Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Priboj timetable

tuesday, 14.08.2018.
08:45 14:15 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
183.2 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
209 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
238.3 km
15:00 20:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
193 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
201 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
208 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
214 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
218 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
224 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
227 km
 
Departures on: wednesday, 15.08.2018.
08:45 14:15 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
183.2 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
209 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
238.3 km
15:00 20:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
193 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
201 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
208 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
214 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
218 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
224 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
227 km
 
Departures on: thursday, 16.08.2018.
08:45 14:15 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
183.2 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
209 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
238.3 km
15:00 20:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
193 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
201 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
208 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
214 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
218 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
224 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
227 km
 
Departures on: friday, 17.08.2018.
08:45 14:15 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:45
Uzice, Bus station
arr. 11:45
dep. 11:45
116.8 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 12:12
dep. 12:12
141.9 km
Nova Varos, Bus station
arr. 13:05
dep. 13:05
183.2 km
Prijepolje, A. stanica
arr. 13:35
dep. 13:35
209 km
Priboj, Bus station
arr. 14:15
238.3 km
15:00 20:30 (05:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
dep. 16:30
59 km
Ovcar Banja
arr. 16:45
dep. 16:45
76 km
Jelen Do
arr. 16:55
dep. 16:55
85 km
Pozega, Bus station
arr. 17:05
dep. 17:05
95 km
Sevojno, Portirnica
arr. 17:30
dep. 17:30
112 km
Uzice, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
119 km
Knezevici (Branesci), Susica-petlja
arr. 18:15
dep. 18:15
131 km
Cajetina
arr. 18:25
dep. 18:25
142 km
Zlatibor, Pijaca
arr. 18:35
dep. 18:35
146 km
Dobroselnica kod Čajetine, Vodice
arr. 19:00
dep. 19:00
163 km
Draglica
arr. 19:10
dep. 19:10
167 km
Draglica, Tavnik
arr. 19:15
dep. 19:15
172 km
Negbina
arr. 19:20
dep. 19:20
179 km
Kokin Brod
arr. 19:30
dep. 19:30
184 km
Nova Varos, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
193 km
Bistrica kod Nove Varoši, Gornja Bistrica
arr. 20:00
dep. 20:00
201 km
Bistrica kod Nove Varoši
arr. 20:10
dep. 20:10
208 km
Pribojske Celice, Druglici
arr. 20:15
dep. 20:15
214 km
Banja kod Priboja, Brana
arr. 20:20
dep. 20:20
218 km
Priboj, Poljice
arr. 20:25
dep. 20:25
224 km
Priboj, Bus station
arr. 20:30
227 km

Naselja Kragujevac i Priboj su međusobno udaljena ~233 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 05h i 30min., a najduže 05h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 08:45 h, dok je poslednji polazak u 15:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.