Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Kucevo timetable

monday, 21.10.2019.
There are no departures for the selected date. Below are the lines departing later.
Kragujevac - Kucevo timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
19:30 22:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Svilajnac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
50 km
Lukovica, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
53 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 20:31
dep. 20:31
57 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Prostinac, Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
61 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
64 km
Burovac, S
arr. 20:51
dep. 20:51
68 km
Burovac, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
69 km
Tabanovac, Selo
arr. 20:58
dep. 20:58
72 km
Tabanovac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
73 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
77 km
Veliko Laole, Skola
arr. 21:13
dep. 21:13
79 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 21:20
dep. 21:20
85 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 21:22
dep. 21:22
86 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 21:23
dep. 21:23
87 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
88 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 21:32
dep. 21:32
89 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 21:38
dep. 21:38
93 km
Vitovnica, Put
arr. 21:43
dep. 21:43
96 km
Melnica
arr. 21:48
dep. 21:48
99 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 21:54
dep. 21:54
103 km
Melnica, Govedarica
arr. 22:00
dep. 22:00
106 km
Kucevo, Bus station
arr. 22:25
120 km
Kragujevac - Kucevo timetable
Departures on: sunday, 27.10.2019.
19:30 22:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Svilajnac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
50 km
Lukovica, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
53 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 20:31
dep. 20:31
57 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Prostinac, Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
61 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
64 km
Burovac, S
arr. 20:51
dep. 20:51
68 km
Burovac, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
69 km
Tabanovac, Selo
arr. 20:58
dep. 20:58
72 km
Tabanovac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
73 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
77 km
Veliko Laole, Skola
arr. 21:13
dep. 21:13
79 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 21:20
dep. 21:20
85 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 21:22
dep. 21:22
86 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 21:23
dep. 21:23
87 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
88 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 21:32
dep. 21:32
89 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 21:38
dep. 21:38
93 km
Vitovnica, Put
arr. 21:43
dep. 21:43
96 km
Melnica
arr. 21:48
dep. 21:48
99 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 21:54
dep. 21:54
103 km
Melnica, Govedarica
arr. 22:00
dep. 22:00
106 km
Kucevo, Bus station
arr. 22:25
120 km
Kragujevac - Kucevo timetable
Departures on: friday, 01.11.2019.
19:30 22:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Svilajnac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
50 km
Lukovica, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
53 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 20:31
dep. 20:31
57 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Prostinac, Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
61 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
64 km
Burovac, S
arr. 20:51
dep. 20:51
68 km
Burovac, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
69 km
Tabanovac, Selo
arr. 20:58
dep. 20:58
72 km
Tabanovac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
73 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
77 km
Veliko Laole, Skola
arr. 21:13
dep. 21:13
79 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 21:20
dep. 21:20
85 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 21:22
dep. 21:22
86 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 21:23
dep. 21:23
87 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
88 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 21:32
dep. 21:32
89 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 21:38
dep. 21:38
93 km
Vitovnica, Put
arr. 21:43
dep. 21:43
96 km
Melnica
arr. 21:48
dep. 21:48
99 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 21:54
dep. 21:54
103 km
Melnica, Govedarica
arr. 22:00
dep. 22:00
106 km
Kucevo, Bus station
arr. 22:25
120 km
Kragujevac - Kucevo timetable
Departures on: sunday, 03.11.2019.
19:30 22:25 (02:55)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: Friday, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Svilajnac, Bus station
arr. 20:20
dep. 20:20
50 km
Lukovica, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
53 km
Bobovo, kafana Galeb
arr. 20:31
dep. 20:31
57 km
Bobovo, Boskovici groblje
arr. 20:34
dep. 20:34
59 km
Prostinac, Ulaz
arr. 20:37
dep. 20:37
61 km
Dubnica kod Svilajnca, Center
arr. 20:45
dep. 20:45
64 km
Burovac, S
arr. 20:51
dep. 20:51
68 km
Burovac, Intersection
arr. 20:53
dep. 20:53
69 km
Tabanovac, Selo
arr. 20:58
dep. 20:58
72 km
Tabanovac, Intersection
arr. 21:01
dep. 21:01
73 km
Veliko Laole, Laolsko Brdo
arr. 21:08
dep. 21:08
77 km
Veliko Laole, Skola
arr. 21:13
dep. 21:13
79 km
Petrovac na Mlavi, Krvijski put
arr. 21:20
dep. 21:20
85 km
Petrovac na Mlavi, Lugovi
arr. 21:22
dep. 21:22
86 km
Petrovac na Mlavi, Košuta
arr. 21:23
dep. 21:23
87 km
Petrovac na Mlavi, Bus station
arr. 21:25
dep. 21:30
88 km
Petrovac na Mlavi, Soliter
arr. 21:32
dep. 21:32
89 km
Leskovac kod Petrovca na Mlavi, Sumarice
arr. 21:38
dep. 21:38
93 km
Vitovnica, Put
arr. 21:43
dep. 21:43
96 km
Melnica
arr. 21:48
dep. 21:48
99 km
Melnica, Grsljana 1
arr. 21:54
dep. 21:54
103 km
Melnica, Govedarica
arr. 22:00
dep. 22:00
106 km
Kucevo, Bus station
arr. 22:25
120 km

Naselja Kragujevac i Kucevo su međusobno udaljena ~120 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 55min., a najduže 02h i 55min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 19:30 h, dok je poslednji polazak u 19:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.