Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Bolzano timetable

saturday, 20.07.2019.
15:00 12:00 (21:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
231 km
arr. 20:45
dep. 20:45
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 22:15
dep. 22:15
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 22:15
dep. 22:15
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 02:15
dep. 02:15
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 02:15
dep. 02:15
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 05:15
dep. 05:15
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 05:15
dep. 05:15
944.1 km
arr. 05:30
dep. 05:30
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 07:30
dep. 07:30
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 08:45
dep. 08:45
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 09:45
dep. 09:45
1222 km
arr. 10:50
dep. 10:50
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 11:15
dep. 11:15
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 12:00
1375 km
Kraljevo - Bolzano timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
11:00 08:45 (21:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
231 km
arr. 16:30
dep. 16:30
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 18:00
dep. 18:00
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 18:00
dep. 18:00
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 22:00
dep. 22:00
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 22:00
dep. 22:00
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 01:00
dep. 01:00
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 01:00
dep. 01:00
944.1 km
arr. 01:15
dep. 01:15
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 03:15
dep. 03:15
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 04:30
dep. 04:30
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 05:30
dep. 05:30
1222 km
arr. 06:35
dep. 06:35
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 07:00
dep. 07:00
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 08:45
1375 km
Kraljevo - Bolzano timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
15:00 12:00 (21:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
231 km
arr. 20:45
dep. 20:45
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 22:15
dep. 22:15
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 22:15
dep. 22:15
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 02:15
dep. 02:15
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 02:15
dep. 02:15
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 05:15
dep. 05:15
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 05:15
dep. 05:15
944.1 km
arr. 05:30
dep. 05:30
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 07:30
dep. 07:30
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 08:45
dep. 08:45
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 09:45
dep. 09:45
1222 km
arr. 10:50
dep. 10:50
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 11:15
dep. 11:15
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 12:00
1375 km
Kraljevo - Bolzano timetable
Departures on: saturday, 27.07.2019.
15:00 12:00 (21:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
231 km
arr. 20:45
dep. 20:45
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 22:15
dep. 22:15
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 22:15
dep. 22:15
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 02:15
dep. 02:15
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 02:15
dep. 02:15
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 05:15
dep. 05:15
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 05:15
dep. 05:15
944.1 km
arr. 05:30
dep. 05:30
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 07:30
dep. 07:30
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 08:45
dep. 08:45
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 09:45
dep. 09:45
1222 km
arr. 10:50
dep. 10:50
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 11:15
dep. 11:15
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 12:00
1375 km
Kraljevo - Bolzano timetable
Departures on: tuesday, 30.07.2019.
11:00 08:45 (21:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Tuesday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Bus station
arr. 12:00
dep. 12:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
231 km
arr. 16:30
dep. 16:30
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 18:00
dep. 18:00
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 18:00
dep. 18:00
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 22:00
dep. 22:00
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 22:00
dep. 22:00
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 01:00
dep. 01:00
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 01:00
dep. 01:00
944.1 km
arr. 01:15
dep. 01:15
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 03:15
dep. 03:15
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 04:30
dep. 04:30
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 05:30
dep. 05:30
1222 km
arr. 06:35
dep. 06:35
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 07:00
dep. 07:00
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 08:45
1375 km
Kraljevo - Bolzano timetable
Departures on: thursday, 01.08.2019.
15:00 12:00 (21:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
231 km
arr. 20:45
dep. 20:45
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 22:15
dep. 22:15
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 22:15
dep. 22:15
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 02:15
dep. 02:15
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 02:15
dep. 02:15
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 05:15
dep. 05:15
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 05:15
dep. 05:15
944.1 km
arr. 05:30
dep. 05:30
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 07:30
dep. 07:30
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 08:45
dep. 08:45
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 09:45
dep. 09:45
1222 km
arr. 10:50
dep. 10:50
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 11:15
dep. 11:15
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 12:00
1375 km
Kraljevo - Bolzano timetable
Departures on: saturday, 03.08.2019.
15:00 12:00 (21:00)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: Thursday, Saturday.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
54 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
171 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 19:15
dep. 19:15
231 km
arr. 20:45
dep. 20:45
311 km
Batrovci, Border crossing (RS)
arr. 22:15
dep. 22:15
427 km
Bajakovo, Border crossing (HR)
arr. 22:15
dep. 22:15
427.1 km
Bregana, Border crossing (HR)
arr. 02:15
dep. 02:15
725 km
Obrezje, Border crossing (SI)
arr. 02:15
dep. 02:15
725.1 km
Fernetici, Border crossing (SI)
arr. 05:15
dep. 05:15
944 km
Fernetti, Border crossing (IT)
arr. 05:15
dep. 05:15
944.1 km
arr. 05:30
dep. 05:30
948 km
Mestre (Venice), Stazione FS (Hotel Plaza)
arr. 07:30
dep. 07:30
1115 km
Vicenza, Autostazione
arr. 08:45
dep. 08:45
1166 km
Verona, Staz. FS P.ta Nuova Fermata
arr. 09:45
dep. 09:45
1222 km
arr. 10:50
dep. 10:50
1291 km
Trento, Chairlift
arr. 11:15
dep. 11:15
1315 km
Bolzano, Brik shop
arr. 12:00
1375 km

Naselja Kraljevo i Bolzano su međusobno udaljena ~1375 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 21h i 00min., a najduže 21h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 11:00 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Bolzano iznosi od 59,99 EUR do 59,99 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.