Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Brezna kod Kraljeva timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, SUP
arr. 05:42
dep. 05:42
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:45
dep. 05:45
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:46
dep. 05:46
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:01
dep. 06:01
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:06
dep. 06:06
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:14
dep. 06:14
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 06:20
21.1 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:20
dep. 15:20
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:24
dep. 15:24
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:26
dep. 15:26
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:28
dep. 15:28
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:32
dep. 15:32
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:34
dep. 15:34
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 15:40
21.1 km
Kraljevo - Brezna kod Kraljeva timetable
Departures on: thursday, 18.08.2022.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, SUP
arr. 05:42
dep. 05:42
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:45
dep. 05:45
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:46
dep. 05:46
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:01
dep. 06:01
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:06
dep. 06:06
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:14
dep. 06:14
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 06:20
21.1 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:20
dep. 15:20
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:24
dep. 15:24
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:26
dep. 15:26
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:28
dep. 15:28
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:32
dep. 15:32
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:34
dep. 15:34
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 15:40
21.1 km
Kraljevo - Brezna kod Kraljeva timetable
Departures on: friday, 19.08.2022.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, SUP
arr. 05:42
dep. 05:42
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:45
dep. 05:45
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:46
dep. 05:46
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:01
dep. 06:01
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:06
dep. 06:06
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:14
dep. 06:14
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 06:20
21.1 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:20
dep. 15:20
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:24
dep. 15:24
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:26
dep. 15:26
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:28
dep. 15:28
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:32
dep. 15:32
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:34
dep. 15:34
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 15:40
21.1 km
Kraljevo - Brezna kod Kraljeva timetable
Departures on: saturday, 20.08.2022.
05:40 06:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 05:40
Kraljevo, SUP
arr. 05:42
dep. 05:42
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:45
dep. 05:45
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 05:46
dep. 05:46
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 05:47
dep. 05:47
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 05:48
dep. 05:48
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 05:49
dep. 05:49
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 05:51
dep. 05:51
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 05:52
dep. 05:52
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 05:53
dep. 05:53
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 05:55
dep. 05:55
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 05:58
dep. 05:58
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 06:01
dep. 06:01
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 06:04
dep. 06:04
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 06:06
dep. 06:06
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 06:12
dep. 06:12
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 06:14
dep. 06:14
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 06:20
21.1 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kraljevo, SUP
arr. 15:02
dep. 15:02
1.1 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:04
dep. 15:04
2.2 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 15:06
dep. 15:06
3.3 km
Kraljevo, Beranovac skola
arr. 15:08
dep. 15:08
3.6 km
Ribnica, Jovac raskrsnica
arr. 15:10
dep. 15:10
3.9 km
Ribnica, Paunovici
arr. 15:12
dep. 15:12
4.3 km
Ribnica, Salinici
arr. 15:14
dep. 15:14
5.3 km
Ribnica, Gor. Jovac
arr. 15:16
dep. 15:16
6 km
Ribnica, Brdo 1
arr. 15:18
dep. 15:18
6.8 km
Ribnica, Brdo 2
arr. 15:20
dep. 15:20
8.4 km
Ribnica, Zivanovici
arr. 15:22
dep. 15:22
10.7 km
Ribnica, Kam. livade
arr. 15:24
dep. 15:24
12.4 km
Ribnica, Majdan 1
arr. 15:26
dep. 15:26
13.9 km
Ribnica, Majdan 2
arr. 15:28
dep. 15:28
14.8 km
Kamenica kod Kraljeva
arr. 15:30
dep. 15:30
16.1 km
Kamenica kod Kraljeva, Gavrilovici
arr. 15:32
dep. 15:32
18.1 km
Brezna kod Kraljeva, Paralici
arr. 15:34
dep. 15:34
19.1 km
Brezna kod Kraljeva
arr. 15:40
21.1 km

Naselja Kraljevo i Brezna kod Kraljeva su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 05:40 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.