Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Raska timetable

friday, 17.08.2018.
00:55 03:55 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 00:55
Kraljevo, Bus station
arr. 02:05
dep. 02:05
54 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 03:05
dep. 03:05
105 km
Baljevac kod Raske
arr. 03:40
dep. 03:40
124 km
Raska, Bus station
arr. 03:55
134 km
07:30 10:10 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:30
Raska, Bus station
arr. 10:10
141 km
09:05 11:30 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:05
Kraljevo, Bus station
arr. 10:15
dep. 10:15
54 km
Biljanovac
arr. 11:15
dep. 11:15
117 km
Raska, Bus station
arr. 11:30
135 km
10:30 13:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:30
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
136 km
11:25 14:15 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
103 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
138 km
13:30 16:25 (02:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Raska, Bus station
arr. 16:25
135 km
14:05 16:30 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:05
Kraljevo, Bus station
arr. 15:15
dep. 15:15
54 km
Biljanovac
arr. 16:15
dep. 16:15
117 km
Raska, Bus station
arr. 16:30
135 km
14:30 17:30 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Raska, Bus station
arr. 17:30
141 km
16:10 19:00 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Balosave
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
54 km
Bogutovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
75 km
Polumir
arr. 18:10
dep. 18:10
92 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
106 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
125 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
135 km
17:20 20:00 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
51 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
133 km

Naselja Kragujevac i Raska su međusobno udaljena ~137 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 25min., a najduže 03h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 00:55 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.