Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kragujevac - Beograd (Belgrade) timetable

thursday, 16.08.2018.
04:15 06:20 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 04:15
Batocina, Bus station
arr. 04:40
dep. 04:40
26 km
Lapovo, Bus station
arr. 04:55
dep. 04:55
35 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:10
dep. 06:10
140 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:20
145 km
04:50 06:50 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 04:50
Batocina, Bus station
arr. 05:15
dep. 05:15
23.2 km
Lapovo, Bus station
arr. 05:25
dep. 05:25
31.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 06:39
dep. 06:39
137.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 06:50
141.3 km
06:00 09:17 (03:17)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
dep. 07:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 07:29
dep. 07:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:05
dep. 08:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:15
dep. 09:00
122 km
Beograd (Belgrade), Krnjaca - Branko Momirov
arr. 09:17
132 km
06:30 08:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Niksic kod Batocine
arr. 06:45
dep. 06:45
15 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 08:20
dep. 08:20
135 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 08:30
140 km
06:30 09:00 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Buy ticket 650,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Luznice, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Cumic, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Topola, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:40
dep. 07:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 08:00
dep. 08:00
64 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:00
125 km
07:10 09:10 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:10
Batocina, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:35
23.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:10
139.6 km
07:30 09:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 07:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 09:30
140 km
08:00 10:15 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 08:15
dep. 08:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 08:20
dep. 08:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 08:33
dep. 08:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 08:45
dep. 08:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 08:56
dep. 08:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 09:03
dep. 09:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 09:09
dep. 09:09
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 09:29
dep. 09:29
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 10:05
dep. 10:05
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:15
122 km
08:00 10:40 (02:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:00
Lapovo, Bus station
arr. 08:32
dep. 09:00
30.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:40
139.9 km
08:30 10:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 08:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 10:30
140 km
09:00 11:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 09:00
Batocina, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:45
23.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:30
139.6 km
09:16 11:35 (02:19)
Koricani
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Koricani
dep. 09:16
Kragujevac, Bus station
arr. 09:25
dep. 09:35
7 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 11:25
dep. 11:25
142 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 11:35
147 km
10:35 12:40 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:35
Batocina, Bus station
arr. 11:00
dep. 11:00
23.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:40
139.6 km
10:45 13:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 10:45
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:00
140 km
11:30 13:36 (02:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Lapovo, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:15
30.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (bul. Oslobodenja)
arr. 13:28
dep. 13:28
136.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:36
140.6 km
11:30 13:36 (02:06)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:30
Lapovo, Bus station
arr. 12:05
dep. 12:15
30.9 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 13:28
dep. 13:28
136.9 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 13:36
140.6 km
12:10 14:11 (02:01)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:10
Batocina, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
23.2 km
Lapovo, Bus station
arr. 12:45
dep. 12:45
31.6 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:02
dep. 14:02
137.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:11
141.3 km
12:30 14:45 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
dep. 13:39
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 13:59
dep. 13:59
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 14:35
dep. 14:35
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 14:45
122 km
13:00 15:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:00
Lapovo, Bus station
arr. 13:40
dep. 13:55
35 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
154 km
13:30 15:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 13:30
Topola, Bus station
arr. 14:10
dep. 14:15
52 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 15:30
132 km
14:00 16:00 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 14:00
Batocina, Bus station
arr. 14:25
dep. 14:25
25 km
Lapovo, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:30
30 km
Velika Plana, Bus station
arr. 14:50
dep. 14:50
47 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 16:00
140 km
15:00 17:10 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 15:00
Batocina, Bus station
arr. 15:25
dep. 15:25
23.2 km
Lapovo, Bus station
arr. 15:35
dep. 15:45
31.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 17:10
141.3 km
16:15 18:30 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
dep. 17:20
52 km
Mladenovac, Bus station
arr. 17:40
dep. 17:40
66 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 18:20
dep. 18:20
117 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:30
122 km
16:29 18:45 (02:16)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:29
Batocina, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
29 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 18:45
149 km
17:45 20:00 (02:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Buy ticket 650,00 RSD
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 17:45
Desimirovac, Pumpa
arr. 18:00
dep. 18:00
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 18:05
dep. 18:05
11 km
Cumic, Posta
arr. 18:10
dep. 18:10
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 18:15
dep. 18:15
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 18:20
dep. 18:20
25 km
Topola, Bus station
arr. 18:30
dep. 18:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 18:40
dep. 18:40
53 km
Mladenovac, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:00
64 km
Beograd (Belgrade), Autokomanda (highway)
arr. 19:45
dep. 19:45
120 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:00
125 km
18:00 20:05 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:00
Batocina, Bus station
arr. 18:25
dep. 18:25
23.2 km
Lapovo, Bus station
arr. 18:35
dep. 18:40
31.6 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:05
141.3 km
18:05 20:00 (01:55)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:05
Batocina
arr. 18:35
dep. 18:35
27 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:00
139 km
18:20 20:45 (02:25)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:20
Topola, Bus station
arr. 19:00
dep. 19:30
42 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:45
122 km
18:30 20:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
139 km
18:30 20:30 (02:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 18:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 20:30
140 km
19:30 21:40 (02:10)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 19:30
Batocina, Bus station
arr. 19:55
dep. 20:00
23.2 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 21:40
139.6 km
20:55 23:00 (02:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 20:55
Batocina, Bus station
arr. 22:15
dep. 22:15
28 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:00
130 km
21:30 23:45 (26:15)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 21:30
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 23:45
137 km

Naselja Kragujevac i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~138 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 55min., a najduže 26h i 15min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 12 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 04:15 h, dok je poslednji polazak u 21:30 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kragujevac - Beograd (Belgrade) iznosi od 650,00 RSD do 650,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.