Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Gruza timetable

monday, 17.02.2020.
06:00 06:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
dep. 06:33
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Gruza
arr. 06:41
21.8 km
06:00 06:41 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 06:14
dep. 06:14
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 06:19
dep. 06:19
7.9 km
Dragobraca
arr. 06:23
dep. 06:23
10 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 06:26
dep. 06:26
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:31
dep. 06:31
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 06:33
dep. 06:33
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 06:35
dep. 06:35
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 06:38
dep. 06:38
20.7 km
Gruza
arr. 06:41
21.8 km
07:30 07:59 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 07:37
dep. 07:37
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 07:39
dep. 07:39
8 km
Dragobraca
arr. 07:41
dep. 07:41
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 07:47
dep. 07:47
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:51
dep. 07:51
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 07:55
dep. 07:55
18 km
Gruza
arr. 07:59
21 km
08:30 09:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:39
dep. 08:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 08:41
dep. 08:41
8 km
Dragobraca
arr. 08:44
dep. 08:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:49
dep. 08:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:55
dep. 08:55
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 08:59
dep. 08:59
18 km
Gruza
arr. 09:03
21 km
10:00 10:29 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 10:07
dep. 10:07
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 10:09
dep. 10:09
8 km
Dragobraca
arr. 10:11
dep. 10:11
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:17
dep. 10:17
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:21
dep. 10:21
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 10:25
dep. 10:25
18 km
Gruza
arr. 10:29
21 km
10:45 11:26 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 11:23
dep. 11:23
20.7 km
Gruza
arr. 11:26
21.8 km
10:45 11:26 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 10:59
dep. 10:59
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:04
dep. 11:04
7.9 km
Dragobraca
arr. 11:08
dep. 11:08
10 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 11:11
dep. 11:11
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:16
dep. 11:16
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:18
dep. 11:18
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:20
dep. 11:20
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 11:23
dep. 11:23
20.7 km
Gruza
arr. 11:26
21.8 km
11:30 12:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 11:39
dep. 11:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 11:41
dep. 11:41
8 km
Dragobraca
arr. 11:44
dep. 11:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:49
dep. 11:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:55
dep. 11:55
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 11:59
dep. 11:59
18 km
Gruza
arr. 12:03
21 km
11:59 12:45 (00:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 11:59
Kragujevac, Zavod
arr. 12:04
dep. 12:05
2 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 12:10
dep. 12:11
6 km
Dragobraca, Railway station
arr. 12:20
dep. 12:21
16 km
arr. 12:34
dep. 12:35
21 km
Gruza, Railway station
arr. 12:45
29 km
12:35 13:04 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:35
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:42
dep. 12:42
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 12:44
dep. 12:44
8 km
Dragobraca
arr. 12:46
dep. 12:46
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:52
dep. 12:52
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:56
dep. 12:56
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 13:00
dep. 13:00
18 km
Gruza
arr. 13:04
21 km
12:45 13:10 (00:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:45
Gruza
arr. 13:10
20 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Gruza
arr. 14:00
21 km
14:00 14:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:09
dep. 14:09
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 14:11
dep. 14:11
8 km
Dragobraca
arr. 14:14
dep. 14:14
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:19
dep. 14:19
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:25
dep. 14:25
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 14:29
dep. 14:29
18 km
Gruza
arr. 14:33
21 km
14:50 15:17 (00:27)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:50
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:58
dep. 14:58
6 km
Dragobraca, Skola
arr. 15:05
dep. 15:05
9 km
Ljubic kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:10
dep. 15:10
16 km
Gruza
arr. 15:17
21 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Dragobraca
arr. 15:44
dep. 15:44
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 15:47
dep. 15:47
11 km
Vuckovica kod Knica
arr. 15:49
dep. 15:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Ljubic kod Knica
arr. 15:59
dep. 15:59
18 km
Grabovac kod Knica
arr. 16:02
dep. 16:02
20 km
Gruza
arr. 16:03
21 km
15:30 16:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 15:39
dep. 15:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 15:41
dep. 15:41
7 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:55
dep. 15:55
16 km
Gruza
arr. 16:03
21 km
16:20 17:01 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:34
dep. 16:34
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 16:39
dep. 16:39
7.9 km
Dragobraca
arr. 16:43
dep. 16:43
10 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 16:46
dep. 16:46
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:51
dep. 16:51
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:53
dep. 16:53
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 16:55
dep. 16:55
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 16:58
dep. 16:58
20.7 km
Gruza
arr. 17:01
21.8 km
17:10 17:39 (00:29)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:10
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 17:17
dep. 17:17
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 17:19
dep. 17:19
8 km
Dragobraca
arr. 17:21
dep. 17:21
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 17:27
dep. 17:27
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 17:31
dep. 17:31
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 17:35
dep. 17:35
18 km
Gruza
arr. 17:39
21 km
19:00 19:33 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 19:09
dep. 19:09
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 19:11
dep. 19:11
8 km
Dragobraca
arr. 19:14
dep. 19:14
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:19
dep. 19:19
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 19:25
dep. 19:25
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 19:29
dep. 19:29
18 km
Gruza
arr. 19:33
21 km
19:30 20:11 (00:41)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 19:44
dep. 19:44
5.2 km
Kragujevac, Koricani
arr. 19:49
dep. 19:49
7.9 km
Dragobraca
arr. 19:53
dep. 19:53
10 km
Golocelo kod Kragujevca, Intersection
arr. 19:56
dep. 19:56
12.1 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:01
dep. 20:01
14.8 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:03
dep. 20:03
16.6 km
Ljubic kod Knica
arr. 20:05
dep. 20:05
18 km
Grabovac kod Knica, Šumari
arr. 20:08
dep. 20:08
20.7 km
Gruza
arr. 20:11
21.8 km
20:12 20:58 (00:46)
Railway stationRailway station
The timetable is valid until: 12.12.2020.
Days of service: every day.
Ticket price
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Railway station
dep. 20:12
Kragujevac, Zavod
arr. 20:17
dep. 20:18
2 km
Kragujevac, Grosnica
arr. 20:23
dep. 20:24
6 km
Dragobraca, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
16 km
arr. 20:47
dep. 20:48
21 km
Gruza, Railway station
arr. 20:58
29 km
20:30 21:03 (00:33)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 20:39
dep. 20:39
6 km
Kragujevac, Koricani
arr. 20:41
dep. 20:41
8 km
Dragobraca
arr. 20:44
dep. 20:44
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:49
dep. 20:49
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 20:55
dep. 20:55
15 km
Ljubic kod Knica
arr. 20:59
dep. 20:59
18 km
Gruza
arr. 21:03
21 km

Naselja Kragujevac i Gruza su međusobno udaljena ~22 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 25min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 7 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.