Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Zlatibor timetable

thursday, 22.11.2018.
05:30 08:45 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
58 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
143 km
06:45 10:05 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:45
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
38 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
44 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
52 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
57 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
76 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
93 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
105 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
110 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
117 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
126 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
129 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
138 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 10:05
-60 km
08:45 12:12 (03:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
141.9 km
13:45 16:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Cacak, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
59 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
118 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:45
145 km
15:00 18:35 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
146 km
 
Departures on: friday, 23.11.2018.
05:30 08:45 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
58 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
143 km
06:45 10:05 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:45
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
38 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
44 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
52 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
57 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
76 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
93 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
105 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
110 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:25
117 km
Bela Zemlja (Mackat)
arr. 09:40
dep. 09:40
126 km
Mackat
arr. 09:45
dep. 09:45
129 km
Cajetina
arr. 09:55
dep. 09:55
138 km
Zlatibor, preko puta pijace
arr. 10:05
-60 km
08:45 12:12 (03:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
141.9 km
13:45 16:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Cacak, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
59 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:15
118 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 16:45
145 km
15:00 18:35 (03:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
146 km

Naselja Kragujevac i Zlatibor su međusobno udaljena ~104 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.