Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kragujevac - Veliko Gradiste timetable

thursday, 09.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km
Kragujevac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: friday, 10.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km
Kragujevac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: saturday, 11.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km
Kragujevac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: monday, 13.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km
Kragujevac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: tuesday, 14.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km
Kragujevac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: wednesday, 15.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km
Kragujevac - Veliko Gradiste timetable
Departures on: thursday, 16.07.2020.
05:25 08:50 (03:25)
Bus stationTC Danubius
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
dep. 07:55
96 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:07
dep. 08:07
103 km
Bare kod Pozarevca, Zel. stanica
arr. 08:12
dep. 08:12
106 km
Beranje, Intersection
arr. 08:17
dep. 08:17
110 km
Sirakovo, I - Centar
arr. 08:22
dep. 08:22
112 km
Majilovac, I - Centar
arr. 08:25
dep. 08:25
114 km
Djurakovo, Raskrsnica za Popovac
arr. 08:29
dep. 08:29
117 km
Topolovnik, I - Centar
arr. 08:35
dep. 08:35
122 km
Kumane kod Velikog Gradista, Center
arr. 08:39
dep. 08:39
125 km
Veliko Gradiste, Beli bagrem
arr. 08:46
dep. 08:46
131 km
Veliko Gradiste, TC Danubius
arr. 08:50
134 km

Naselja Kragujevac i Veliko Gradiste su međusobno udaljena ~134 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 25min., a najduže 03h i 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 05:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.