Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Budva timetable

friday, 19.07.2019.
11:30 19:30 (08:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:30
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
103 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
129 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
147 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
147.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
166 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
197 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
253 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
277 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
349 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
382 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
414 km
15:15 23:35 (08:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:15
Raska, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
80 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
101 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 18:15
dep. 18:15
128 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 18:20
dep. 18:20
130 km
Rozaje, Bus station
arr. 18:45
dep. 18:45
161 km
Berane, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
187 km
Mojkovac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
229 km
Kolasin, GAS
arr. 20:55
dep. 20:55
259 km
Podgorica, Bus station
arr. 22:25
dep. 22:25
312 km
Cetinje, GAS
arr. 22:55
dep. 22:55
344 km
Budva, Bus station
arr. 23:35
366 km
20:00 04:35 (08:35)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:00
Raska, Bus station
arr. 21:45
dep. 21:45
70 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
93 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 22:40
dep. 22:40
123 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 22:55
dep. 22:55
123.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 23:30
dep. 23:30
152 km
Berane, Bus station
arr. 00:00
dep. 00:00
183 km
Podgorica, Bus station
arr. 03:00
dep. 03:00
332 km
Sutomore, GAS
arr. 04:00
dep. 04:00
362 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 04:15
dep. 04:15
374 km
Budva, Bus station
arr. 04:35
395 km
21:15 05:55 (08:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.08.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 21:15
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:15
dep. 00:15
153 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:25
dep. 00:25
160 km
Podgorica, Bus station
arr. 04:05
dep. 04:05
370 km
Sutomore, GAS
arr. 04:55
dep. 04:55
413.5 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 05:15
dep. 05:15
426.1 km
Budva, Bus station
arr. 05:55
442 km
22:00 07:37 (09:37)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:00
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
83 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
145 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
152 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
168 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
190 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
241 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
269 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
292 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
367 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
402 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
436 km
22:45 06:00 (07:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 22:45
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
142 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
144 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
338 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
403 km
23:10 07:40 (08:30)
Bus station
The timetable is valid until: 01.09.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 23:10
Gostun, Border crossing (RS)
arr. 02:05
dep. 02:05
218 km
Dobrakovo, Border crossing (ME)
arr. 02:10
dep. 02:10
218.1 km
Podgorica, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
316 km
Petrovac na Moru , GAS
arr. 07:20
dep. 07:20
367 km
Budva, Bus station
arr. 07:40
385 km

Naselja Kraljevo i Budva su međusobno udaljena ~406 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 07h i 15min., a najduže 09h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 11:30 h, dok je poslednji polazak u 23:10 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Budva iznosi od 19,56 EUR do 19,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.