Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Novi Pazar timetable

saturday, 15.08.2020.
08:30 12:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:15
150 km
11:25 14:45 (03:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:25
Kraljevo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
56 km
Ušće kod Kraljeva
arr. 13:45
dep. 13:45
103 km
Raska, Bus station
arr. 14:15
dep. 14:15
138 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 14:45
159 km
13:30 16:45 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Raska, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
135 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:45
155 km
16:10 19:40 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani dom
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Gruza, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
54 km
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
75 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
92 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
106 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
125 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
135 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:40
159 km
17:20 20:20 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
51 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
133 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:20
154 km
Kragujevac - Novi Pazar timetable
Departures on: sunday, 16.08.2020.
08:30 12:15 (03:45)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Novi Pazar, Bus station
arr. 12:15
150 km
13:30 16:45 (03:15)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza, Center
arr. 14:00
dep. 14:00
21 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:45
dep. 14:45
54 km
Raska, Bus station
arr. 16:25
dep. 16:25
135 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 16:45
155 km
16:10 19:40 (03:30)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:10
Kragujevac, Koricani dom
arr. 16:19
dep. 16:19
7 km
Vuckovica kod Knica, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
12 km
Gruza, Center
arr. 16:35
dep. 16:35
20 km
arr. 16:41
dep. 16:41
25 km
Guberevac kod Knica, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
28 km
Vitkovac kod Kraljeva, Center
arr. 16:55
dep. 16:55
36 km
Vitanovac kod Kraljeva, Center
arr. 17:05
dep. 17:05
44 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:20
dep. 17:25
54 km
Bogutovac, Intersection
arr. 17:50
dep. 17:50
75 km
Polumir, Most
arr. 18:10
dep. 18:10
92 km
Ušće kod Kraljeva, Center
arr. 18:26
dep. 18:26
106 km
Baljevac kod Raske, Center
arr. 18:48
dep. 18:48
125 km
Raska, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:05
135 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 19:40
159 km
17:20 20:20 (03:00)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:20
Kraljevo, Bus station
arr. 18:20
dep. 18:20
51 km
Raska, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
133 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 20:20
154 km

Naselja Kragujevac i Novi Pazar su međusobno udaljena ~155 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 00min., a najduže 03h i 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 08:30 h, dok je poslednji polazak u 17:20 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Novi Pazar iznosi od 6,77 EUR do 6,77 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.