Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Uzice timetable

thursday, 16.08.2018.
05:30 08:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
dep. 07:00
58 km
Pozega, Bus station
arr. 07:45
dep. 07:45
93 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 08:45
dep. 08:45
143 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 09:00
dep. 09:00
160 km
Kokin Brod
arr. 09:25
dep. 09:25
180 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 10:00
dep. 10:00
205 km
Prijepolje, Kolovrat
arr. 10:25
dep. 10:25
219 km
Uzice, Bus station
arr. 08:10
219 km
06:45 09:25 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:45
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
38 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
44 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
52 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:15
57 km
Ovcar Banja
arr. 08:35
dep. 08:35
76 km
Jelen Do
arr. 08:45
dep. 08:45
83 km
Pozega, Bus station
arr. 08:55
dep. 08:55
93 km
Uzici
arr. 09:10
dep. 09:10
105 km
Sevojno
arr. 09:15
dep. 09:15
110 km
Uzice, Bus station
arr. 09:25
117 km
08:45 11:45 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
116.8 km
11:45 14:40 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
117.4 km
13:45 16:15 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Cacak, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:15
59 km
Uzice, Bus station
arr. 16:15
118 km
15:00 18:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
119 km
16:20 19:00 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
22 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
31 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
35 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
42 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
45 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
51 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:50
58 km
Ovcar Banja
arr. 18:10
dep. 18:10
75 km
Jelen Do
arr. 18:20
dep. 18:20
84 km
Gugalj, Kratovska stena
arr. 18:25
dep. 18:25
88 km
Pozega, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:35
94 km
Uzici
arr. 18:45
dep. 18:45
106 km
Sevojno, Portirnica
arr. 18:52
dep. 18:52
111 km
Uzice, Bus station
arr. 19:00
118 km

Naselja Kragujevac i Uzice su međusobno udaljena ~133 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.