Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Cibukovac timetable

wednesday, 17.08.2022.
04:30 04:43 (00:13)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 04:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 04:35
dep. 04:35
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 04:40
dep. 04:40
1.6 km
arr. 04:41
dep. 04:41
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 04:41
dep. 04:41
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 04:42
dep. 04:42
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 04:42
dep. 04:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 04:43
6 km
05:00 05:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 05:01
dep. 05:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 05:07
dep. 05:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 05:08
dep. 05:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 05:09
dep. 05:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:10
dep. 05:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 05:12
dep. 05:12
4 km
Zica, Janici
arr. 05:14
dep. 05:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 05:16
dep. 05:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 05:18
dep. 05:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 05:20
dep. 05:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 05:22
dep. 05:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:26
dep. 05:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:31
dep. 05:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 05:33
dep. 05:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:36
dep. 05:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:38
15.8 km
05:30 05:43 (00:13)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:36
dep. 05:36
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:37
dep. 05:37
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:39
dep. 05:39
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:41
dep. 05:41
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:43
4.6 km
05:30 05:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:35
dep. 05:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:36
dep. 05:36
1.4 km
arr. 05:38
dep. 05:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:41
dep. 05:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:43
dep. 05:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:47
dep. 05:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:49
5.6 km
06:00 06:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 06:01
dep. 06:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:07
dep. 06:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:08
dep. 06:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:09
dep. 06:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:12
dep. 06:12
4 km
Zica, Janici
arr. 06:14
dep. 06:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 06:18
dep. 06:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 06:20
dep. 06:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 06:22
dep. 06:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:31
dep. 06:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 06:33
dep. 06:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:36
dep. 06:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:38
15.8 km
06:30 06:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 06:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:35
dep. 06:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:36
dep. 06:36
1.4 km
arr. 06:38
dep. 06:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:41
dep. 06:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:43
dep. 06:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:47
dep. 06:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:49
5.6 km
07:00 07:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 07:01
dep. 07:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:07
dep. 07:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:08
dep. 07:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:09
dep. 07:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:10
dep. 07:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:12
dep. 07:12
4 km
Zica, Janici
arr. 07:14
dep. 07:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 07:16
dep. 07:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 07:18
dep. 07:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 07:20
dep. 07:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 07:22
dep. 07:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:26
dep. 07:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:30
dep. 07:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:31
dep. 07:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 07:33
dep. 07:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:36
dep. 07:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:38
15.8 km
07:30 07:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:35
dep. 07:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:36
dep. 07:36
1.4 km
arr. 07:38
dep. 07:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:41
dep. 07:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:43
dep. 07:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:47
dep. 07:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:49
5.6 km
08:00 08:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 08:01
dep. 08:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:07
dep. 08:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:08
dep. 08:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:09
dep. 08:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:10
dep. 08:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:12
dep. 08:12
4 km
Zica, Janici
arr. 08:14
dep. 08:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 08:18
dep. 08:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 08:20
dep. 08:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 08:22
dep. 08:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:26
dep. 08:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 08:28
dep. 08:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:30
dep. 08:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:31
dep. 08:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 08:33
dep. 08:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:34
dep. 08:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:36
dep. 08:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:38
15.8 km
08:30 08:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:35
dep. 08:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:36
dep. 08:36
1.4 km
arr. 08:38
dep. 08:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:41
dep. 08:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:43
dep. 08:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:47
dep. 08:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:49
5.6 km
09:00 09:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 09:01
dep. 09:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:07
dep. 09:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:08
dep. 09:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:09
dep. 09:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:10
dep. 09:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:12
dep. 09:12
4 km
Zica, Janici
arr. 09:14
dep. 09:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 09:16
dep. 09:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 09:18
dep. 09:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 09:20
dep. 09:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 09:22
dep. 09:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:26
dep. 09:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 09:28
dep. 09:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:31
dep. 09:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 09:33
dep. 09:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:34
dep. 09:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:36
dep. 09:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:38
15.8 km
09:30 09:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:35
dep. 09:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:36
dep. 09:36
1.4 km
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:41
dep. 09:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:43
dep. 09:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:47
dep. 09:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:49
5.6 km
10:00 10:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 10:01
dep. 10:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:07
dep. 10:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:08
dep. 10:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:09
dep. 10:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:10
dep. 10:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:12
dep. 10:12
4 km
Zica, Janici
arr. 10:14
dep. 10:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 10:16
dep. 10:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 10:18
dep. 10:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 10:20
dep. 10:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 10:22
dep. 10:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:26
dep. 10:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 10:28
dep. 10:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:30
dep. 10:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:31
dep. 10:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 10:33
dep. 10:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:34
dep. 10:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:36
dep. 10:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:38
15.8 km
10:30 10:38 (00:08)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:31
dep. 10:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:32
dep. 10:32
1.4 km
arr. 10:33
dep. 10:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:34
dep. 10:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:36
dep. 10:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:38
4.6 km
10:30 10:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:35
dep. 10:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:36
dep. 10:36
1.4 km
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:41
dep. 10:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:43
dep. 10:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:47
dep. 10:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:49
5.6 km
11:00 11:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 11:01
dep. 11:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:07
dep. 11:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:08
dep. 11:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:09
dep. 11:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:10
dep. 11:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:12
dep. 11:12
4 km
Zica, Janici
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 11:16
dep. 11:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 11:18
dep. 11:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 11:20
dep. 11:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 11:22
dep. 11:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:26
dep. 11:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:31
dep. 11:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 11:33
dep. 11:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:34
dep. 11:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:36
dep. 11:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:38
15.8 km
11:30 11:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:35
dep. 11:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:36
dep. 11:36
1.4 km
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:41
dep. 11:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:43
dep. 11:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:47
dep. 11:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:49
5.6 km
12:00 12:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 12:01
dep. 12:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:07
dep. 12:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:08
dep. 12:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:09
dep. 12:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:10
dep. 12:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Zica, Janici
arr. 12:14
dep. 12:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 12:18
dep. 12:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 12:20
dep. 12:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 12:22
dep. 12:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:26
dep. 12:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 12:28
dep. 12:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:30
dep. 12:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:31
dep. 12:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 12:33
dep. 12:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:34
dep. 12:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:36
dep. 12:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:38
15.8 km
12:30 12:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:35
dep. 12:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:36
dep. 12:36
1.4 km
arr. 12:38
dep. 12:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:41
dep. 12:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:43
dep. 12:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:47
dep. 12:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:49
5.6 km
13:00 13:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 13:01
dep. 13:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:08
dep. 13:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:09
dep. 13:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:10
dep. 13:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:12
dep. 13:12
4 km
Zica, Janici
arr. 13:14
dep. 13:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 13:16
dep. 13:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 13:18
dep. 13:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 13:20
dep. 13:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 13:22
dep. 13:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:26
dep. 13:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:31
dep. 13:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 13:33
dep. 13:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:36
dep. 13:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:38
15.8 km
13:30 13:38 (00:08)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:31
dep. 13:31
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:32
dep. 13:32
1.4 km
arr. 13:33
dep. 13:33
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:34
dep. 13:34
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:36
dep. 13:36
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:38
4.6 km
13:30 13:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:35
dep. 13:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:36
dep. 13:36
1.4 km
arr. 13:38
dep. 13:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:41
dep. 13:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:43
dep. 13:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:47
dep. 13:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:49
5.6 km
14:00 14:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 14:01
dep. 14:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:07
dep. 14:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:08
dep. 14:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:09
dep. 14:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:10
dep. 14:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:12
dep. 14:12
4 km
Zica, Janici
arr. 14:14
dep. 14:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 14:16
dep. 14:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 14:18
dep. 14:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 14:20
dep. 14:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 14:22
dep. 14:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:26
dep. 14:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:31
dep. 14:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 14:33
dep. 14:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:36
dep. 14:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:38
15.8 km
14:30 14:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 14:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:35
dep. 14:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:36
dep. 14:36
1.4 km
arr. 14:38
dep. 14:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:41
dep. 14:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:43
dep. 14:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:47
dep. 14:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:49
5.6 km
15:00 15:13 (00:13)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:04
dep. 15:04
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:05
dep. 15:05
1.6 km
arr. 15:06
dep. 15:06
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:07
dep. 15:07
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:12
dep. 15:12
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:13
6 km
15:00 15:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 15:01
dep. 15:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:07
dep. 15:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:08
dep. 15:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:09
dep. 15:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:10
dep. 15:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4 km
Zica, Janici
arr. 15:14
dep. 15:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 15:16
dep. 15:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 15:18
dep. 15:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 15:20
dep. 15:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 15:22
dep. 15:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:26
dep. 15:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:30
dep. 15:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:31
dep. 15:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 15:33
dep. 15:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:36
dep. 15:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:38
15.8 km
15:30 15:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:35
dep. 15:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:36
dep. 15:36
1.4 km
arr. 15:38
dep. 15:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:41
dep. 15:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:43
dep. 15:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:47
dep. 15:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:49
5.6 km
16:00 16:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 16:01
dep. 16:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:07
dep. 16:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:08
dep. 16:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:09
dep. 16:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:10
dep. 16:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:12
dep. 16:12
4 km
Zica, Janici
arr. 16:14
dep. 16:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 16:16
dep. 16:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 16:18
dep. 16:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 16:20
dep. 16:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 16:22
dep. 16:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:26
dep. 16:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:31
dep. 16:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 16:33
dep. 16:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:36
dep. 16:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:38
15.8 km
16:30 16:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:35
dep. 16:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:36
dep. 16:36
1.4 km
arr. 16:38
dep. 16:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:41
dep. 16:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:43
dep. 16:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:47
dep. 16:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:49
5.6 km
17:00 17:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 17:01
dep. 17:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:07
dep. 17:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:08
dep. 17:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:09
dep. 17:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:12
dep. 17:12
4 km
Zica, Janici
arr. 17:14
dep. 17:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 17:16
dep. 17:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 17:18
dep. 17:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 17:20
dep. 17:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 17:22
dep. 17:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:26
dep. 17:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 17:28
dep. 17:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:31
dep. 17:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 17:33
dep. 17:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:34
dep. 17:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:36
dep. 17:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:38
15.8 km
17:30 17:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:35
dep. 17:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:36
dep. 17:36
1.4 km
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:41
dep. 17:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:43
dep. 17:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:47
dep. 17:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:49
5.6 km
18:00 18:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 18:01
dep. 18:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:07
dep. 18:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:08
dep. 18:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:09
dep. 18:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:10
dep. 18:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:12
dep. 18:12
4 km
Zica, Janici
arr. 18:14
dep. 18:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 18:16
dep. 18:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 18:18
dep. 18:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 18:20
dep. 18:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 18:22
dep. 18:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:26
dep. 18:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:30
dep. 18:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:31
dep. 18:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 18:33
dep. 18:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:34
dep. 18:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:36
dep. 18:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:38
15.8 km
18:30 18:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 18:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:35
dep. 18:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:36
dep. 18:36
1.4 km
arr. 18:38
dep. 18:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:41
dep. 18:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:43
dep. 18:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:47
dep. 18:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:49
5.6 km
19:00 19:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 19:01
dep. 19:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:07
dep. 19:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:08
dep. 19:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:09
dep. 19:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:10
dep. 19:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:12
dep. 19:12
4 km
Zica, Janici
arr. 19:14
dep. 19:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 19:16
dep. 19:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 19:18
dep. 19:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 19:20
dep. 19:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 19:22
dep. 19:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:26
dep. 19:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 19:28
dep. 19:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:31
dep. 19:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 19:33
dep. 19:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:34
dep. 19:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:36
dep. 19:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:38
15.8 km
19:30 19:43 (00:13)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:34
dep. 19:34
1 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:35
dep. 19:35
1.6 km
arr. 19:36
dep. 19:36
2.2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:37
dep. 19:37
2.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:38
dep. 19:38
3.5 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:42
dep. 19:42
5 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:43
6 km
19:30 19:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 19:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:35
dep. 19:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:36
dep. 19:36
1.4 km
arr. 19:38
dep. 19:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:41
dep. 19:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:43
dep. 19:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:47
dep. 19:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:49
5.6 km
20:00 20:08 (00:08)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:01
dep. 20:01
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:02
dep. 20:02
1.4 km
arr. 20:03
dep. 20:03
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:04
dep. 20:04
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:06
dep. 20:06
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:08
4.6 km
20:00 20:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 20:01
dep. 20:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 20:07
dep. 20:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 20:08
dep. 20:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:09
dep. 20:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:10
dep. 20:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:12
dep. 20:12
4 km
Zica, Janici
arr. 20:14
dep. 20:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 20:16
dep. 20:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 20:18
dep. 20:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 20:20
dep. 20:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 20:22
dep. 20:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:26
dep. 20:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:30
dep. 20:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:31
dep. 20:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 20:33
dep. 20:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:34
dep. 20:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:36
dep. 20:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:38
15.8 km
20:30 20:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:35
dep. 20:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:36
dep. 20:36
1.4 km
arr. 20:38
dep. 20:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:41
dep. 20:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:43
dep. 20:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:47
dep. 20:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:49
5.6 km
21:00 21:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 21:01
dep. 21:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 21:07
dep. 21:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 21:08
dep. 21:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:09
dep. 21:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:10
dep. 21:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
4 km
Zica, Janici
arr. 21:14
dep. 21:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 21:16
dep. 21:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 21:18
dep. 21:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 21:20
dep. 21:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 21:22
dep. 21:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 21:26
dep. 21:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 21:30
dep. 21:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 21:31
dep. 21:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 21:33
dep. 21:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 21:34
dep. 21:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 21:36
dep. 21:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 21:38
15.8 km
21:30 21:49 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:30
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 21:35
dep. 21:35
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 21:36
dep. 21:36
1.4 km
arr. 21:38
dep. 21:38
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 21:41
dep. 21:41
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 21:43
dep. 21:43
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 21:47
dep. 21:47
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 21:49
5.6 km
22:00 22:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 22:01
dep. 22:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 22:07
dep. 22:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 22:08
dep. 22:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:09
dep. 22:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:10
dep. 22:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 22:12
dep. 22:12
4 km
Zica, Janici
arr. 22:14
dep. 22:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 22:16
dep. 22:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 22:18
dep. 22:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 22:20
dep. 22:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 22:22
dep. 22:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 22:26
dep. 22:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 22:28
dep. 22:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 22:30
dep. 22:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 22:31
dep. 22:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 22:33
dep. 22:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 22:34
dep. 22:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 22:36
dep. 22:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 22:38
15.8 km
22:50 23:09 (00:19)
Bus stationSavicevici 2
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:50
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 22:55
dep. 22:55
0.7 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 22:56
dep. 22:56
1.4 km
arr. 22:58
dep. 22:58
2 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 23:01
dep. 23:01
2.7 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 23:03
dep. 23:03
3.4 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 23:07
dep. 23:07
4.6 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 23:09
5.6 km
23:00 23:38 (00:38)
Bus stationSavicevici 1
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:00
Kraljevo, Dom drustvenih
arr. 23:01
dep. 23:01
1.1 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 23:07
dep. 23:07
1.6 km
Kraljevo, Ina
arr. 23:08
dep. 23:08
2.1 km
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:09
dep. 23:09
2.9 km
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:10
dep. 23:10
3.4 km
Zica, Zarkovici
arr. 23:12
dep. 23:12
4 km
Zica, Janici
arr. 23:14
dep. 23:14
4.7 km
Zica, Skola
arr. 23:16
dep. 23:16
5.4 km
Zica, Manastir
arr. 23:18
dep. 23:18
5.9 km
Zica, Gotovac
arr. 23:20
dep. 23:20
7.4 km
Zica, Energetra
arr. 23:22
dep. 23:22
8.1 km
Mataruska Banja, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
9.1 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 23:26
dep. 23:26
9.7 km
Konarevo, Skola
arr. 23:28
dep. 23:28
11.2 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 23:30
dep. 23:30
11.8 km
Konarevo, Jankovici
arr. 23:31
dep. 23:31
12.8 km
Konarevo, Grab
arr. 23:33
dep. 23:33
13.4 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 23:34
dep. 23:34
13.9 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 23:36
dep. 23:36
14.7 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 23:38
15.8 km

Naselja Kraljevo i Cibukovac su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 08min., a najduže 38min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 04:30 h, dok je poslednji polazak u 23:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.