Polazak.rs
A reliable partner for all trips
Search

Kovin - Pancevo timetable

tuesday, 21.08.2018.
04:50 05:30 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 04:50
Kovin, Zvezda
arr. 04:52
dep. 04:52
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 04:54
dep. 04:54
2 km
Bavaniste, I
arr. 05:06
dep. 05:06
11 km
Bavaniste, Center
arr. 05:07
dep. 05:07
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 05:09
dep. 05:09
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 05:30
31.9 km
06:00 06:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:00
Kovin, Zvezda
arr. 06:02
dep. 06:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 06:04
dep. 06:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 06:16
dep. 06:16
11 km
Bavaniste, Center
arr. 06:17
dep. 06:17
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 06:19
dep. 06:19
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 06:40
31.9 km
06:50 07:35 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:50
Kovin, Zvezda
arr. 06:52
dep. 06:52
1 km
Bavaniste, Center
arr. 07:10
dep. 07:10
11.9 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 07:30
dep. 07:30
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 07:35
31.9 km
07:30 08:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 07:30
Kovin, Zvezda
arr. 07:32
dep. 07:32
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 07:34
dep. 07:34
2 km
Bavaniste, I
arr. 07:46
dep. 07:46
11 km
Bavaniste, Center
arr. 07:47
dep. 07:47
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 07:49
dep. 07:49
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:10
31.9 km
08:00 08:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 08:00
Kovin, Zvezda
arr. 08:02
dep. 08:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 08:04
dep. 08:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 08:18
dep. 08:18
11 km
Bavaniste, Center
arr. 08:20
dep. 08:20
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 08:22
dep. 08:22
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 08:40
dep. 08:40
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 08:45
31.9 km
09:00 09:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 09:00
Kovin, Zvezda
arr. 09:02
dep. 09:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 09:04
dep. 09:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 09:18
dep. 09:18
11 km
Bavaniste, Center
arr. 09:20
dep. 09:20
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 09:22
dep. 09:22
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 09:40
dep. 09:40
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 09:45
31.9 km
09:30 10:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 09:30
Kovin, Zvezda
arr. 09:32
dep. 09:32
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 09:34
dep. 09:34
2 km
Bavaniste, I
arr. 09:46
dep. 09:46
11 km
Bavaniste, Center
arr. 09:47
dep. 09:47
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 09:49
dep. 09:49
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:10
31.9 km
10:05 10:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 10:05
Kovin, Zvezda
arr. 10:07
dep. 10:07
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 10:09
dep. 10:09
2 km
Bavaniste, I
arr. 10:23
dep. 10:23
11 km
Bavaniste, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 10:27
dep. 10:27
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 10:45
dep. 10:45
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 10:50
31.9 km
11:10 11:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 11:10
Kovin, Zvezda
arr. 11:12
dep. 11:12
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 11:14
dep. 11:14
2 km
Bavaniste, I
arr. 11:28
dep. 11:28
11 km
Bavaniste, Center
arr. 11:30
dep. 11:30
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 11:32
dep. 11:32
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 11:50
dep. 11:50
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 11:55
31.9 km
11:40 12:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 11:40
Kovin, Zvezda
arr. 11:42
dep. 11:42
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 11:44
dep. 11:44
2 km
Bavaniste, I
arr. 11:56
dep. 11:56
11 km
Bavaniste, Center
arr. 11:57
dep. 11:57
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 11:59
dep. 11:59
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 12:20
31.9 km
12:40 13:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 12:40
Kovin, Zvezda
arr. 12:42
dep. 12:42
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 12:44
dep. 12:44
2 km
Bavaniste, I
arr. 12:56
dep. 12:56
11 km
Bavaniste, Center
arr. 12:57
dep. 12:57
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 12:59
dep. 12:59
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:20
31.9 km
13:10 13:55 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:10
Kovin, Zvezda
arr. 13:12
dep. 13:12
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 13:14
dep. 13:14
2 km
Bavaniste, I
arr. 13:28
dep. 13:28
11 km
Bavaniste, Center
arr. 13:30
dep. 13:30
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 13:32
dep. 13:32
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 13:50
dep. 13:50
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 13:55
31.9 km
13:40 14:15 (00:35)
Bus station
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:40
Bavaniste
arr. 13:55
dep. 13:55
13 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:15
34 km
14:00 14:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 14:00
Kovin, Zvezda
arr. 14:02
dep. 14:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 14:04
dep. 14:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 14:16
dep. 14:16
11 km
Bavaniste, Center
arr. 14:17
dep. 14:17
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 14:19
dep. 14:19
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 14:40
31.9 km
14:20 15:10 (00:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 14:20
Kovin, Zvezda
arr. 14:22
dep. 14:22
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 14:24
dep. 14:24
2 km
Bavaniste, I
arr. 14:38
dep. 14:38
11 km
Bavaniste, Center
arr. 14:40
dep. 14:40
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 14:42
dep. 14:42
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:10
31.9 km
15:00 15:40 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 15:00
Kovin, Zvezda
arr. 15:02
dep. 15:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 15:04
dep. 15:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 15:16
dep. 15:16
11 km
Bavaniste, Center
arr. 15:17
dep. 15:17
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 15:19
dep. 15:19
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 15:40
31.9 km
15:30 16:15 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 15:30
Kovin, Zvezda
arr. 15:32
dep. 15:32
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 15:34
dep. 15:34
2 km
Bavaniste, I
arr. 15:48
dep. 15:48
11 km
Bavaniste, Center
arr. 15:50
dep. 15:50
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 15:52
dep. 15:52
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 16:10
dep. 16:10
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 16:15
31.9 km
17:00 17:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 17:00
Kovin, Zvezda
arr. 17:02
dep. 17:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 17:04
dep. 17:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 17:18
dep. 17:18
11 km
Bavaniste, Center
arr. 17:20
dep. 17:20
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 17:22
dep. 17:22
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 17:40
dep. 17:40
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 17:45
31.9 km
17:30 18:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 17:30
Kovin, Zvezda
arr. 17:32
dep. 17:32
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 17:34
dep. 17:34
2 km
Bavaniste, I
arr. 17:46
dep. 17:46
11 km
Bavaniste, Center
arr. 17:47
dep. 17:47
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 17:49
dep. 17:49
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:10
31.9 km
18:00 18:45 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 18:00
Kovin, Zvezda
arr. 18:02
dep. 18:02
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 18:04
dep. 18:04
2 km
Bavaniste, I
arr. 18:18
dep. 18:18
11 km
Bavaniste, Center
arr. 18:20
dep. 18:20
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 18:22
dep. 18:22
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 18:40
dep. 18:40
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 18:45
31.9 km
19:30 20:10 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 19:30
Kovin, Zvezda
arr. 19:32
dep. 19:32
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 19:34
dep. 19:34
2 km
Bavaniste, I
arr. 19:46
dep. 19:46
11 km
Bavaniste, Center
arr. 19:47
dep. 19:47
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 19:49
dep. 19:49
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:10
31.9 km
20:05 20:50 (00:45)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 20:05
Kovin, Zvezda
arr. 20:07
dep. 20:07
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 20:09
dep. 20:09
2 km
Bavaniste, I
arr. 20:23
dep. 20:23
11 km
Bavaniste, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 20:27
dep. 20:27
13.6 km
Pancevo, Stari buvljak
arr. 20:45
dep. 20:45
30 km
Pancevo, Bus station
arr. 20:50
31.9 km
20:40 21:20 (00:40)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 20:40
Kovin, Zvezda
arr. 20:42
dep. 20:42
1 km
Kovin, Garnizon
arr. 20:44
dep. 20:44
2 km
Bavaniste, I
arr. 20:56
dep. 20:56
11 km
Bavaniste, Center
arr. 20:57
dep. 20:57
11.9 km
Bavaniste, II
arr. 20:59
dep. 20:59
13.6 km
Pancevo, Bus station
arr. 21:20
31.9 km
21:50 22:20 (00:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 21:50
Bavaniste, Center
arr. 22:00
dep. 22:00
13 km
Pancevo, Bus station
arr. 22:20
34 km

Naselja Kovin i Pancevo su međusobno udaljena ~33 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 50min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 3 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovin je u 04:50 h, dok je poslednji polazak u 21:50 h, za traženi datum. Cena karte za relaciju Kovin - Pancevo iznosi od 300,00 RSD do 300,00 RSD.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.