Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Gornja Sabanta timetable

monday, 17.02.2020.
06:30 06:55 (00:25)
Bus stationPcelicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 06:35
dep. 06:35
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 06:37
dep. 06:37
5 km
Donja Sabanta, Center
arr. 06:40
dep. 06:40
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 06:43
dep. 06:43
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 06:50
dep. 06:50
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 06:53
dep. 06:53
14 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 06:55
15 km
07:00 07:20 (00:20)
Bus stationPcelicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 07:05
dep. 07:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 07:07
dep. 07:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 07:12
dep. 07:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 07:14
dep. 07:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 07:15
dep. 07:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 07:18
dep. 07:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 07:20
14 km
10:00 10:22 (00:22)
Bus stationSusara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:00
Kragujevac, Pivara
arr. 10:05
dep. 10:05
1.3 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 10:07
dep. 10:07
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 10:10
dep. 10:10
5 km
Donja Sabanta, Center
arr. 10:15
dep. 10:15
8.6 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 10:18
dep. 10:18
10.6 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 10:22
13.7 km
11:00 11:20 (00:20)
Bus stationPcelicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 11:05
dep. 11:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 11:07
dep. 11:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 11:12
dep. 11:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 11:14
dep. 11:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 11:15
dep. 11:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 11:18
dep. 11:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 11:20
14 km
13:30 13:55 (00:25)
Bus stationCenter
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Donja Sabanta, Center
arr. 13:45
dep. 13:45
10 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 13:55
15 km
15:00 15:20 (00:20)
Bus stationPcelicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 15:05
dep. 15:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 15:07
dep. 15:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 15:12
dep. 15:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 15:14
dep. 15:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 15:15
dep. 15:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 15:18
dep. 15:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 15:20
14 km
16:30 16:52 (00:22)
Bus stationSusara
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Pivara
arr. 16:35
dep. 16:35
1.3 km
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Donja Sabanta, Center
arr. 16:45
dep. 16:45
8.6 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 16:48
dep. 16:48
10.6 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 16:52
13.7 km
17:45 18:10 (00:25)
Bus stationPcelicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 17:50
dep. 17:50
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 17:52
dep. 17:52
5 km
Donja Sabanta, Center
arr. 17:55
dep. 17:55
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 17:58
dep. 17:58
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 18:05
dep. 18:05
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 18:08
dep. 18:08
14 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 18:10
15 km
18:00 18:20 (00:20)
Bus stationPcelicki put
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Kragujevac, Kriva cuprija
arr. 18:05
dep. 18:05
3 km
Kragujevac, Zdraljica okretnica
arr. 18:07
dep. 18:07
4 km
Donja Sabanta, Center
arr. 18:12
dep. 18:12
7 km
Gornja Sabanta, Raskrsnica Orasje
arr. 18:14
dep. 18:14
9 km
Gornja Sabanta, Center
arr. 18:15
dep. 18:15
12 km
Gornja Sabanta, Susara
arr. 18:18
dep. 18:18
13 km
Gornja Sabanta, Pcelicki put
arr. 18:20
14 km

Naselja Kragujevac i Gornja Sabanta su međusobno udaljena ~15 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 25min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:30 h, dok je poslednji polazak u 18:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.