Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Novi Pazar timetable

friday, 23.11.2018.
08:30 12:15 (03:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:15
150 km
11:25 14:45 (03:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
103 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
138 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
159 km
12:45 16:00 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:00
157 km
13:30 16:45 (03:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Raska, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
135 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:45
155 km
14:30 18:00 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Raska, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
141 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 18:00
162 km
16:10 19:40 (03:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
Balosave
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
54 km
Bogutovac, Center
arr. 17:50
dep. 17:50
75 km
Polumir
arr. 18:10
dep. 18:10
92 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
106 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
125 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
135 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:40
159 km
17:20 20:20 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
51 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
133 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:20
154 km

Naselja Kragujevac i Novi Pazar su međusobno udaljena ~157 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.