Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Lapovo Selo timetable

thursday, 22.04.2021.
03:50 04:16 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:50
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:55
dep. 03:56
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:16
32 km
08:42 09:26 (00:44)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 08:42
Kragujevac, Zavod
arr. 08:47
dep. 08:48
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
17 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
20 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
29 km
Batocina, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:26
38 km
10:35 11:07 (48:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 10:35
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:58
23 km
Batocina, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:03
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 11:07
32 km
14:10 14:42 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 14:10
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
23 km
Batocina, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 14:42
32 km
16:52 17:36 (00:44)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 16:52
Kragujevac, Zavod
arr. 16:57
dep. 16:58
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
17 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
20 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
29 km
Batocina, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:36
38 km
20:15 20:47 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 20:15
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 20:32
dep. 20:33
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
23 km
Batocina, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 20:47
32 km
Kragujevac - Lapovo Selo timetable
Departures on: friday, 23.04.2021.
03:50 04:16 (00:26)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 03:50
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 03:55
dep. 03:56
6 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 04:03
dep. 04:04
19 km
Batocina, Railway station
arr. 04:11
dep. 04:12
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 04:16
32 km
08:42 09:26 (00:44)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 08:42
Kragujevac, Zavod
arr. 08:47
dep. 08:48
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 08:53
dep. 08:54
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 08:59
dep. 09:00
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
17 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 09:07
dep. 09:08
20 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 09:11
dep. 09:12
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 09:16
dep. 09:17
29 km
Batocina, Railway station
arr. 09:21
dep. 09:22
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 09:26
38 km
10:35 11:07 (48:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 10:35
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:40
dep. 10:41
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 10:45
dep. 10:46
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 10:48
dep. 10:49
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 10:52
dep. 10:53
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 10:57
dep. 10:58
23 km
Batocina, Railway station
arr. 11:02
dep. 11:03
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 11:07
32 km
14:10 14:42 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 14:10
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 14:15
dep. 14:16
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 14:20
dep. 14:21
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 14:23
dep. 14:24
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 14:27
dep. 14:28
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 14:32
dep. 14:33
23 km
Batocina, Railway station
arr. 14:37
dep. 14:38
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 14:42
32 km
16:52 17:36 (00:44)
GrosnicaRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Grosnica
dep. 16:52
Kragujevac, Zavod
arr. 16:57
dep. 16:58
4 km
Kragujevac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
6 km
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
12 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 17:14
dep. 17:15
17 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 17:17
dep. 17:18
20 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 17:21
dep. 17:22
25 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 17:26
dep. 17:27
29 km
Batocina, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
35 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 17:36
38 km
20:15 20:47 (00:32)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 11.12.2021.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 20:15
Jovanovac kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:20
dep. 20:21
6 km
Milatovac kod Batocine, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
11 km
Resnik kod Kragujevca, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
14 km
Badnjevac kod Batočine, Railway station
arr. 20:32
dep. 20:33
19 km
Gradac kod Batocine, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
23 km
Batocina, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
29 km
Lapovo Selo, Railway station
arr. 20:47
32 km

Naselja Kragujevac i Lapovo Selo su međusobno udaljena ~34 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 26min., a najduže 48h i 32min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 03:50 h, dok je poslednji polazak u 20:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.