Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Velika Plana timetable

monday, 17.02.2020.
03:54 04:49 (00:55)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:54
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:11
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:27
32 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 04:32
dep. 04:33
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:49
53 km
11:45 13:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Vojinovac
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Malo Krcmare
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Veliko Krcmare
arr. 12:19
dep. 12:19
23 km
Sipic, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
26 km
Vucic
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Raca, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
32 km
Donja Raca
arr. 12:36
dep. 12:36
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:40
dep. 12:40
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:45
dep. 12:45
43 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:46
dep. 12:46
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:47
dep. 12:47
44 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:48
dep. 12:48
45 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:51
dep. 12:51
47 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
49 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:56
dep. 12:56
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:58
dep. 12:58
53 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
53.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
54 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Vojinovac
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Malo Krcmare
arr. 19:27
dep. 19:27
18 km
Veliko Krcmare
arr. 19:34
dep. 19:34
23 km
Sipic, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
26 km
Vucic
arr. 19:42
dep. 19:42
29 km
Raca, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
32 km
Donja Raca
arr. 19:51
dep. 19:51
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 19:55
dep. 19:55
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 20:00
dep. 20:00
43 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 20:01
dep. 20:01
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 20:02
dep. 20:02
44 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:03
dep. 20:03
45 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:06
dep. 20:06
47 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
49 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
52 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
53 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
53.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
54 km
20:15 21:41 (01:26)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: last day of a bank holiday, nedeljom školskog danima u Srbiji.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:15
Desimirovac, Pumpa
arr. 20:40
dep. 20:40
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 20:43
dep. 20:43
11.5 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 20:46
dep. 20:46
14.7 km
Vojinovac
arr. 20:49
dep. 20:49
17.5 km
Malo Krcmare
arr. 20:51
dep. 20:51
18.9 km
Veliko Krcmare
arr. 20:54
dep. 20:54
21.4 km
Sipic, Intersection
arr. 20:58
dep. 20:58
23.9 km
Vucic
arr. 21:04
dep. 21:04
29.1 km
Raca, Bus station
arr. 21:07
dep. 21:07
31.7 km
Donja Raca
arr. 21:11
dep. 21:11
34.8 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 21:15
dep. 21:15
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 21:20
dep. 21:20
41.4 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 21:21
dep. 21:21
42.2 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 21:23
dep. 21:23
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 21:25
dep. 21:25
44.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 21:27
dep. 21:27
45.4 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 21:30
dep. 21:30
47.2 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 21:32
dep. 21:32
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 21:35
dep. 21:35
49.9 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 21:36
dep. 21:36
50.4 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 21:37
dep. 21:37
51.5 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 21:38
dep. 21:38
51.9 km
Velika Plana, Bus station
arr. 21:41
52.9 km
Kragujevac - Velika Plana timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
03:54 04:49 (00:55)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:54
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:11
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:25
dep. 04:27
32 km
Lapovo Varosica, Railway station Varos
arr. 04:32
dep. 04:33
35 km
Velika Plana, Railway station
arr. 04:49
53 km
05:55 07:25 (01:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:55
Svilajnac, Bus station
arr. 06:43
dep. 06:45
43.4 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:53
dep. 06:53
0 km
Vitezevo, Most
arr. 06:57
dep. 06:57
52.4 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:59
dep. 06:59
54.4 km
Zabari, Center
arr. 07:05
dep. 07:05
59.4 km
Donja Livadica, Intersection
arr. 07:18
dep. 07:18
68.4 km
Velika Plana, Bus station
arr. 07:25
73.4 km
09:00 10:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 09:10
dep. 09:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 09:14
dep. 09:14
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 09:18
dep. 09:18
13 km
Vojinovac
arr. 09:21
dep. 09:21
15 km
Malo Krcmare
arr. 09:27
dep. 09:27
18 km
Veliko Krcmare
arr. 09:34
dep. 09:34
23 km
Sipic, Intersection
arr. 09:38
dep. 09:38
26 km
Vucic
arr. 09:42
dep. 09:42
29 km
Raca, Bus station
arr. 09:45
dep. 09:45
32 km
Donja Raca
arr. 09:51
dep. 09:51
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 09:55
dep. 09:55
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 10:00
dep. 10:00
43 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 10:01
dep. 10:01
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 10:02
dep. 10:02
44 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 10:03
dep. 10:03
45 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 10:06
dep. 10:06
47 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 10:07
dep. 10:07
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 10:08
dep. 10:08
49 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 10:11
dep. 10:11
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 10:12
dep. 10:12
52 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 10:13
dep. 10:13
53 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 10:14
dep. 10:14
53.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:15
54 km
11:45 13:00 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Vojinovac
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Malo Krcmare
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Veliko Krcmare
arr. 12:19
dep. 12:19
23 km
Sipic, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
26 km
Vucic
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Raca, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
32 km
Donja Raca
arr. 12:36
dep. 12:36
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:40
dep. 12:40
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:45
dep. 12:45
43 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 12:46
dep. 12:46
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 12:47
dep. 12:47
44 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 12:48
dep. 12:48
45 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 12:51
dep. 12:51
47 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 12:52
dep. 12:52
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 12:53
dep. 12:53
49 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 12:56
dep. 12:56
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 12:57
dep. 12:57
52 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 12:58
dep. 12:58
53 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 12:59
dep. 12:59
53.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 13:00
54 km
15:05 16:17 (01:12)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:05
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 15:15
dep. 15:15
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Vojinovac
arr. 15:20
dep. 15:20
15 km
Malo Krcmare
arr. 15:23
dep. 15:23
18 km
Veliko Krcmare
arr. 15:28
dep. 15:28
23 km
Sipic, Intersection
arr. 15:31
dep. 15:31
26 km
Vucic
arr. 15:34
dep. 15:34
29 km
Raca, Bus station
arr. 15:37
dep. 15:37
32 km
Donja Raca
arr. 15:41
dep. 15:41
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 15:46
dep. 15:46
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 15:52
dep. 15:52
43 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 15:54
dep. 15:54
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 15:56
dep. 15:56
44 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 15:58
dep. 15:58
45 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 16:01
dep. 16:01
47 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 16:03
dep. 16:03
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 16:05
dep. 16:05
49 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 16:09
dep. 16:09
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 16:11
dep. 16:11
52 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 16:13
dep. 16:13
53 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 16:15
dep. 16:15
53.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 16:17
54 km
19:00 20:15 (01:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Vojinovac
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Malo Krcmare
arr. 19:27
dep. 19:27
18 km
Veliko Krcmare
arr. 19:34
dep. 19:34
23 km
Sipic, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
26 km
Vucic
arr. 19:42
dep. 19:42
29 km
Raca, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
32 km
Donja Raca
arr. 19:51
dep. 19:51
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 19:55
dep. 19:55
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 20:00
dep. 20:00
43 km
Novo Selo kod Velike Plane, B. Rampa
arr. 20:01
dep. 20:01
43.5 km
Novo Selo kod Velike Plane, Golubovići
arr. 20:02
dep. 20:02
44 km
Novo Selo kod Velike Plane
arr. 20:03
dep. 20:03
45 km
Staro Selo kod Velike Plane, Radovanjski put
arr. 20:06
dep. 20:06
47 km
Staro Selo kod Velike Plane, Groblje
arr. 20:07
dep. 20:07
48 km
Staro Selo kod Velike Plane, Center
arr. 20:08
dep. 20:08
49 km
Staro Selo kod Velike Plane, Pokajnicki put
arr. 20:11
dep. 20:11
51 km
Staro Selo kod Velike Plane, Gosa
arr. 20:12
dep. 20:12
52 km
Velika Plana, Mlekara - Zel. stanica
arr. 20:13
dep. 20:13
53 km
Velika Plana, Dom zdravlja
arr. 20:14
dep. 20:14
53.5 km
Velika Plana, Bus station
arr. 20:15
54 km

Naselja Kragujevac i Velika Plana su međusobno udaljena ~56 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 55min., a najduže 01h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 03:54 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.