Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Belosavci timetable

thursday, 16.07.2020.
06:00 07:09 (01:09)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
52 km
06:30 07:40 (01:10)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Luznice, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Cumic, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Topola, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:40
53 km
12:30 13:39 (01:09)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
52 km
16:15 17:20 (01:05)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
52 km
Kragujevac - Belosavci timetable
Departures on: friday, 17.07.2020.
06:00 07:09 (01:09)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 06.01.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:00
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:15
dep. 06:15
11 km
Luznice, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
14 km
Cumic, Posta
arr. 06:32
dep. 06:32
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 06:33
dep. 06:33
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 06:45
dep. 06:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 06:56
dep. 06:56
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 07:03
dep. 07:03
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:09
52 km
06:30 07:40 (01:10)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 06:30
Desimirovac, Pumpa
arr. 06:50
dep. 06:50
7 km
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 06:55
dep. 06:55
11 km
Luznice, Intersection
arr. 07:00
dep. 07:00
14 km
Cumic, Posta
arr. 07:05
dep. 07:05
17 km
Cumic, Svetinja
arr. 07:10
dep. 07:10
21 km
Gornja Trnava kod Topole, Krunska
arr. 07:15
dep. 07:15
24 km
Topola, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:30
42 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 07:40
53 km
12:30 13:39 (01:09)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 12:30
Cerovac kod Kragujevca, Dom
arr. 12:45
dep. 12:45
11 km
Luznice, Intersection
arr. 12:50
dep. 12:50
14 km
Cumic, Posta
arr. 13:02
dep. 13:02
22 km
Cumic, Svetinja
arr. 13:03
dep. 13:03
23 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 13:15
dep. 13:15
36 km
Topola, Bus station
arr. 13:26
dep. 13:26
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 13:33
dep. 13:33
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 13:39
52 km
16:15 17:20 (01:05)
Bus stationKafana (Lazica kuce)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 16:15
Luznice, Intersection
arr. 16:30
dep. 16:30
14 km
Cumic, Posta
arr. 16:40
dep. 16:40
22 km
Gornja Trnava kod Topole, Japanska
arr. 16:45
dep. 16:45
36 km
Topola, Bus station
arr. 17:10
dep. 17:10
42 km
Krcevac, Intersection
arr. 17:15
dep. 17:15
48 km
Belosavci, Kafana (Lazica kuce)
arr. 17:20
52 km

Naselja Kragujevac i Belosavci su međusobno udaljena ~53 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 01h i 05min., a najduže 01h i 10min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 06:00 h, dok je poslednji polazak u 16:15 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.