Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Resavica timetable

monday, 03.10.2022.
14:30 16:35 (02:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
70 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
76.6 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 16:20
dep. 16:20
81.2 km
Resavica, Center
arr. 16:35
89.6 km
Kragujevac - Resavica timetable
Departures on: tuesday, 04.10.2022.
14:30 16:35 (02:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
70 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
76.6 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 16:20
dep. 16:20
81.2 km
Resavica, Center
arr. 16:35
89.6 km
Kragujevac - Resavica timetable
Departures on: wednesday, 05.10.2022.
14:30 16:35 (02:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
70 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
76.6 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 16:20
dep. 16:20
81.2 km
Resavica, Center
arr. 16:35
89.6 km
Kragujevac - Resavica timetable
Departures on: thursday, 06.10.2022.
14:30 16:35 (02:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
70 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
76.6 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 16:20
dep. 16:20
81.2 km
Resavica, Center
arr. 16:35
89.6 km
Kragujevac - Resavica timetable
Departures on: friday, 07.10.2022.
14:30 16:35 (02:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
70 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
76.6 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 16:20
dep. 16:20
81.2 km
Resavica, Center
arr. 16:35
89.6 km
18:45 20:55 (02:10)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: petkom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:45
Svilajnac, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
50 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 19:50
dep. 19:50
56 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 19:56
dep. 19:56
60 km
arr. 19:59
dep. 19:59
62 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 20:02
dep. 20:02
65 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 20:09
dep. 20:09
67 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 20:14
dep. 20:14
71 km
arr. 20:17
dep. 20:17
73 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 20:20
dep. 20:20
74 km
Despotovac, Bus station
arr. 20:25
dep. 20:25
77 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 20:35
dep. 20:35
84 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 20:43
dep. 20:43
88 km
Resavica, Center
arr. 20:55
97 km
Kragujevac - Resavica timetable
Departures on: saturday, 08.10.2022.
14:30 16:35 (02:05)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Svilajnac, Bus station
arr. 15:20
dep. 15:20
43.4 km
Grabovac kod Svilajnca, Raskrsnica - glavni ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
48.4 km
Sedlare kod Svilajnca, Raskrsnica - Zel. stanica
arr. 15:33
dep. 15:33
52.4 km
arr. 15:35
dep. 15:35
53.8 km
Jasenovo kod Despotovca, Raskrsnica - Izlaz za regionalni put
arr. 15:37
dep. 15:37
55.8 km
Medveda kod Despotovca, Centar - raskrsnica
arr. 15:42
dep. 15:42
59.3 km
Plazane, Raskrsnica - put
arr. 15:47
dep. 15:47
64.1 km
arr. 15:50
dep. 15:50
66.1 km
Miliva, Raskrsnica (Brest)
arr. 15:52
dep. 15:52
67.5 km
Despotovac, Bus station
arr. 16:00
dep. 16:00
70 km
Dvoriste kod Despotovca, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
76.6 km
Resavica Selo, Dutovo
arr. 16:20
dep. 16:20
81.2 km
Resavica, Center
arr. 16:35
89.6 km

Naselja Kragujevac i Resavica su međusobno udaljena ~91 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 14:30 h, dok je poslednji polazak u 18:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.