Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Topola timetable

friday, 23.11.2018.
06:00 06:56 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
42 km
06:30 07:30 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Luznice, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Cumic, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Topola, Bus station
arr. 07:30
42 km
08:00 08:56 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 08:56
42 km
09:40 10:40 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:40
Desimirovac, Pumpa
arr. 10:06
dep. 10:06
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:10
dep. 10:10
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 10:13
dep. 10:13
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 10:18
dep. 10:18
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:24
dep. 10:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 10:31
dep. 10:31
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 10:40
40.3 km
10:10 11:10 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:10
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 10:40
dep. 10:40
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 10:43
dep. 10:43
15 km
Cumic, Posta
arr. 10:48
dep. 10:48
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 10:54
dep. 10:54
24.2 km
Topola, Bus station
arr. 11:10
40 km
11:45 12:38 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 12:10
dep. 12:10
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:13
dep. 12:13
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 12:15
dep. 12:15
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 12:19
dep. 12:19
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 12:24
dep. 12:24
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 12:30
dep. 12:30
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 12:38
40.3 km
12:30 13:26 (00:56)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
42 km
13:30 14:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Topola, Bus station
arr. 14:10
52 km
13:45 14:45 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 14:11
dep. 14:11
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 14:15
dep. 14:15
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 14:18
dep. 14:18
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 14:23
dep. 14:23
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 14:29
dep. 14:29
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 14:36
dep. 14:36
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 14:45
40.3 km
15:10 16:03 (00:53)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2023.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:10
Desimirovac, Pumpa
arr. 15:35
dep. 15:35
9.2 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 15:38
dep. 15:38
12.6 km
Luznice, Intersection
arr. 15:40
dep. 15:40
15 km
Cumic, Posta
arr. 15:44
dep. 15:44
19.4 km
Cumic, Svetinja
arr. 15:49
dep. 15:49
24.2 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 15:55
dep. 15:55
30.8 km
Topola, Bus station
arr. 16:03
40 km
16:15 17:10 (00:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
42 km
16:30 17:20 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Topola, Bus station
arr. 17:20
42 km
17:45 18:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Cumic, Posta
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Topola, Bus station
arr. 18:30
42 km
18:20 19:30 (01:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:20
Topola, Bus station
arr. 19:00
42 km
19:20 20:20 (01:00)
Bus station
The timetable is valid until: 21.06.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:20
Desimirovac, Pumpa
arr. 19:46
dep. 19:46
9 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 19:50
dep. 19:50
12.4 km
Luznice, Intersection
arr. 19:53
dep. 19:53
14.8 km
Cumic, Posta
arr. 19:58
dep. 19:58
20.2 km
Cumic, Svetinja
arr. 20:04
dep. 20:04
24.1 km
Gornja Trnava kod Topole, sv. Petka
arr. 20:11
dep. 20:11
28.8 km
Topola, Bus station
arr. 20:20
40.3 km

Naselja Kragujevac i Topola su međusobno udaljena ~42 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 45min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 19:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Topola iznosi od 1,69 EUR do 1,95 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.