Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Vuckovica kod Knica timetable

tuesday, 14.08.2018.
06:00 06:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Dragobraca, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:25
11 km
06:00 06:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Grosnica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
16.6 km
06:00 06:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Grosnica
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
16.6 km
06:40 07:10 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:40
Grosnica
arr. 06:54
dep. 06:54
5.2 km
Dragobraca
arr. 07:02
dep. 07:02
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 07:04
dep. 07:04
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:08
dep. 07:08
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
16.6 km
06:45 07:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:45
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
16 km
07:30 07:51 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:30
Grosnica
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 07:39
dep. 07:39
8 km
Dragobraca
arr. 07:41
dep. 07:41
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:51
15 km
08:11 08:25 (00:14)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 08:11
Dragobraca, Skola
arr. 08:19
dep. 08:19
4.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 08:21
dep. 08:21
6.9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:25
9.6 km
08:15 08:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:36
dep. 08:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:44
16 km
08:30 08:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Grosnica
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
Dragobraca
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:49
dep. 08:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:55
15 km
09:15 09:43 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:15
Dragobraca, Skola
arr. 09:37
dep. 09:37
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 09:43
14.8 km
10:00 10:21 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:00
Grosnica
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Dragobraca
arr. 10:11
dep. 10:11
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:21
15 km
10:00 10:28 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:00
Dragobraca, Skola
arr. 10:22
dep. 10:22
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:28
14.8 km
10:30 10:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 10:49
dep. 10:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:59
16 km
10:45 11:18 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Grosnica
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
16.6 km
10:45 11:18 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Grosnica
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
16.6 km
11:07 11:21 (00:14)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 11:07
Dragobraca, Skola
arr. 11:14
dep. 11:14
4.7 km
Vuckovica kod Knica, Intersection
arr. 11:21
8.4 km
11:30 11:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
15 km
11:30 11:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Grosnica
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:41
dep. 11:41
8 km
Dragobraca
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:55
15 km
12:06 12:20 (00:14)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 12:06
Dragobraca, Skola
arr. 12:14
dep. 12:14
4.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 12:16
dep. 12:16
6.9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:20
9.6 km
12:15 12:44 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:44
16 km
12:35 12:56 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:35
Grosnica
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Dragobraca
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:56
15 km
13:30 13:50 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
15 km
14:00 14:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:00
Grosnica
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 14:11
dep. 14:11
8 km
Dragobraca
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:19
dep. 14:19
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:25
15 km
14:25 14:55 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:25
Grosnica
arr. 14:39
dep. 14:39
5.2 km
Dragobraca
arr. 14:47
dep. 14:47
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 14:49
dep. 14:49
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:53
dep. 14:53
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:55
16.6 km
14:30 14:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:59
16 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
17 km
15:10 15:40 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Grosnica
arr. 15:24
dep. 15:24
5.2 km
Dragobraca
arr. 15:32
dep. 15:32
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 15:34
dep. 15:34
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:38
dep. 15:38
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:40
16.6 km
15:26 15:40 (00:14)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 15:26
Dragobraca, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.8 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 15:36
dep. 15:36
6.9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:40
9.6 km
15:27 15:41 (00:14)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 15:27
Dragobraca, Skola
arr. 15:34
dep. 15:34
4.7 km
Vuckovica kod Knica, Intersection
arr. 15:41
8.4 km
15:30 15:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Grosnica
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Dragobraca
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 15:47
dep. 15:47
11 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:55
16 km
15:30 15:58 (00:28)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Dragobraca, Skola
arr. 15:52
dep. 15:52
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:58
14.8 km
16:10 16:25 (00:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:25
12 km
16:20 16:38 (00:18)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
17 km
16:20 16:53 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Grosnica
arr. 16:34
dep. 16:34
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 16:39
dep. 16:39
7.9 km
Dragobraca
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 16:46
dep. 16:46
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:51
dep. 16:51
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:53
16.6 km
16:30 16:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:59
16 km
17:10 17:31 (00:21)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:10
Grosnica
arr. 17:17
dep. 17:17
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:19
dep. 17:19
8 km
Dragobraca
arr. 17:21
dep. 17:21
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:27
dep. 17:27
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
15 km
18:00 18:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:17
dep. 18:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 18:29
16 km
19:00 19:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Grosnica
arr. 19:09
dep. 19:09
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 19:11
dep. 19:11
8 km
Dragobraca
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 19:25
15 km
19:00 19:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 19:29
16 km
19:30 20:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Grosnica
arr. 19:44
dep. 19:44
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 19:49
dep. 19:49
7.9 km
Dragobraca
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 19:56
dep. 19:56
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:01
dep. 20:01
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:03
16.6 km
20:00 20:25 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:00
Dragobraca, Skola
arr. 20:13
dep. 20:13
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:25
11 km
20:17 20:31 (00:14)
Grosnicko stajaliste
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 20:17
Dragobraca, Skola
arr. 20:24
dep. 20:24
4.7 km
Vuckovica kod Knica, Intersection
arr. 20:31
8.4 km
20:30 20:55 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:30
Grosnica
arr. 20:39
dep. 20:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 20:41
dep. 20:41
8 km
Dragobraca
arr. 20:44
dep. 20:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:55
15 km
22:15 22:35 (00:20)
Bus station
The timetable is valid until: 31.10.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 22:15
Dragobraca, Skola
arr. 22:30
dep. 22:30
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 22:35
11 km
22:15 22:45 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 22:15
Grosnica
arr. 22:29
dep. 22:29
5.2 km
Dragobraca
arr. 22:37
dep. 22:37
10 km
Golocelo kod Kragujevca
arr. 22:39
dep. 22:39
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 22:43
dep. 22:43
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 22:45
16.6 km

Naselja Kragujevac i Vuckovica kod Knica su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 33min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 8 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 22:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.