Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Bumbarevo Brdo timetable

thursday, 27.02.2020.
06:00 06:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Dragobraca, Skola
arr. 06:13
dep. 06:13
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 06:25
dep. 06:25
11 km
Knic
arr. 06:35
dep. 06:35
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 06:45
30 km
06:45 07:30 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:45
Kragujevac, Z. pijaca
arr. 06:50
dep. 06:50
2 km
Dragobraca
arr. 07:00
dep. 07:00
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 07:10
dep. 07:10
16 km
Knic
arr. 07:20
dep. 07:20
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 07:30
28 km
08:15 09:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 08:25
dep. 08:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 08:32
dep. 08:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 08:34
dep. 08:34
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 08:36
dep. 08:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 08:44
dep. 08:44
16 km
Knic, Tabla
arr. 08:45
dep. 08:45
17 km
Knic, Ribeš
arr. 08:46
dep. 08:46
18 km
Knic
arr. 08:50
dep. 08:50
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 08:53
dep. 08:53
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 08:54
dep. 08:54
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 08:59
dep. 08:59
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 09:00
30 km
10:30 11:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 10:40
dep. 10:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 10:47
dep. 10:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 10:49
dep. 10:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 10:51
dep. 10:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 10:59
dep. 10:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 11:00
dep. 11:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 11:01
dep. 11:01
18 km
Knic
arr. 11:05
dep. 11:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 11:08
dep. 11:08
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 11:09
dep. 11:09
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 11:14
dep. 11:14
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 11:15
30 km
11:30 12:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Dragobraca, Skola
arr. 11:40
dep. 11:40
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 11:45
dep. 11:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 11:50
dep. 11:50
15 km
Knic
arr. 12:00
dep. 12:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 12:05
28 km
12:15 13:00 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:15
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 12:25
dep. 12:25
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 12:32
dep. 12:32
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 12:34
dep. 12:34
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 12:36
dep. 12:36
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 12:44
dep. 12:44
16 km
Knic, Tabla
arr. 12:45
dep. 12:45
17 km
Knic, Ribeš
arr. 12:46
dep. 12:46
18 km
Knic
arr. 12:50
dep. 12:50
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 12:53
dep. 12:53
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 12:54
dep. 12:54
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 12:59
dep. 12:59
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 13:00
30 km
13:30 14:05 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Dragobraca, Skola
arr. 13:40
dep. 13:40
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 13:45
dep. 13:45
12 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 13:50
dep. 13:50
15 km
Knic
arr. 14:00
dep. 14:00
26 km
Bumbarevo Brdo
arr. 14:05
28 km
14:30 15:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 14:40
dep. 14:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 14:47
dep. 14:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 14:49
dep. 14:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 14:51
dep. 14:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 14:59
dep. 14:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 15:00
dep. 15:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 15:01
dep. 15:01
18 km
Knic
arr. 15:05
dep. 15:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 15:08
dep. 15:08
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 15:09
dep. 15:09
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 15:14
dep. 15:14
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 15:15
30 km
16:20 16:57 (00:37)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:20
Dragobraca, Skola
arr. 16:30
dep. 16:30
10 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:38
dep. 16:38
17 km
Knic
arr. 16:45
dep. 16:45
22 km
Bumbarevo Brdo
arr. 16:57
31 km
16:30 17:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:30
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 16:40
dep. 16:40
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 16:47
dep. 16:47
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 16:49
dep. 16:49
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 16:51
dep. 16:51
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 16:59
dep. 16:59
16 km
Knic, Tabla
arr. 17:00
dep. 17:00
17 km
Knic, Ribeš
arr. 17:01
dep. 17:01
18 km
Knic
arr. 17:05
dep. 17:05
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 17:08
dep. 17:08
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 17:09
dep. 17:09
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 17:14
dep. 17:14
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 17:15
30 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 18:10
dep. 18:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 18:17
dep. 18:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 18:19
dep. 18:19
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 18:21
dep. 18:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 18:29
dep. 18:29
16 km
Knic, Tabla
arr. 18:30
dep. 18:30
17 km
Knic, Ribeš
arr. 18:31
dep. 18:31
18 km
Knic
arr. 18:35
dep. 18:35
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 18:38
dep. 18:38
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 18:39
dep. 18:39
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 18:44
dep. 18:44
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 18:45
30 km
19:00 19:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:00
Kragujevac, Grosnicko stajaliste
arr. 19:10
dep. 19:10
5 km
Dragobraca, Skola
arr. 19:17
dep. 19:17
9 km
Golocelo kod Kragujevca, Gornje
arr. 19:19
dep. 19:19
10 km
Vuckovica kod Knica
arr. 19:21
dep. 19:21
11 km
Vuckovica kod Knica, Ravni Gaj
arr. 19:29
dep. 19:29
16 km
Knic, Tabla
arr. 19:30
dep. 19:30
17 km
Knic, Ribeš
arr. 19:31
dep. 19:31
18 km
Knic
arr. 19:35
dep. 19:35
21 km
Knic, Bogićevići
arr. 19:38
dep. 19:38
23 km
Guncati kod Knica, Intersection
arr. 19:39
dep. 19:39
24 km
Pretoke, Intersection
arr. 19:44
dep. 19:44
29 km
Bumbarevo Brdo
arr. 19:45
30 km
20:00 20:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:00
Dragobraca, Skola
arr. 20:13
dep. 20:13
9 km
Vuckovica kod Knica
arr. 20:25
dep. 20:25
11 km
Knic
arr. 20:35
dep. 20:35
21 km
Bumbarevo Brdo
arr. 20:45
30 km

Naselja Kragujevac i Bumbarevo Brdo su međusobno udaljena ~30 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 35min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 20:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.