Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Pozarevac timetable

tuesday, 25.01.2022.
05:25 07:55 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
96 km
06:51 09:08 (02:17)
Grosnicko stajalisteLjubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
48 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
57 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
62 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
67 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
77 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
82 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
87 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
93 km
13:45 15:50 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Batocina, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 14:23
dep. 14:23
30 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:53
dep. 14:53
56 km
Vitezevo, Most
arr. 14:56
dep. 14:56
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 15:02
dep. 15:02
64 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 15:06
dep. 15:06
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 15:07
dep. 15:07
68 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 15:09
dep. 15:09
69 km
Simicevo, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 15:11
dep. 15:11
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 15:14
dep. 15:14
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
76 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 15:21
dep. 15:21
77 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 15:24
dep. 15:24
79 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 15:27
dep. 15:27
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 15:32
dep. 15:32
84 km
Poljana, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:36
dep. 15:36
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:37
dep. 15:37
87 km
Prugovo, I
arr. 15:40
dep. 15:40
89 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
90 km
Lucica, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:45
dep. 15:45
93 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:46
dep. 15:46
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
96 km
17:25 19:35 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:25
Svilajnac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
43.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:35
89.9 km
Kragujevac - Pozarevac timetable
Departures on: wednesday, 26.01.2022.
05:25 07:55 (02:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 06:30
dep. 06:40
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 06:47
dep. 06:47
56 km
Vitezevo, Most
arr. 06:51
dep. 06:51
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 06:53
dep. 06:53
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 06:57
dep. 06:57
64 km
Zabari, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 07:02
dep. 07:02
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 07:04
dep. 07:04
68 km
Simicevo, D. Zdravlja
arr. 07:06
dep. 07:06
69 km
Simicevo, Dom
arr. 07:08
dep. 07:08
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 07:10
dep. 07:10
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 07:13
dep. 07:13
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 07:15
dep. 07:15
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 07:18
dep. 07:18
76 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 07:24
dep. 07:24
80 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 07:26
dep. 07:26
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 07:31
dep. 07:31
84 km
Poljana, Center
arr. 07:33
dep. 07:33
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 07:35
dep. 07:35
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 07:37
dep. 07:37
87 km
Prugovo
arr. 07:41
dep. 07:41
89 km
Lucica, Skola
arr. 07:43
dep. 07:43
90 km
Lucica, Intersection
arr. 07:45
dep. 07:45
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 07:47
dep. 07:47
92 km
Pozarevac, Rampa
arr. 07:50
dep. 07:50
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
96 km
06:51 09:08 (02:17)
Grosnicko stajalisteLjubicevo
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
dep. 07:37
38 km
Svilajnac, Bus station
arr. 08:10
dep. 08:10
48 km
Kusiljevo
arr. 08:14
dep. 08:14
57 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 08:16
dep. 08:16
62 km
Zabari, Bus station
arr. 08:18
dep. 08:18
67 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 08:20
dep. 08:20
71 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 08:24
dep. 08:24
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 08:30
dep. 08:30
77 km
Vlaski Do kod Zabara, Dom
arr. 08:36
dep. 08:36
82 km
Pozarevac, Nova farma
arr. 08:49
dep. 08:49
84 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:55
dep. 09:00
87 km
Pozarevac, Ljubicevo
arr. 09:08
93 km
13:45 15:50 (02:05)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Batocina, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 14:23
dep. 14:23
30 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:33
dep. 14:33
40 km
Svilajnac, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
50 km
Kusiljevo, Kafana Kocil, zadruga
arr. 14:53
dep. 14:53
56 km
Vitezevo, Most
arr. 14:56
dep. 14:56
59 km
Porodin kod Zabara, Dom
arr. 14:58
dep. 14:58
61 km
Zabari, G. Livadica - N. Škola
arr. 15:02
dep. 15:02
64 km
Zabari, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
66 km
Zabari, Dom zdravlja
arr. 15:06
dep. 15:06
67 km
Zabari, Rasadnik
arr. 15:07
dep. 15:07
68 km
Simicevo, Ambulanta
arr. 15:09
dep. 15:09
69 km
Simicevo, Dom
arr. 15:10
dep. 15:10
70 km
Simicevo, Vlaska Mala
arr. 15:11
dep. 15:11
71 km
Oreovica kod Zabara, Podrum
arr. 15:14
dep. 15:14
73 km
Oreovica kod Zabara, Dom
arr. 15:16
dep. 15:16
74 km
Aleksandrovac kod Zabara, Dom
arr. 15:19
dep. 15:19
76 km
Aleksandrovac kod Zabara, Morava
arr. 15:21
dep. 15:21
77 km
Vlaski Do kod Zabara, II
arr. 15:24
dep. 15:24
79 km
Vlaski Do kod Zabara, I
arr. 15:27
dep. 15:27
81 km
Poljana, Vlaska Mala
arr. 15:32
dep. 15:32
84 km
Poljana, Center
arr. 15:34
dep. 15:34
85 km
Poljana, Dom Zdravlja
arr. 15:36
dep. 15:36
86 km
Poljana, Raskrsnica za Sljivovac
arr. 15:37
dep. 15:37
87 km
Prugovo, I
arr. 15:40
dep. 15:40
89 km
Lucica, Skola
arr. 15:41
dep. 15:41
90 km
Lucica, Intersection
arr. 15:43
dep. 15:43
91 km
Pozarevac, Farma
arr. 15:45
dep. 15:45
93 km
Pozarevac, Rampa
arr. 15:46
dep. 15:46
93 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
96 km
17:25 19:35 (02:10)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:25
Svilajnac, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
43.4 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:35
89.9 km

Naselja Kragujevac i Pozarevac su međusobno udaljena ~94 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 05min., a najduže 02h i 30min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 17:25 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.