04
dep. 04:04
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 04:07
dep. 04:07
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 04:09
dep. 04:09
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 04:11
dep. 04:11
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 04:14
dep. 04:14
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 04:16
dep. 04:16
12.1 km
Cukojevac
arr. 04:18
dep. 04:18
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 04:20
dep. 04:20
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 04:21
dep. 04:21
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 04:22
dep. 04:22
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 04:23
dep. 04:23
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 04:24
dep. 04:24
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 04:25
dep. 04:25
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 04:26
dep. 04:26
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 04:28
dep. 04:28
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 04:29
dep. 04:29
21.7 km
Godacica
arr. 04:30
dep. 04:30
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 04:31
dep. 04:31
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 04:32
dep. 04:32
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 04:34
dep. 04:34
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 04:36
dep. 04:36
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 04:40
dep. 04:40
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 04:42
dep. 04:42
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 04:43
dep. 04:43
27.4 km
Gledic
arr. 04:45
27.9 km
05:45 07:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:45
Kraljevo, AMD
arr. 05:47
dep. 05:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 05:50
dep. 05:50
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 05:54
dep. 05:54
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 06:00
dep. 06:00
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 06:03
dep. 06:03
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 06:05
dep. 06:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 06:07
dep. 06:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 06:10
dep. 06:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 06:12
dep. 06:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 06:13
dep. 06:13
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 06:23
dep. 06:23
21.6 km
Lesevo, Cesma
arr. 06:22
dep. 06:22
20.7 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 06:21
dep. 06:21
19.8 km
Lesevo
arr. 06:20
dep. 06:20
19.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 06:41
dep. 06:41
29.5 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 06:40
dep. 06:40
29 km
Ravanica, Starcevici
arr. 06:39
dep. 06:39
28.5 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 06:38
dep. 06:38
27.9 km
Ravanica, Skola
arr. 06:37
dep. 06:37
27.2 km
Ravanica, Groblje
arr. 06:36
dep. 06:36
26.5 km
Ravanica
arr. 06:34
dep. 06:34
25.8 km
Ravanica, Gajici
arr. 06:43
dep. 06:43
30.4 km
Godacica, Beljice
arr. 06:44
dep. 06:44
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 06:53
dep. 06:53
35.4 km
Godacica, Stevanovici
arr. 06:51
dep. 06:51
34.3 km
Godacica, Mijailovici
arr. 06:50
dep. 06:50
33.8 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 06:49
dep. 06:49
33.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 06:55
dep. 06:55
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 06:57
dep. 06:57
37.2 km
Godacica
arr. 07:00
dep. 07:00
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 07:01
dep. 07:01
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 07:02
dep. 07:02
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 07:03
dep. 07:03
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 07:05
dep. 07:05
40.4 km
Gledic, Zeznica
arr. 07:08
dep. 07:08
41.4 km
Gledic, Duboki potok
arr. 07:11
dep. 07:11
42.5 km
Gledic, Jovov potok
arr. 07:13
dep. 07:13
43 km
Gledic
arr. 07:15
43.5 km
11:45 12:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:47
dep. 11:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:48
dep. 11:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:00
dep. 12:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 12:07
dep. 12:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 12:12
dep. 12:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 12:14
dep. 12:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 12:15
dep. 12:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 12:16
dep. 12:16
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 12:17
dep. 12:17
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 12:18
dep. 12:18
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 12:19
dep. 12:19
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:21
dep. 12:21
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:22
dep. 12:22
21.7 km
Godacica
arr. 12:23
dep. 12:23
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 12:24
dep. 12:24
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 12:26
dep. 12:26
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 12:28
dep. 12:28
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 12:31
dep. 12:31
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 12:35
dep. 12:35
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 12:39
dep. 12:39
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 12:41
dep. 12:41
27.4 km
Gledic
arr. 12:43
27.9 km
11:45 12:43 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:45
Kraljevo, AMD
arr. 11:47
dep. 11:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 11:48
dep. 11:48
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 11:50
dep. 11:50
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 11:55
dep. 11:55
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 11:57
dep. 11:57
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 12:00
dep. 12:00
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 12:05
dep. 12:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 12:07
dep. 12:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 12:10
dep. 12:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 12:12
dep. 12:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 12:14
dep. 12:14
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 12:15
dep. 12:15
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 12:16
dep. 12:16
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 12:17
dep. 12:17
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 12:18
dep. 12:18
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 12:19
dep. 12:19
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 12:21
dep. 12:21
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 12:22
dep. 12:22
21.7 km
Godacica
arr. 12:23
dep. 12:23
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 12:24
dep. 12:24
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 12:26
dep. 12:26
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 12:28
dep. 12:28
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 12:31
dep. 12:31
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 12:35
dep. 12:35
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 12:39
dep. 12:39
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 12:41
dep. 12:41
27.4 km
Gledic
arr. 12:43
27.9 km
13:00 13:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:37
dep. 13:37
21.7 km
Godacica
arr. 13:38
dep. 13:38
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 13:39
dep. 13:39
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:41
dep. 13:41
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:43
dep. 13:43
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 13:46
dep. 13:46
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 13:50
dep. 13:50
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 13:54
dep. 13:54
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 13:56
dep. 13:56
27.4 km
Gledic
arr. 13:58
27.9 km
13:00 13:58 (00:58)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, AMD
arr. 13:02
dep. 13:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 13:03
dep. 13:03
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 13:05
dep. 13:05
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 13:10
dep. 13:10
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 13:12
dep. 13:12
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 13:15
dep. 13:15
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 13:20
dep. 13:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 13:22
dep. 13:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 13:25
dep. 13:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 13:27
dep. 13:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 13:29
dep. 13:29
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 13:30
dep. 13:30
17.4 km
Ravanica, Dubovi
arr. 13:31
dep. 13:31
18 km
Ravanica, Gajici
arr. 13:32
dep. 13:32
18.8 km
Godacica, Beljice
arr. 13:33
dep. 13:33
19.4 km
Godacica, Crna reka
arr. 13:34
dep. 13:34
19.9 km
Godacica, Zabin potok
arr. 13:36
dep. 13:36
20.8 km
Godacica, Peskovac
arr. 13:37
dep. 13:37
21.7 km
Godacica
arr. 13:38
dep. 13:38
22.3 km
Godacica, Cer
arr. 13:39
dep. 13:39
23 km
Godacica, Gledicki most
arr. 13:41
dep. 13:41
23.8 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 13:43
dep. 13:43
24.3 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 13:46
dep. 13:46
24.8 km
Gledic, Zeznica
arr. 13:50
dep. 13:50
25.8 km
Gledic, Duboki potok
arr. 13:54
dep. 13:54
26.9 km
Gledic, Jovov potok
arr. 13:56
dep. 13:56
27.4 km
Gledic
arr. 13:58
27.9 km
15:00 16:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, AMD
arr. 15:02
dep. 15:02
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 15:05
dep. 15:05
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 15:09
dep. 15:09
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 15:13
dep. 15:13
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 15:15
dep. 15:15
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 15:18
dep. 15:18
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 15:20
dep. 15:20
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 15:22
dep. 15:22
12.1 km
Cukojevac
arr. 15:25
dep. 15:25
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 15:27
dep. 15:27
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 15:28
dep. 15:28
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 15:38
dep. 15:38
21.6 km
Lesevo, Cesma
arr. 15:37
dep. 15:37
20.7 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 15:36
dep. 15:36
19.8 km
Lesevo
arr. 15:35
dep. 15:35
19.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 15:56
dep. 15:56
29.5 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 15:55
dep. 15:55
29 km
Ravanica, Starcevici
arr. 15:54
dep. 15:54
28.5 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 15:53
dep. 15:53
27.9 km
Ravanica, Skola
arr. 15:52
dep. 15:52
27.2 km
Ravanica, Groblje
arr. 15:51
dep. 15:51
26.5 km
Ravanica
arr. 15:49
dep. 15:49
25.8 km
Ravanica, Gajici
arr. 15:58
dep. 15:58
30.4 km
Godacica, Beljice
arr. 15:59
dep. 15:59
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 16:08
dep. 16:08
35.4 km
Godacica, Stevanovici
arr. 16:06
dep. 16:06
34.3 km
Godacica, Mijailovici
arr. 16:05
dep. 16:05
33.8 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 16:04
dep. 16:04
33.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 16:10
dep. 16:10
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 16:12
dep. 16:12
37.2 km
Godacica
arr. 16:15
dep. 16:15
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 16:16
dep. 16:16
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 16:17
dep. 16:17
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 16:18
dep. 16:18
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 16:20
dep. 16:20
40.4 km
Gledic, Zeznica
arr. 16:23
dep. 16:23
41.4 km
Gledic, Duboki potok
arr. 16:26
dep. 16:26
42.5 km
Gledic, Jovov potok
arr. 16:28
dep. 16:28
43 km
Gledic
arr. 16:30
43.5 km
19:45 21:15 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: business days, school-days (Serbia).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:45
Kraljevo, AMD
arr. 19:47
dep. 19:47
0.7 km
Kraljevo, Masinski fakultet
arr. 19:50
dep. 19:50
1.8 km
Kraljevo, Magnohrom
arr. 19:54
dep. 19:54
3 km
Sumarice kod Kraljeva, 1
arr. 19:58
dep. 19:58
6 km
Sumarice kod Kraljeva, 2
arr. 20:00
dep. 20:00
7.6 km
Vitanovac kod Kraljeva, Tunel
arr. 20:03
dep. 20:03
9.6 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 20:05
dep. 20:05
11 km
Vitanovac kod Kraljeva, Marica brdo
arr. 20:07
dep. 20:07
12.1 km
Cukojevac
arr. 20:10
dep. 20:10
14 km
Cukojevac, Karajovici
arr. 20:12
dep. 20:12
15.5 km
Cukojevac, Jasen
arr. 20:13
dep. 20:13
16 km
Lesevo, Velika reka
arr. 20:23
dep. 20:23
21.6 km
Lesevo, Cesma
arr. 20:22
dep. 20:22
20.7 km
Lesevo, Milosavljevici
arr. 20:21
dep. 20:21
19.8 km
Lesevo
arr. 20:20
dep. 20:20
19.5 km
Ravanica, Dubovi
arr. 20:41
dep. 20:41
29.5 km
Ravanica, Mirkovacki potok
arr. 20:40
dep. 20:40
29 km
Ravanica, Starcevici
arr. 20:39
dep. 20:39
28.5 km
Ravanica, Prodavnica
arr. 20:38
dep. 20:38
27.9 km
Ravanica, Skola
arr. 20:37
dep. 20:37
27.2 km
Ravanica, Groblje
arr. 20:36
dep. 20:36
26.5 km
Ravanica
arr. 20:34
dep. 20:34
25.8 km
Ravanica, Gajici
arr. 20:43
dep. 20:43
30.4 km
Godacica, Beljice
arr. 20:44
dep. 20:44
30.9 km
Godacica, Crna reka
arr. 20:53
dep. 20:53
35.4 km
Godacica, Stevanovici
arr. 20:51
dep. 20:51
34.3 km
Godacica, Mijailovici
arr. 20:50
dep. 20:50
33.8 km
Godacica, Staro selo - Trnjak
arr. 20:49
dep. 20:49
33.4 km
Godacica, Zabin potok
arr. 20:55
dep. 20:55
36.3 km
Godacica, Peskovac
arr. 20:57
dep. 20:57
37.2 km
Godacica
arr. 21:00
dep. 21:00
37.9 km
Godacica, Cer
arr. 21:01
dep. 21:01
38.6 km
Godacica, Gledicki most
arr. 21:02
dep. 21:02
39.4 km
Godacica, Cirova vodenica
arr. 21:03
dep. 21:03
39.9 km
Gledic, Zbegoviste
arr. 21:05
dep. 21:05
40.4 km
Gledic, Zeznica
arr. 21:08
dep. 21:08
41.4 km
Gledic, Duboki potok
arr. 21:11
dep. 21:11
42.5 km
Gledic, Jovov potok
arr. 21:13
dep. 21:13
43 km
Gledic
arr. 21:15
43.5 km

Naselja Kraljevo i Gledic su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:00 h, dok je poslednji polazak u 19:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.