Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Cicevac timetable

thursday, 20.02.2020.
04:55 07:45 (02:50)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 04:55
Sirca, Railway station
arr. 05:00
dep. 05:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 05:07
dep. 05:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 05:15
dep. 05:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 05:24
dep. 05:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 05:29
dep. 05:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 05:35
dep. 05:36
20 km
arr. 05:44
dep. 05:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 05:58
dep. 05:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 06:12
dep. 06:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 06:27
dep. 06:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 06:43
dep. 06:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 06:51
dep. 06:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 07:07
dep. 07:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 07:13
dep. 07:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 07:25
dep. 07:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 07:31
dep. 07:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 07:35
dep. 07:38
80 km
Lucina, Railway station
arr. 07:41
dep. 07:42
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 07:45
85 km
07:00 08:50 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
70 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
86 km
08:20 10:10 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
39 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
46 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
53 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
57 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
63 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
84 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
89 km
09:45 11:30 (01:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
83 km
12:45 14:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
83 km
13:45 15:35 (01:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
67 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
83 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
88 km
14:55 17:47 (02:52)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Railway station
dep. 14:55
Sirca, Railway station
arr. 15:00
dep. 15:01
3 km
Ratina, Railway station
arr. 15:07
dep. 15:08
7 km
Vrba kod Kraljeva, Railway station
arr. 15:15
dep. 15:16
10 km
Podunavci, Railway station
arr. 15:24
dep. 15:25
16 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Railway station - Tominac
arr. 15:29
dep. 15:30
18 km
Lipova, Railway station
arr. 15:35
dep. 15:36
20 km
arr. 15:44
dep. 15:45
24 km
Trstenik, Railway station
arr. 15:58
dep. 15:59
32 km
Pocekovina, Railway station
arr. 16:12
dep. 16:13
40 km
Stopanja kod Trstenika, Railway station
arr. 16:27
dep. 16:28
47 km
Kosevi, Railway station
arr. 16:43
dep. 16:44
56 km
Citluk kod Krusevca, Railway station
arr. 16:51
dep. 16:52
59 km
Krusevac, Railway station
arr. 17:07
dep. 17:08
63 km
Dedina, Railway station
arr. 17:13
dep. 17:14
67 km
Mrzenica, Railway station
arr. 17:25
dep. 17:26
76 km
Grad Stalac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
78 km
Stalac, Railway station
arr. 17:35
dep. 17:40
80 km
Lucina, Railway station
arr. 17:43
dep. 17:44
83 km
Cicevac, Railway station
arr. 17:47
85 km
17:00 19:05 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
49 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
78.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
83.5 km
20:15 21:50 (01:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
83 km

Naselja Kraljevo i Cicevac su međusobno udaljena ~86 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 35min., a najduže 02h i 52min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:55 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.