Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Herceg Novi timetable

saturday, 10.11.2018.
10:15 21:00 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
493 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
526 km
21:00 08:34 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
421 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
456 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
490 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
dep. 08:01
515 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:34
536 km
21:45 08:00 (10:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:45
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
157 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
196 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
201 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
251 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
403 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
460 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
526 km
 
Departures on: sunday, 11.11.2018.
10:15 21:00 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
493 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
526 km
21:45 08:00 (10:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:45
Kraljevo, Bus station
arr. 22:45
dep. 22:45
53 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
195 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
197 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
391 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
456 km
Kotor, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
478 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
522 km
 
Departures on: monday, 12.11.2018.
10:15 21:00 (10:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:15
Kraljevo, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
54 km
Raska, Bus station
arr. 13:00
dep. 13:00
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 13:30
dep. 13:30
157 km
Ribarice kod Tutina, Center
arr. 14:10
dep. 14:10
183 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 14:25
dep. 14:25
201 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 14:30
dep. 14:30
201.1 km
Rozaje, Bus station
arr. 15:00
dep. 15:00
220 km
Berane, Bus station
arr. 15:45
dep. 15:45
251 km
Mojkovac, Bus station
arr. 16:45
dep. 16:45
307 km
Kolasin, GAS
arr. 17:15
dep. 17:15
331 km
Podgorica, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
403 km
Cetinje, GAS
arr. 19:00
dep. 19:00
436 km
Budva, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
468 km
Tivat, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
493 km
Herceg Novi, GAS
arr. 21:00
526 km
21:00 08:34 (11:34)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:00
Kraljevo, Bus station
arr. 22:00
dep. 22:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 23:37
dep. 23:37
137 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 00:24
dep. 00:24
199 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 00:30
dep. 00:30
206 km
Rozaje, Bus station
arr. 01:52
dep. 01:52
222 km
Berane, Bus station
arr. 02:28
dep. 02:35
244 km
Bijelo Polje, Bus station
arr. 03:08
dep. 03:14
295 km
Mojkovac, Bus station
arr. 03:58
dep. 03:58
323 km
Kolasin, GAS
arr. 04:25
dep. 04:25
346 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:50
dep. 06:15
421 km
Cetinje, GAS
arr. 07:00
dep. 07:00
456 km
Budva, Bus station
arr. 07:37
dep. 07:37
490 km
Tivat, Bus station
arr. 08:01
dep. 08:01
515 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:34
536 km
21:45 08:00 (10:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every second day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:45
Kraljevo, Bus station
arr. 23:00
dep. 23:00
54 km
Raska, Bus station
arr. 00:30
dep. 00:30
134 km
Novi Pazar, Bus station
arr. 01:00
dep. 01:00
157 km
Spiljani, Border crossing (RS)
arr. 01:45
dep. 01:45
196 km
Jablanica, Border cross Dracenovac (ME)
arr. 01:50
dep. 01:50
201 km
Berane, Bus station
arr. 02:45
dep. 02:45
251 km
Podgorica, Bus station
arr. 05:00
dep. 05:00
403 km
Budva, Bus station
arr. 06:00
dep. 06:00
460 km
Herceg Novi, GAS
arr. 08:00
526 km

Naselja Kragujevac i Herceg Novi su međusobno udaljena ~528 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10h i 15min., a najduže 11h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 4 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 10:15 h, dok je poslednji polazak u 21:45 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Herceg Novi iznosi od 19,50 EUR do 25,00 EUR.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.