Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kovin - Dubovac kod Kovina timetable

sunday, 19.01.2020.
10:50 11:20 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 10:50
Kovin, Skardelj
arr. 10:52
dep. 10:52
0.4 km
Kovin, Cikljan
arr. 10:54
dep. 10:54
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 10:56
dep. 10:56
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 10:58
dep. 10:58
2.1 km
arr. 11:00
dep. 11:00
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 11:07
dep. 11:07
9.1 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 11:08
dep. 11:08
9.9 km
Gaj, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
11.5 km
Sumarak, I
arr. 11:16
dep. 11:16
18.1 km
arr. 11:17
dep. 11:17
18.8 km
Sumarak, III
arr. 11:17
dep. 11:17
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 11:20
24.2 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 15:10
Kovin, Skardelj
arr. 15:12
dep. 15:12
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 15:16
dep. 15:16
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 15:18
dep. 15:18
2.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 15:27
dep. 15:27
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
10.1 km
Gaj, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 15:30
dep. 15:30
11.5 km
Sumarak, I
arr. 15:38
dep. 15:38
18.1 km
arr. 15:39
dep. 15:39
18.8 km
Sumarak, III
arr. 15:40
dep. 15:40
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 15:44
dep. 15:44
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 15:45
24.2 km
Kovin - Dubovac kod Kovina timetable
Departures on: monday, 20.01.2020.
04:10 04:45 (00:35)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 04:10
Kovin, Skardelj
arr. 04:12
dep. 04:12
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 04:14
dep. 04:14
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 04:16
dep. 04:16
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 04:18
dep. 04:18
2.3 km
arr. 04:20
dep. 04:20
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 04:27
dep. 04:27
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 04:28
dep. 04:28
10.1 km
Gaj, Center
arr. 04:29
dep. 04:29
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 04:30
dep. 04:30
11.5 km
Sumarak, I
arr. 04:38
dep. 04:38
18.1 km
arr. 04:39
dep. 04:39
18.8 km
Sumarak, III
arr. 04:40
dep. 04:40
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 04:44
dep. 04:44
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 04:45
24.2 km
06:10 06:45 (00:35)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 06:10
Kovin, Skardelj
arr. 06:12
dep. 06:12
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 06:14
dep. 06:14
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 06:16
dep. 06:16
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 06:18
dep. 06:18
2.3 km
arr. 06:20
dep. 06:20
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 06:27
dep. 06:27
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 06:28
dep. 06:28
10.1 km
Gaj, Center
arr. 06:29
dep. 06:29
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 06:30
dep. 06:30
11.5 km
Sumarak, I
arr. 06:38
dep. 06:38
18.1 km
arr. 06:39
dep. 06:39
18.8 km
Sumarak, III
arr. 06:40
dep. 06:40
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 06:44
dep. 06:44
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 06:45
24.2 km
10:50 11:20 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 10:50
Kovin, Skardelj
arr. 10:52
dep. 10:52
0.4 km
Kovin, Cikljan
arr. 10:54
dep. 10:54
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 10:56
dep. 10:56
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 10:58
dep. 10:58
2.1 km
arr. 11:00
dep. 11:00
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 11:07
dep. 11:07
9.1 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 11:08
dep. 11:08
9.9 km
Gaj, Center
arr. 11:09
dep. 11:09
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 11:10
dep. 11:10
11.5 km
Sumarak, I
arr. 11:16
dep. 11:16
18.1 km
arr. 11:17
dep. 11:17
18.8 km
Sumarak, III
arr. 11:17
dep. 11:17
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 11:20
dep. 11:20
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 11:20
24.2 km
13:30 14:00 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 13:30
Kovin, Skardelj
arr. 13:32
dep. 13:32
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 13:34
dep. 13:34
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 13:36
dep. 13:36
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 13:38
dep. 13:38
2.3 km
arr. 13:40
dep. 13:40
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 13:47
dep. 13:47
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 13:48
dep. 13:48
10.1 km
Gaj, Center
arr. 13:49
dep. 13:49
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 13:50
dep. 13:50
11.5 km
Sumarak, I
arr. 13:58
dep. 13:58
18.1 km
arr. 13:58
dep. 13:58
18.8 km
Sumarak, III
arr. 13:59
dep. 13:59
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 13:59
dep. 13:59
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 14:00
24.2 km
15:10 15:45 (00:35)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 15:10
Kovin, Skardelj
arr. 15:12
dep. 15:12
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 15:14
dep. 15:14
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 15:16
dep. 15:16
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 15:18
dep. 15:18
2.3 km
arr. 15:20
dep. 15:20
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 15:27
dep. 15:27
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 15:28
dep. 15:28
10.1 km
Gaj, Center
arr. 15:29
dep. 15:29
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 15:30
dep. 15:30
11.5 km
Sumarak, I
arr. 15:38
dep. 15:38
18.1 km
arr. 15:39
dep. 15:39
18.8 km
Sumarak, III
arr. 15:40
dep. 15:40
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 15:44
dep. 15:44
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 15:45
24.2 km
19:00 19:30 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: business days, school-days (Vojvodina).
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 19:00
Kovin, Skardelj
arr. 19:01
dep. 19:01
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 19:02
dep. 19:02
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 19:03
dep. 19:03
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 19:04
dep. 19:04
2.3 km
arr. 19:05
dep. 19:05
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 19:17
dep. 19:17
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 19:18
dep. 19:18
10.1 km
Gaj, Center
arr. 19:19
dep. 19:19
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 19:20
dep. 19:20
11.5 km
Sumarak, I
arr. 19:24
dep. 19:24
18.1 km
arr. 19:25
dep. 19:25
18.8 km
Sumarak, III
arr. 19:26
dep. 19:26
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 19:27
dep. 19:27
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 19:30
24.2 km
20:50 21:20 (00:30)
Bus stationII Centar
The timetable is valid until: 13.11.2025.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovin, Bus station
dep. 20:50
Kovin, Skardelj
arr. 20:51
dep. 20:51
0.6 km
Kovin, Cikljan
arr. 20:52
dep. 20:52
1 km
Kovin, Gimnazija
arr. 20:53
dep. 20:53
1.4 km
Kovin, Bolnica
arr. 20:54
dep. 20:54
2.3 km
arr. 21:00
dep. 21:00
2.7 km
Gaj, 7. juli
arr. 21:02
dep. 21:02
9.3 km
Gaj, I - Ulaz
arr. 21:04
dep. 21:04
10.1 km
Gaj, Center
arr. 21:05
dep. 21:05
10.9 km
Gaj, II - Izlaz
arr. 21:06
dep. 21:06
11.5 km
Sumarak, I
arr. 21:12
dep. 21:12
18.1 km
arr. 21:13
dep. 21:13
18.8 km
Sumarak, III
arr. 21:14
dep. 21:14
19.8 km
Dubovac kod Kovina, I
arr. 21:19
dep. 21:19
23.6 km
Dubovac kod Kovina, II Centar
arr. 21:20
24.2 km

Naselja Kovin i Dubovac kod Kovina su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 35min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovin je u 04:10 h, dok je poslednji polazak u 20:50 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.