Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Dedevci timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:25 06:05 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
dep. 05:59
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Dedevci
arr. 06:02
dep. 06:02
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:03
dep. 06:03
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 06:04
dep. 06:04
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 06:05
20.2 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
dep. 15:34
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:35
dep. 15:35
16.8 km
Dedevci
arr. 15:37
dep. 15:37
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 15:39
dep. 15:39
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 15:40
20.2 km
Kraljevo - Dedevci timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:25 06:05 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
dep. 05:59
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Dedevci
arr. 06:02
dep. 06:02
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:03
dep. 06:03
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 06:04
dep. 06:04
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 06:05
20.2 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
dep. 15:34
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:35
dep. 15:35
16.8 km
Dedevci
arr. 15:37
dep. 15:37
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 15:39
dep. 15:39
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 15:40
20.2 km
Kraljevo - Dedevci timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:25 06:05 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
dep. 05:59
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Dedevci
arr. 06:02
dep. 06:02
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:03
dep. 06:03
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 06:04
dep. 06:04
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 06:05
20.2 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
dep. 15:34
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:35
dep. 15:35
16.8 km
Dedevci
arr. 15:37
dep. 15:37
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 15:39
dep. 15:39
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 15:40
20.2 km
Kraljevo - Dedevci timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
05:25 06:05 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:25
Kraljevo, Borjak
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:28
dep. 05:28
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:30
dep. 05:30
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:32
dep. 05:32
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:34
dep. 05:34
4.5 km
Jarcujak
arr. 05:36
dep. 05:36
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:40
dep. 05:40
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:42
dep. 05:42
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 05:43
dep. 05:43
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:44
dep. 05:44
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 05:47
dep. 05:47
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 05:49
dep. 05:49
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 05:51
dep. 05:51
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 05:52
dep. 05:52
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 05:53
dep. 05:53
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 05:54
dep. 05:54
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 05:56
dep. 05:56
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 05:59
dep. 05:59
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:00
dep. 06:00
16.8 km
Dedevci
arr. 06:02
dep. 06:02
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 06:03
dep. 06:03
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 06:04
dep. 06:04
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 06:05
20.2 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus stationMilanovici
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.7 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.6 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.5 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.8 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:15
dep. 15:15
7.4 km
Musina Reka, 2
arr. 15:17
dep. 15:17
8.1 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:19
dep. 15:19
8.6 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:22
dep. 15:22
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Ramovici
arr. 15:24
dep. 15:24
10.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:26
dep. 15:26
11.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:27
dep. 15:27
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Karaula
arr. 15:28
dep. 15:28
12.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:29
dep. 15:29
13.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:31
dep. 15:31
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:34
dep. 15:34
15.5 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:35
dep. 15:35
16.8 km
Dedevci
arr. 15:37
dep. 15:37
17.8 km
Dedevci, Milenkovici
arr. 15:38
dep. 15:38
19 km
Dedevci, Miletici
arr. 15:39
dep. 15:39
19.5 km
Dedevci, Milanovici
arr. 15:40
20.2 km

Naselja Kraljevo i Dedevci su međusobno udaljena ~21 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.