Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kraljevo - Aleksinac timetable

thursday, 20.02.2020.
07:00 09:30 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 07:00
Ratina
arr. 07:10
dep. 07:10
10 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 07:15
dep. 07:15
13 km
Podunavci
arr. 07:20
dep. 07:20
15 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
20 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
39 km
Pocekovina
arr. 07:55
dep. 07:55
47 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 08:00
dep. 08:00
53 km
Krusevac, Bus station
arr. 08:20
dep. 08:30
70 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 08:40
dep. 08:40
76 km
Cicevac, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:50
86 km
Pojate
arr. 09:00
dep. 09:00
95 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:30
128 km
08:20 10:45 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 08:20
Ratina
arr. 08:29
dep. 08:29
6 km
Podunavci, Center
arr. 08:37
dep. 08:37
16 km
Vrnjci, Intersection
arr. 08:45
dep. 08:45
22 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 08:50
dep. 08:55
27 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Trstenik, Bus station
arr. 09:12
dep. 09:12
39 km
Pocekovina, 1
arr. 09:19
dep. 09:19
46 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
53 km
Globoder, R1
arr. 09:29
dep. 09:29
57 km
Kosevi, Intersection
arr. 09:35
dep. 09:35
62 km
Citluk kod Krusevca, RN
arr. 09:36
dep. 09:36
63 km
Krusevac, Bus station
arr. 09:40
dep. 09:45
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 10:05
dep. 10:05
84 km
Cicevac, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:10
89 km
Pojate
arr. 10:15
dep. 10:15
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 10:45
127 km
09:30 11:40 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:30
Trstenik, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
37 km
Krusevac, Bus station
arr. 10:45
dep. 10:45
67 km
Nis, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
173 km
Aleksinac, Bus station
arr. 11:40
127 km
09:45 12:10 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 09:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 10:20
dep. 10:25
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 10:32
dep. 10:32
29 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 10:50
dep. 10:50
47 km
Krusevac, Bus station
arr. 11:05
dep. 11:10
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
83 km
Razanj, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 12:10
122 km
12:45 15:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 12:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:15
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 13:25
dep. 13:25
35 km
Krusevac, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 14:30
dep. 14:30
78 km
Cicevac, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
83 km
Pojate
arr. 14:42
dep. 14:42
86 km
Razanj, Bus station
arr. 14:55
dep. 14:55
99 km
Aleksinac, Bus station
arr. 15:15
125 km
13:45 16:15 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 13:45
Vrnjci
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 14:35
dep. 14:35
38 km
Krusevac, Bus station
arr. 15:10
dep. 15:15
67 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 15:30
dep. 15:30
83 km
Cicevac, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:35
88 km
Aleksinac, Bus station
arr. 16:15
127 km
17:00 19:45 (02:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:00
Kraljevo, SUP
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Vrba kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
2 km
Podunavci, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
10 km
Novo Selo kod Vrnjacke Banje
arr. 17:25
dep. 17:25
14 km
Vrnjci
arr. 17:30
dep. 17:30
17 km
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 17:35
dep. 17:35
21 km
Vrnjci, Ž.st.
arr. 17:40
dep. 17:40
25 km
Trstenik, Bus station
arr. 17:50
dep. 17:50
35 km
Pocekovina
arr. 18:00
dep. 18:00
43 km
Stopanja kod Trstenika, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
49 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:45
64 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:00
dep. 19:00
78.5 km
Cicevac, Bus station
arr. 19:05
dep. 19:05
83.5 km
Pojate
arr. 19:10
dep. 19:10
87.5 km
Razanj, Bus station
arr. 19:20
dep. 19:20
101 km
Deligrad, Centar - Raskrsnica
arr. 19:25
dep. 19:25
105 km
Rutevac, Intersection
arr. 19:35
dep. 19:35
112 km
Aleksinac, Bus station
arr. 19:45
124 km
17:45 20:20 (02:35)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.04.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 17:45
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
27 km
Trstenik, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
39 km
Krusevac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:10
68 km
Stalac, IG - Stadion
arr. 19:20
dep. 19:20
74 km
Pojate
arr. 19:40
dep. 19:40
93 km
Aleksinac, Bus station
arr. 20:20
128 km
20:15 22:30 (02:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kraljevo, Bus station
dep. 20:15
Vrnjacka Banja, Bus station
arr. 20:40
dep. 20:40
21 km
Trstenik, Bus station
arr. 20:55
dep. 20:55
29 km
Krusevac, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
62 km
Cicevac, Bus station
arr. 21:50
dep. 21:50
83 km
Aleksinac, Bus station
arr. 22:30
122 km

Naselja Kraljevo i Aleksinac su međusobno udaljena ~126 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 02h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kraljevo je u 07:00 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kraljevo - Aleksinac iznosi od 6,91 EUR do 6,91 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.