Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Dedevci timetable

thursday, 20.02.2020.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, Borjak
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:45
dep. 05:45
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:50
dep. 05:50
4.4 km
Jarcujak
arr. 05:51
dep. 05:51
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:54
dep. 05:54
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:56
dep. 05:56
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:58
dep. 05:58
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:01
dep. 06:01
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:05
dep. 06:05
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:10
dep. 06:10
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:13
dep. 06:13
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:17
dep. 06:17
16.8 km
Dedevci
arr. 06:20
19.8 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:16
dep. 15:16
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:18
dep. 15:18
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:21
dep. 15:21
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:25
dep. 15:25
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:26
dep. 15:26
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:30
dep. 15:30
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:37
dep. 15:37
16.8 km
Dedevci
arr. 15:40
19.8 km
Kraljevo - Dedevci timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, Borjak
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:45
dep. 05:45
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:50
dep. 05:50
4.4 km
Jarcujak
arr. 05:51
dep. 05:51
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:54
dep. 05:54
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:56
dep. 05:56
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:58
dep. 05:58
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:01
dep. 06:01
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:05
dep. 06:05
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:10
dep. 06:10
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:13
dep. 06:13
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:17
dep. 06:17
16.8 km
Dedevci
arr. 06:20
19.8 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:16
dep. 15:16
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:18
dep. 15:18
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:21
dep. 15:21
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:25
dep. 15:25
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:26
dep. 15:26
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:30
dep. 15:30
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:37
dep. 15:37
16.8 km
Dedevci
arr. 15:40
19.8 km
Kraljevo - Dedevci timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, Borjak
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:45
dep. 05:45
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:50
dep. 05:50
4.4 km
Jarcujak
arr. 05:51
dep. 05:51
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:54
dep. 05:54
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:56
dep. 05:56
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:58
dep. 05:58
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:01
dep. 06:01
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:05
dep. 06:05
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:10
dep. 06:10
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:13
dep. 06:13
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:17
dep. 06:17
16.8 km
Dedevci
arr. 06:20
19.8 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:16
dep. 15:16
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:18
dep. 15:18
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:21
dep. 15:21
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:25
dep. 15:25
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:26
dep. 15:26
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:30
dep. 15:30
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:37
dep. 15:37
16.8 km
Dedevci
arr. 15:40
19.8 km
Kraljevo - Dedevci timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, Borjak
arr. 05:43
dep. 05:43
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 05:44
dep. 05:44
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 05:45
dep. 05:45
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 05:47
dep. 05:47
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 05:50
dep. 05:50
4.4 km
Jarcujak
arr. 05:51
dep. 05:51
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 05:54
dep. 05:54
6.2 km
Musina Reka
arr. 05:56
dep. 05:56
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 05:58
dep. 05:58
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 06:01
dep. 06:01
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 06:05
dep. 06:05
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 06:06
dep. 06:06
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 06:07
dep. 06:07
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 06:10
dep. 06:10
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 06:13
dep. 06:13
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 06:17
dep. 06:17
16.8 km
Dedevci
arr. 06:20
19.8 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.05.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Borjak
arr. 15:03
dep. 15:03
0.7 km
Kraljevo, Vodotoranj
arr. 15:04
dep. 15:04
1.6 km
Kraljevo, Pošta
arr. 15:05
dep. 15:05
2.6 km
Kraljevo, Kafana Evropa
arr. 15:07
dep. 15:07
3.5 km
Jarcujak, Kasarna
arr. 15:10
dep. 15:10
4.4 km
Jarcujak
arr. 15:11
dep. 15:11
4.9 km
Musina Reka, Ruzica brdo
arr. 15:14
dep. 15:14
6.2 km
Musina Reka
arr. 15:16
dep. 15:16
7.3 km
Musina Reka, Raskrsnica za Bukovicu
arr. 15:18
dep. 15:18
8.5 km
Bukovica kod Kraljeva, Terzici
arr. 15:21
dep. 15:21
9.4 km
Bukovica kod Kraljeva, Utrina
arr. 15:25
dep. 15:25
11.2 km
Bukovica kod Kraljeva, Igraliste
arr. 15:26
dep. 15:26
12.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Prodavnica
arr. 15:27
dep. 15:27
13.3 km
Bukovica kod Kraljeva, Gajici
arr. 15:30
dep. 15:30
14.9 km
Bukovica kod Kraljeva, Sajkovac
arr. 15:33
dep. 15:33
15.4 km
Dedevci, Majstorovici
arr. 15:37
dep. 15:37
16.8 km
Dedevci
arr. 15:40
19.8 km

Naselja Kraljevo i Dedevci su međusobno udaljena ~20 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.