Polazak.rs
New timetables are available for search!
Search

Kragujevac - Markovac kod Velike Plane timetable

saturday, 04.07.2020.
05:25 06:17 (00:52)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:25
Botunje
arr. 05:44
dep. 05:44
16 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 05:51
dep. 05:51
21 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 06:17
40 km
06:51 07:37 (00:46)
Grosnicko stajalisteCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
dep. 06:51
Kragujevac, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
6 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:37
38 km
06:55 07:55 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:55
Botunje, Kapovac
arr. 07:07
dep. 07:07
9.4 km
Botunje
arr. 07:08
dep. 07:08
10.5 km
Botunje, Novi put
arr. 07:09
dep. 07:09
11.5 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 07:11
dep. 07:11
12.8 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 07:15
dep. 07:15
15.4 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 07:19
dep. 07:19
18.7 km
Batocina, Turcin
arr. 07:21
dep. 07:21
20.3 km
Batocina, Bus station
arr. 07:26
dep. 07:26
23.1 km
Batocina, Rampa
arr. 07:31
dep. 07:31
26.6 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 07:33
dep. 07:33
27.5 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 07:35
dep. 07:35
29.2 km
Lapovo Varosica, Pumpa
arr. 07:36
dep. 07:36
29.9 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 07:37
dep. 07:37
30.1 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 07:41
dep. 07:41
31.7 km
Lapovo Varosica, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 07:44
dep. 07:44
33.1 km
Lapovo Varosica, Solunska ulica
arr. 07:46
dep. 07:46
33.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 07:53
dep. 07:53
38.9 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 07:55
40.1 km
08:15 08:55 (00:40)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:15
Botunje
arr. 08:25
dep. 08:25
11 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 08:30
dep. 08:30
16 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 08:35
dep. 08:35
20 km
Batocina, Bus station
arr. 08:40
dep. 08:40
25 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 08:45
dep. 08:45
28 km
Lapovo Varosica, Varos
arr. 08:50
dep. 08:50
34 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 08:55
39 km
10:15 11:15 (01:00)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Botunje, Kapovac
arr. 10:27
dep. 10:27
9.4 km
Botunje
arr. 10:28
dep. 10:28
10.5 km
Botunje, Novi put
arr. 10:29
dep. 10:29
11.5 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 10:31
dep. 10:31
12.8 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 10:35
dep. 10:35
15.4 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 10:39
dep. 10:39
18.7 km
Batocina, Turcin
arr. 10:41
dep. 10:41
20.3 km
Batocina, Bus station
arr. 10:46
dep. 10:46
23.1 km
Batocina, Rampa
arr. 10:51
dep. 10:51
26.6 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - Gavrila Principa
arr. 10:53
dep. 10:53
27.5 km
Lapovo Varosica, Ugao Karadorde - M. Lapova
arr. 10:55
dep. 10:55
29.2 km
Lapovo Varosica, Pumpa
arr. 10:56
dep. 10:56
29.9 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 10:57
dep. 10:57
30.1 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 11:01
dep. 11:01
31.7 km
Lapovo Varosica, Ugao Vuka Karadzica i 1. maja
arr. 11:04
dep. 11:04
33.1 km
Lapovo Varosica, Solunska ulica
arr. 11:06
dep. 11:06
33.9 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 11:13
dep. 11:13
38.9 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 11:15
40.1 km
11:45 12:45 (01:00)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 11:55
dep. 11:55
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 11:59
dep. 11:59
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 12:03
dep. 12:03
13 km
Vojinovac
arr. 12:06
dep. 12:06
15 km
Malo Krcmare
arr. 12:12
dep. 12:12
18 km
Veliko Krcmare
arr. 12:19
dep. 12:19
23 km
Sipic, Intersection
arr. 12:23
dep. 12:23
26 km
Vucic
arr. 12:27
dep. 12:27
29 km
Raca, Bus station
arr. 12:30
dep. 12:30
32 km
Donja Raca
arr. 12:36
dep. 12:36
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 12:40
dep. 12:40
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 12:45
43 km
13:45 14:33 (00:48)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Batocina, Bus station
arr. 14:17
dep. 14:17
26 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 14:23
dep. 14:23
30 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 14:33
40 km
15:20 16:26 (01:06)
Bus stationMost
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:20
Botunje, Kapovac
arr. 15:34
dep. 15:34
10 km
Botunje
arr. 15:37
dep. 15:37
12 km
Botunje, Novi put
arr. 15:39
dep. 15:39
13 km
Niksic kod Batocine, Magistrala
arr. 15:42
dep. 15:42
15 km
Zirovnica, Magistrala
arr. 15:45
dep. 15:45
17 km
Gradac kod Batocine, Magistrala
arr. 15:51
dep. 15:51
21 km
Batocina, Turcin
arr. 15:54
dep. 15:54
23 km
Batocina, Bus station
arr. 15:58
dep. 15:58
26 km
Batocina, Rampa
arr. 16:00
dep. 16:00
27 km
Lapovo Varosica, Zel. stanica
arr. 16:03
dep. 16:03
29 km
Lapovo Varosica, Trafo
arr. 16:05
dep. 16:05
31 km
Lapovo Varosica, Intersection
arr. 16:06
dep. 16:06
32 km
Lapovo Varosica, Skola
arr. 16:08
dep. 16:08
34 km
Lapovo Varosica, Bus station
arr. 16:10
dep. 16:10
35 km
Lapovo Varosica, Prodavnica I
arr. 16:11
dep. 16:11
36 km
Lapovo Varosica, Prodavnica II
arr. 16:13
dep. 16:13
37 km
Markovac kod Velike Plane, Silos
arr. 16:15
dep. 16:15
38 km
Markovac kod Velike Plane, Dom Zdravlja
arr. 16:16
dep. 16:16
39 km
Markovac kod Velike Plane, Center
arr. 16:18
dep. 16:18
40 km
Markovac kod Velike Plane, Motel Stari Hrast - parking
arr. 16:20
dep. 16:20
41 km
Markovac kod Velike Plane, Most
arr. 16:26
45 km
19:00 20:00 (01:00)
Bus stationMlin
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Desimirovac, Pumpa
arr. 19:10
dep. 19:10
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Tabla Raca
arr. 19:14
dep. 19:14
10 km
Vojinovac, Resnicki put
arr. 19:18
dep. 19:18
13 km
Vojinovac
arr. 19:21
dep. 19:21
15 km
Malo Krcmare
arr. 19:27
dep. 19:27
18 km
Veliko Krcmare
arr. 19:34
dep. 19:34
23 km
Sipic, Intersection
arr. 19:38
dep. 19:38
26 km
Vucic
arr. 19:42
dep. 19:42
29 km
Raca, Bus station
arr. 19:45
dep. 19:45
32 km
Donja Raca
arr. 19:51
dep. 19:51
36 km
Pinosava (Markovac kod Velike Plane)
arr. 19:55
dep. 19:55
38 km
Markovac kod Velike Plane, Mlin
arr. 20:00
43 km

Naselja Kragujevac i Markovac kod Velike Plane su međusobno udaljena ~41 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 40min., a najduže 01h i 06min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:25 h, dok je poslednji polazak u 19:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.