Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kragujevac - Cacak timetable

wednesday, 21.11.2018.
05:30 07:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 05:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 05:37
dep. 05:37
0 km
Kragujevac, Koricani dom
arr. 05:40
dep. 05:40
0 km
Preljina
arr. 06:40
dep. 06:40
51 km
Cacak, Konjevici
arr. 06:43
dep. 06:43
53 km
Cacak, Bus station
arr. 06:50
58 km
06:00 07:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Dragobraca, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Knic
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 06:45
dep. 06:45
30 km
Bresnica kod Cacka
arr. 06:50
dep. 06:50
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:00
dep. 07:00
40 km
Preljina
arr. 07:15
dep. 07:15
52 km
Cacak, Bus station
arr. 07:30
59 km
06:45 08:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:45
Kragujevac, Z. Pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
dep. 07:30
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 07:35
dep. 07:35
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 07:40
dep. 07:40
38 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 07:45
dep. 07:45
44 km
Preljina
arr. 07:50
dep. 07:50
50 km
Konjevici
arr. 07:55
dep. 07:55
52 km
Cacak, Bus station
arr. 08:00
57 km
08:15 09:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:36
dep. 08:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:44
dep. 08:44
16 km
Knic, Tabla
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Knic, Ribeš
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Knic
arr. 08:50
dep. 08:50
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 08:53
dep. 08:53
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:00
dep. 09:00
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 09:03
dep. 09:03
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 09:05
dep. 09:05
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 09:15
dep. 09:15
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 09:18
dep. 09:18
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 09:19
dep. 09:19
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 09:20
dep. 09:20
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 09:21
dep. 09:21
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 09:23
dep. 09:23
46 km
Stancici
arr. 09:25
dep. 09:25
47 km
Stancici, Čegar
arr. 09:26
dep. 09:26
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 09:28
dep. 09:28
50 km
Preljina
arr. 09:30
dep. 09:30
52 km
Konjevici
arr. 09:35
dep. 09:35
54 km
Cacak, Bus station
arr. 09:45
59 km
10:30 12:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 10:49
dep. 10:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:59
dep. 10:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 11:00
dep. 11:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 11:01
dep. 11:01
18 km
Knic
arr. 11:05
dep. 11:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 11:15
dep. 11:15
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 11:18
dep. 11:18
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 11:20
dep. 11:20
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 11:30
dep. 11:30
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 11:33
dep. 11:33
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 11:34
dep. 11:34
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 11:35
dep. 11:35
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 11:36
dep. 11:36
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 11:38
dep. 11:38
46 km
Stancici
arr. 11:40
dep. 11:40
47 km
Stancici, Čegar
arr. 11:41
dep. 11:41
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 11:43
dep. 11:43
50 km
Preljina
arr. 11:45
dep. 11:45
52 km
Konjevici
arr. 11:50
dep. 11:50
54 km
Cacak, Bus station
arr. 12:00
59 km
11:30 12:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:05
dep. 12:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 12:10
dep. 12:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:20
dep. 12:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 12:25
dep. 12:25
41 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 12:30
dep. 12:30
44 km
Stancici
arr. 12:35
dep. 12:35
45 km
Preljina
arr. 12:40
dep. 12:40
50 km
Konjevici
arr. 12:45
dep. 12:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 12:50
56 km
11:45 13:20 (01:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
59 km
12:15 13:45 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
Knic, Tabla
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Knic, Ribeš
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Knic
arr. 12:50
dep. 12:50
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 12:53
dep. 12:53
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 13:00
dep. 13:00
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 13:03
dep. 13:03
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 13:05
dep. 13:05
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 13:15
dep. 13:15
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 13:18
dep. 13:18
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 13:19
dep. 13:19
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 13:20
dep. 13:20
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 13:21
dep. 13:21
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 13:23
dep. 13:23
46 km
Stancici
arr. 13:25
dep. 13:25
47 km
Stancici, Čegar
arr. 13:26
dep. 13:26
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 13:28
dep. 13:28
50 km
Preljina
arr. 13:30
dep. 13:30
52 km
Konjevici
arr. 13:35
dep. 13:35
54 km
Cacak, Bus station
arr. 13:45
59 km
13:30 14:50 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:05
dep. 14:05
28 km
Bresnica kod Cacka
arr. 14:10
dep. 14:10
32 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 14:20
dep. 14:20
38 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 14:25
dep. 14:25
41 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 14:30
dep. 14:30
44 km
Stancici
arr. 14:35
dep. 14:35
45 km
Preljina
arr. 14:40
dep. 14:40
50 km
Konjevici
arr. 14:45
dep. 14:45
52 km
Cacak, Bus station
arr. 14:50
56 km
13:45 15:00 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:45
Cacak, Bus station
arr. 15:00
59 km
14:30 16:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 15:01
dep. 15:01
18 km
Knic
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 15:15
dep. 15:15
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 15:18
dep. 15:18
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:20
dep. 15:20
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:30
dep. 15:30
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 15:33
dep. 15:33
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 15:34
dep. 15:34
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 15:35
dep. 15:35
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 15:36
dep. 15:36
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 15:38
dep. 15:38
46 km
Stancici
arr. 15:40
dep. 15:40
47 km
Stancici, Čegar
arr. 15:41
dep. 15:41
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 15:43
dep. 15:43
50 km
Preljina
arr. 15:45
dep. 15:45
52 km
Konjevici
arr. 15:50
dep. 15:50
54 km
Cacak, Bus station
arr. 16:00
59 km
15:00 16:15 (01:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Dragobraca
arr. 15:10
dep. 15:10
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 15:20
dep. 15:20
17 km
Knic
arr. 15:30
dep. 15:30
22 km
Bresnica kod Cacka
arr. 15:45
dep. 15:45
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 15:50
dep. 15:50
40 km
Stancici
arr. 16:00
dep. 16:00
47 km
Preljina
arr. 16:05
dep. 16:05
52 km
Cacak, Bus station
arr. 16:15
59 km
16:20 17:40 (01:20)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
22 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
dep. 16:57
31 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:03
dep. 17:03
35 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:12
dep. 17:12
42 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:18
dep. 17:18
45 km
Preljina
arr. 17:25
dep. 17:25
51 km
Konjevici
arr. 17:30
dep. 17:30
53 km
Cacak, Bus station
arr. 17:40
58 km
16:30 18:00 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:59
dep. 16:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 17:01
dep. 17:01
18 km
Knic
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 17:08
dep. 17:08
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 17:15
dep. 17:15
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 17:18
dep. 17:18
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 17:20
dep. 17:20
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 17:33
dep. 17:33
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 17:34
dep. 17:34
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 17:35
dep. 17:35
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 17:36
dep. 17:36
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 17:38
dep. 17:38
46 km
Stancici
arr. 17:40
dep. 17:40
47 km
Stancici, Čegar
arr. 17:41
dep. 17:41
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 17:43
dep. 17:43
50 km
Preljina
arr. 17:45
dep. 17:45
52 km
Konjevici
arr. 17:50
dep. 17:50
54 km
Cacak, Bus station
arr. 18:00
59 km
18:00 19:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:17
dep. 18:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 18:29
dep. 18:29
16 km
Knic, Tabla
arr. 18:30
dep. 18:30
17 km
Knic, Ribeš
arr. 18:31
dep. 18:31
18 km
Knic
arr. 18:35
dep. 18:35
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 18:45
dep. 18:45
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 18:48
dep. 18:48
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 18:50
dep. 18:50
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 19:03
dep. 19:03
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 19:04
dep. 19:04
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 19:05
dep. 19:05
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 19:06
dep. 19:06
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 19:08
dep. 19:08
46 km
Stancici
arr. 19:10
dep. 19:10
47 km
Stancici, Čegar
arr. 19:11
dep. 19:11
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 19:13
dep. 19:13
50 km
Preljina
arr. 19:15
dep. 19:15
52 km
Konjevici
arr. 19:20
dep. 19:20
54 km
Cacak, Bus station
arr. 19:30
59 km
19:00 20:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 19:29
dep. 19:29
16 km
Knic, Tabla
arr. 19:30
dep. 19:30
17 km
Knic, Ribeš
arr. 19:31
dep. 19:31
18 km
Knic
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 19:38
dep. 19:38
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 19:45
dep. 19:45
30 km
Bresnica kod Cacka, Bunar Mark.
arr. 19:48
dep. 19:48
33 km
Bresnica kod Cacka
arr. 19:50
dep. 19:50
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 20:00
dep. 20:00
40 km
Mrcajevci, Dragačevica
arr. 20:03
dep. 20:03
42 km
Donja Gorevnica, Dom
arr. 20:04
dep. 20:04
43 km
Donja Gorevnica, Stara kafana
arr. 20:05
dep. 20:05
44 km
Mojsinje kod Cacka, Šeškina Kuća
arr. 20:06
dep. 20:06
45 km
Mojsinje kod Cacka
arr. 20:08
dep. 20:08
46 km
Stancici
arr. 20:10
dep. 20:10
47 km
Stancici, Čegar
arr. 20:11
dep. 20:11
48 km
Baluga (Ljubicska), Spomenici
arr. 20:13
dep. 20:13
50 km
Preljina
arr. 20:15
dep. 20:15
52 km
Konjevici
arr. 20:20
dep. 20:20
54 km
Cacak, Bus station
arr. 20:30
59 km
20:00 21:30 (01:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:00
Dragobraca, Skola
arr. 20:13
dep. 20:13
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:25
dep. 20:25
11 km
Knic
arr. 20:35
dep. 20:35
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 20:45
dep. 20:45
30 km
Bresnica kod Cacka
arr. 20:50
dep. 20:50
34 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 21:00
dep. 21:00
40 km
Preljina
arr. 21:15
dep. 21:15
52 km
Cacak, Bus station
arr. 21:30
59 km

Naselja Kragujevac i Cacak su međusobno udaljena ~59 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 15min., a najduže 01h i 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 6 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.