Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kragujevac - Raska timetable

wednesday, 08.07.2020.
09:05 11:30 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:05
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
54 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
135 km
11:25 14:15 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
103 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
138 km
13:30 16:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Raska, Bus station
arr. 16:25
135 km
14:05 16:30 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:05
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
54 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
117 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
135 km
16:10 19:00 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani dom
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Gruza, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
54 km
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
75 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
92 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
106 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
125 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
135 km
17:20 20:00 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
51 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
133 km
Kragujevac - Raska timetable
Departures on: thursday, 09.07.2020.
09:05 11:30 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:05
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
54 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
135 km
11:25 14:15 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
103 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
138 km
13:30 16:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Raska, Bus station
arr. 16:25
135 km
14:05 16:30 (02:25)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:05
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
54 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
117 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
135 km
16:10 19:00 (02:50)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani dom
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Gruza, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
54 km
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
75 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
92 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
106 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
125 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
135 km
17:20 20:00 (02:40)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 10.07.2020.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
51 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
133 km

Naselja Kragujevac i Raska su međusobno udaljena ~136 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 09:05 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.