Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Bor timetable

tuesday, 18.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km
Kraljevo - Bor timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km
Kraljevo - Bor timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km
Kraljevo - Bor timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km
Kraljevo - Bor timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km
Kraljevo - Bor timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km
Kraljevo - Bor timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
16:00 20:37 (04:37)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 16:00
Kraljevo, SUP
arr. 16:03
dep. 16:03
1.2 km
Ribnica
arr. 16:06
dep. 16:06
2.5 km
Kraljevo, Beranovac
arr. 16:08
dep. 16:08
3.6 km
Kovanluk kod Kraljeva, Šumari
arr. 16:10
dep. 16:10
5.1 km
Ratina, Sovljak 1
arr. 16:11
dep. 16:11
5.9 km
Ratina, Sovljak 2
arr. 16:12
dep. 16:12
6.6 km
Ratina
arr. 16:13
dep. 16:13
7.5 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 1
arr. 16:14
dep. 16:14
8.6 km
Zaklopaca kod Kraljeva, 2
arr. 16:15
dep. 16:15
9.6 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 16:16
dep. 16:16
10.7 km
Vrba kod Kraljeva, Donja
arr. 16:17
dep. 16:17
11.8 km
Vranesi
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Podunavci, Center
arr. 16:22
dep. 16:22
15.6 km
Gracac kod Vrnjacke banje
arr. 16:24
dep. 16:24
17.1 km
Gracac kod Vrnjacke banje, Tominac
arr. 16:25
dep. 16:25
18.1 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Zlatno Burence
arr. 16:27
dep. 16:27
19.9 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 16:28
dep. 16:28
20.9 km
Vrnjci, Stančići
arr. 16:30
dep. 16:30
23 km
Vrnjci, Intersection
arr. 16:32
dep. 16:32
24.5 km
Vrnjacka Banja, Vitojevac
arr. 16:33
dep. 16:33
25.4 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 16:36
dep. 17:00
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
37.4 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 17:30
dep. 17:30
51.1 km
Krusevac, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
67.5 km
Paracin, Bus station
arr. 18:40
dep. 18:45
106.5 km
Donja Mutnica
arr. 19:05
dep. 19:05
120.6 km
Izvor kod Paracina, Igraliste
arr. 19:08
dep. 19:08
123.6 km
Krivi Vir, Intersection
arr. 19:26
dep. 19:26
141.3 km
Lukovo kod Boljevca, Most kod Vriniceve jaruge
arr. 19:31
dep. 19:31
146.9 km
Lukovo kod Boljevca, Intersection
arr. 19:33
dep. 19:33
148.8 km
Jablanica kod Boljevca, Intersection
arr. 19:34
dep. 19:34
149.7 km
Mirovo, Motel Rtanj
arr. 19:36
dep. 19:36
152.2 km
Boljevac, Bus station
arr. 19:42
dep. 19:45
159.2 km
Savinac kod Boljevca
arr. 20:00
dep. 20:00
168.2 km
Seliste (Sarbanovac), Seliste
arr. 20:10
dep. 20:10
176.7 km
Sarbanovac kod Bora, Zel. stanica
arr. 20:12
dep. 20:12
179.3 km
Sarbanovac kod Bora, Intersection
arr. 20:14
dep. 20:14
181.4 km
Brestovac kod Bora, Intersection
arr. 20:22
dep. 20:22
191.7 km
arr. 20:27
dep. 20:27
195.1 km
Bor, Tehnopromet
arr. 20:28
dep. 20:28
195.7 km
Bor, Jugopetrol
arr. 20:29
dep. 20:29
196.4 km
Bor, Ekspres
arr. 20:30
dep. 20:30
196.8 km
Bor, Center
arr. 20:32
dep. 20:32
197.4 km
Bor, Bus station
arr. 20:37
199.9 km

Naselja Kraljevo i Bor su međusobno udaljena ~200 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 37min., a najduže 04h i 37min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 16:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.