Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Lapovo Selo timetable

sunday, 23.02.2020.
03:54 04:25 (00:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:54
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:11
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:25
32 km
08:41 09:28 (00:47)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 08:41
Kragujevac, Zavod
arr. 08:46
dep. 08:47
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
17 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
29 km
Batocina, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:28
38 km
10:31 11:07 (48:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 10:31
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
23 km
Batocina, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 11:07
32 km
16:46 17:34 (00:48)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 16:46
Kragujevac, Zavod
arr. 16:51
dep. 16:52
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
17 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
29 km
Batocina, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:34
38 km
21:00 21:36 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 21:00
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 21:05
dep. 21:06
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:20
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 21:24
dep. 21:25
23 km
Batocina, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 21:36
32 km
Kragujevac - Lapovo Selo timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
03:54 04:25 (00:31)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:54
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:59
dep. 04:00
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:10
dep. 04:11
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:19
dep. 04:20
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:25
32 km
08:41 09:28 (00:47)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 08:41
Kragujevac, Zavod
arr. 08:46
dep. 08:47
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:52
dep. 08:53
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:58
dep. 08:59
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:03
dep. 09:04
17 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:12
dep. 09:13
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
29 km
Batocina, Railway station
arr. 09:23
dep. 09:24
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:28
38 km
10:31 11:07 (48:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 10:31
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:36
dep. 10:37
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:41
dep. 10:42
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 10:50
dep. 10:51
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
23 km
Batocina, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 11:07
32 km
16:46 17:34 (00:48)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 16:46
Kragujevac, Zavod
arr. 16:51
dep. 16:52
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 16:57
dep. 16:58
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:08
dep. 17:09
17 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:23
29 km
Batocina, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:29
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:34
38 km
21:00 21:36 (00:36)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 21:00
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 21:05
dep. 21:06
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 21:10
dep. 21:11
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 21:14
dep. 21:15
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 21:19
dep. 21:20
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 21:24
dep. 21:25
23 km
Batocina, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 21:36
32 km

Naselja Kragujevac i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~35 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 31min., a najduže 48h i 36min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 03:54 h, dok je poslednji polazak u 21:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.