Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kragujevac - Bajina Basta timetable

sunday, 23.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km
Kragujevac - Bajina Basta timetable
Departures on: monday, 24.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km
Kragujevac - Bajina Basta timetable
Departures on: tuesday, 25.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km
Kragujevac - Bajina Basta timetable
Departures on: wednesday, 26.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km
Kragujevac - Bajina Basta timetable
Departures on: thursday, 27.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km
Kragujevac - Bajina Basta timetable
Departures on: friday, 28.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km
Kragujevac - Bajina Basta timetable
Departures on: saturday, 29.02.2020.
11:45 16:05 (04:20)
Bus stationBus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kragujevac, Bus station
dep. 11:45
Knic
arr. 12:15
dep. 12:15
21 km
Mrcajevci, Bus station
arr. 12:35
dep. 12:35
39 km
Cacak, Bus station
arr. 13:10
dep. 13:20
59 km
Pozega, Bus station
arr. 14:05
dep. 14:05
93.7 km
Uzice, Bus station
arr. 14:40
dep. 14:40
117.4 km
Volujac kod Uzica, Center
arr. 15:05
dep. 15:05
128 km
Volujac kod Uzica, Kadinjaca
arr. 15:09
dep. 15:09
130.6 km
Zaglavak
arr. 15:25
dep. 15:25
140.5 km
Zlodol
arr. 15:28
dep. 15:28
143.1 km
Dub
arr. 15:32
dep. 15:32
145.9 km
Kostojevici, D. vodenica
arr. 15:35
dep. 15:35
148.4 km
Kostojevici
arr. 15:40
dep. 15:40
151.1 km
Rogacica kod Bajine Baste
arr. 15:48
dep. 15:48
157.3 km
Rogacica kod Bajine Baste, Intersection
arr. 15:50
dep. 15:50
158.1 km
Crvica
arr. 15:56
dep. 15:56
163.4 km
Crvica, Orasi
arr. 15:58
dep. 15:58
165.1 km
Bajina Basta, Bus station
arr. 16:05
169.3 km

Naselja Kragujevac i Bajina Basta su međusobno udaljena ~170 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 04h i 20min., a najduže 04h i 20min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kragujevac je u 11:45 h, dok je poslednji polazak u 11:45 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.