Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kovaci kod Kraljeva - Kraljevo timetable

wednesday, 17.08.2022.
05:09 05:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 05:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 05:10
dep. 05:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 05:12
dep. 05:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 05:14
dep. 05:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 05:16
dep. 05:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 05:18
dep. 05:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 05:20
dep. 05:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 05:22
dep. 05:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 05:25
dep. 05:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 05:26
dep. 05:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 05:28
dep. 05:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 05:30
dep. 05:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 05:31
dep. 05:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 05:33
dep. 05:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 05:34
dep. 05:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 05:36
dep. 05:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 05:38
dep. 05:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 05:42
dep. 05:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 05:44
dep. 05:44
14.8 km
arr. 05:47
dep. 05:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 05:49
dep. 05:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 05:50
dep. 05:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:55
17.6 km
05:29 05:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 05:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 05:30
dep. 05:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 05:32
dep. 05:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 05:35
dep. 05:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 05:37
dep. 05:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 05:38
dep. 05:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 05:39
dep. 05:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 05:40
5.8 km
06:09 06:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 06:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 06:10
dep. 06:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 06:12
dep. 06:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 06:14
dep. 06:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 06:16
dep. 06:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 06:18
dep. 06:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 06:20
dep. 06:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 06:22
dep. 06:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 06:25
dep. 06:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 06:26
dep. 06:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 06:28
dep. 06:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 06:30
dep. 06:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 06:31
dep. 06:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 06:33
dep. 06:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 06:34
dep. 06:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 06:36
dep. 06:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 06:38
dep. 06:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 06:42
dep. 06:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 06:44
dep. 06:44
14.8 km
arr. 06:47
dep. 06:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 06:49
dep. 06:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 06:50
dep. 06:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:55
17.6 km
06:15 06:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 06:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 06:16
dep. 06:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 06:17
dep. 06:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 06:18
dep. 06:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 06:21
dep. 06:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:25
3.4 km
06:29 06:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 06:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 06:30
dep. 06:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 06:32
dep. 06:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 06:35
dep. 06:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 06:37
dep. 06:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 06:38
dep. 06:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 06:39
dep. 06:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 06:40
5.8 km
07:09 07:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 07:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 07:10
dep. 07:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 07:12
dep. 07:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 07:14
dep. 07:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 07:16
dep. 07:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 07:18
dep. 07:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 07:20
dep. 07:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 07:22
dep. 07:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 07:25
dep. 07:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 07:26
dep. 07:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 07:28
dep. 07:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 07:30
dep. 07:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 07:31
dep. 07:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 07:33
dep. 07:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 07:36
dep. 07:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 07:38
dep. 07:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 07:42
dep. 07:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 07:44
dep. 07:44
14.8 km
arr. 07:47
dep. 07:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 07:49
dep. 07:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 07:50
dep. 07:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:55
17.6 km
07:15 07:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 07:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 07:16
dep. 07:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 07:17
dep. 07:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 07:18
dep. 07:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 07:21
dep. 07:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:25
3.4 km
07:29 07:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 07:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 07:30
dep. 07:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 07:32
dep. 07:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 07:35
dep. 07:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 07:37
dep. 07:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 07:38
dep. 07:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 07:39
dep. 07:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 07:40
5.8 km
08:09 08:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 08:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 08:10
dep. 08:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 08:12
dep. 08:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 08:14
dep. 08:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 08:16
dep. 08:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 08:18
dep. 08:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 08:20
dep. 08:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 08:22
dep. 08:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 08:25
dep. 08:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 08:26
dep. 08:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 08:28
dep. 08:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 08:30
dep. 08:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 08:31
dep. 08:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 08:33
dep. 08:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 08:34
dep. 08:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 08:36
dep. 08:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 08:38
dep. 08:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 08:42
dep. 08:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 08:44
dep. 08:44
14.8 km
arr. 08:47
dep. 08:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 08:49
dep. 08:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 08:50
dep. 08:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:55
17.6 km
08:15 08:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 08:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 08:16
dep. 08:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 08:17
dep. 08:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 08:18
dep. 08:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 08:21
dep. 08:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 08:25
3.4 km
09:09 09:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 09:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 09:10
dep. 09:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 09:12
dep. 09:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 09:14
dep. 09:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 09:16
dep. 09:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 09:18
dep. 09:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 09:20
dep. 09:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 09:22
dep. 09:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 09:25
dep. 09:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 09:26
dep. 09:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 09:28
dep. 09:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 09:30
dep. 09:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 09:31
dep. 09:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 09:33
dep. 09:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 09:34
dep. 09:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 09:36
dep. 09:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 09:38
dep. 09:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 09:42
dep. 09:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 09:44
dep. 09:44
14.8 km
arr. 09:47
dep. 09:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 09:49
dep. 09:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 09:50
dep. 09:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:55
17.6 km
09:15 09:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 09:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 09:16
dep. 09:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 09:17
dep. 09:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 09:18
dep. 09:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 09:21
dep. 09:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:25
3.4 km
09:29 09:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 09:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 09:30
dep. 09:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 09:32
dep. 09:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 09:35
dep. 09:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 09:37
dep. 09:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 09:38
dep. 09:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 09:39
dep. 09:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:40
5.8 km
10:09 10:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 10:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 10:10
dep. 10:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 10:12
dep. 10:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 10:14
dep. 10:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 10:16
dep. 10:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 10:18
dep. 10:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 10:20
dep. 10:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 10:22
dep. 10:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 10:25
dep. 10:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 10:26
dep. 10:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 10:28
dep. 10:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 10:30
dep. 10:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 10:31
dep. 10:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 10:33
dep. 10:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 10:34
dep. 10:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 10:36
dep. 10:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 10:38
dep. 10:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 10:42
dep. 10:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 10:44
dep. 10:44
14.8 km
arr. 10:47
dep. 10:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 10:49
dep. 10:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 10:50
dep. 10:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:55
17.6 km
10:15 10:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 10:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 10:16
dep. 10:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 10:17
dep. 10:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 10:18
dep. 10:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 10:21
dep. 10:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 10:25
3.4 km
11:09 11:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 11:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 11:10
dep. 11:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 11:12
dep. 11:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 11:14
dep. 11:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 11:16
dep. 11:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 11:18
dep. 11:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 11:20
dep. 11:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 11:22
dep. 11:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 11:25
dep. 11:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 11:26
dep. 11:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 11:28
dep. 11:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 11:30
dep. 11:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 11:31
dep. 11:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 11:33
dep. 11:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 11:34
dep. 11:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 11:36
dep. 11:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 11:38
dep. 11:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 11:42
dep. 11:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 11:44
dep. 11:44
14.8 km
arr. 11:47
dep. 11:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 11:49
dep. 11:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 11:50
dep. 11:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:55
17.6 km
11:15 11:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 11:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 11:16
dep. 11:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 11:17
dep. 11:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 11:18
dep. 11:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 11:21
dep. 11:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:25
3.4 km
11:29 11:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 11:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 11:30
dep. 11:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 11:32
dep. 11:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 11:35
dep. 11:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 11:37
dep. 11:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 11:38
dep. 11:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 11:39
dep. 11:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 11:40
5.8 km
12:09 12:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 12:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 12:10
dep. 12:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 12:12
dep. 12:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 12:14
dep. 12:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 12:16
dep. 12:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 12:18
dep. 12:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 12:20
dep. 12:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 12:22
dep. 12:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 12:25
dep. 12:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 12:26
dep. 12:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 12:28
dep. 12:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 12:30
dep. 12:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 12:31
dep. 12:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 12:33
dep. 12:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 12:34
dep. 12:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 12:36
dep. 12:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 12:38
dep. 12:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 12:42
dep. 12:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 12:44
dep. 12:44
14.8 km
arr. 12:47
dep. 12:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 12:49
dep. 12:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 12:50
dep. 12:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:55
17.6 km
12:15 12:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 12:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 12:16
dep. 12:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 12:17
dep. 12:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 12:18
dep. 12:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 12:21
dep. 12:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:25
3.4 km
12:29 12:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 12:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 12:30
dep. 12:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 12:32
dep. 12:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 12:35
dep. 12:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 12:37
dep. 12:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 12:38
dep. 12:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 12:39
dep. 12:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 12:40
5.8 km
13:09 13:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 13:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 13:10
dep. 13:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 13:12
dep. 13:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 13:14
dep. 13:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 13:16
dep. 13:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 13:18
dep. 13:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 13:20
dep. 13:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 13:22
dep. 13:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 13:25
dep. 13:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 13:26
dep. 13:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 13:28
dep. 13:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 13:30
dep. 13:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 13:31
dep. 13:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 13:33
dep. 13:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 13:34
dep. 13:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 13:36
dep. 13:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 13:38
dep. 13:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 13:42
dep. 13:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 13:44
dep. 13:44
14.8 km
arr. 13:47
dep. 13:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 13:49
dep. 13:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 13:50
dep. 13:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:55
17.6 km
13:15 13:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 13:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 13:16
dep. 13:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 13:17
dep. 13:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 13:18
dep. 13:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 13:21
dep. 13:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:25
3.4 km
13:29 13:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 13:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 13:30
dep. 13:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 13:32
dep. 13:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 13:35
dep. 13:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 13:37
dep. 13:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 13:38
dep. 13:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 13:39
dep. 13:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:40
5.8 km
14:09 14:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 14:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 14:10
dep. 14:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 14:12
dep. 14:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 14:14
dep. 14:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 14:16
dep. 14:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 14:18
dep. 14:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 14:20
dep. 14:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 14:22
dep. 14:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 14:25
dep. 14:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 14:26
dep. 14:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 14:28
dep. 14:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 14:30
dep. 14:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 14:31
dep. 14:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 14:33
dep. 14:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 14:34
dep. 14:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 14:36
dep. 14:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 14:38
dep. 14:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 14:42
dep. 14:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 14:44
dep. 14:44
14.8 km
arr. 14:47
dep. 14:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 14:49
dep. 14:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 14:50
dep. 14:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:55
17.6 km
14:15 14:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 14:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 14:16
dep. 14:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 14:17
dep. 14:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 14:18
dep. 14:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 14:21
dep. 14:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:25
3.4 km
14:29 14:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 14:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 14:30
dep. 14:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 14:32
dep. 14:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 14:35
dep. 14:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 14:37
dep. 14:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 14:38
dep. 14:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 14:39
dep. 14:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 14:40
5.8 km
15:09 15:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 15:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 15:10
dep. 15:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 15:12
dep. 15:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 15:14
dep. 15:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 15:16
dep. 15:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 15:18
dep. 15:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 15:20
dep. 15:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 15:22
dep. 15:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 15:25
dep. 15:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 15:26
dep. 15:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 15:28
dep. 15:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 15:30
dep. 15:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 15:31
dep. 15:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 15:33
dep. 15:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 15:34
dep. 15:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 15:36
dep. 15:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 15:38
dep. 15:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 15:42
dep. 15:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 15:44
dep. 15:44
14.8 km
arr. 15:47
dep. 15:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 15:49
dep. 15:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 15:50
dep. 15:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:55
17.6 km
15:15 15:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 15:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 15:16
dep. 15:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 15:17
dep. 15:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 15:18
dep. 15:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 15:21
dep. 15:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:25
3.4 km
15:29 15:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 15:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 15:30
dep. 15:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 15:32
dep. 15:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 15:35
dep. 15:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 15:37
dep. 15:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 15:38
dep. 15:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 15:39
dep. 15:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 15:40
5.8 km
16:09 16:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 16:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 16:10
dep. 16:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 16:12
dep. 16:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 16:14
dep. 16:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 16:16
dep. 16:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 16:18
dep. 16:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 16:20
dep. 16:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 16:22
dep. 16:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 16:25
dep. 16:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 16:26
dep. 16:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 16:28
dep. 16:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 16:30
dep. 16:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 16:31
dep. 16:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 16:33
dep. 16:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 16:34
dep. 16:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 16:36
dep. 16:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 16:38
dep. 16:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 16:42
dep. 16:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 16:44
dep. 16:44
14.8 km
arr. 16:47
dep. 16:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 16:49
dep. 16:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 16:50
dep. 16:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:55
17.6 km
16:15 16:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 16:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 16:16
dep. 16:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 16:17
dep. 16:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 16:18
dep. 16:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 16:21
dep. 16:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:25
3.4 km
16:29 16:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 16:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 16:30
dep. 16:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 16:32
dep. 16:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 16:35
dep. 16:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 16:37
dep. 16:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 16:38
dep. 16:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 16:39
dep. 16:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 16:40
5.8 km
17:09 17:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 17:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 17:10
dep. 17:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 17:12
dep. 17:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 17:14
dep. 17:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 17:16
dep. 17:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 17:18
dep. 17:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 17:20
dep. 17:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 17:22
dep. 17:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 17:25
dep. 17:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 17:26
dep. 17:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 17:28
dep. 17:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 17:30
dep. 17:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 17:31
dep. 17:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 17:33
dep. 17:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 17:34
dep. 17:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 17:36
dep. 17:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 17:38
dep. 17:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 17:42
dep. 17:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 17:44
dep. 17:44
14.8 km
arr. 17:47
dep. 17:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 17:49
dep. 17:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 17:50
dep. 17:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:55
17.6 km
17:15 17:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 17:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 17:16
dep. 17:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 17:17
dep. 17:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 17:18
dep. 17:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 17:21
dep. 17:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:25
3.4 km
17:29 17:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 17:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 17:30
dep. 17:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 17:32
dep. 17:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 17:35
dep. 17:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 17:37
dep. 17:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 17:38
dep. 17:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 17:39
dep. 17:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 17:40
5.8 km
18:09 18:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 18:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 18:10
dep. 18:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 18:12
dep. 18:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 18:14
dep. 18:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 18:16
dep. 18:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 18:18
dep. 18:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 18:20
dep. 18:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 18:22
dep. 18:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 18:25
dep. 18:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 18:26
dep. 18:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 18:28
dep. 18:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 18:30
dep. 18:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 18:31
dep. 18:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 18:33
dep. 18:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 18:34
dep. 18:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 18:36
dep. 18:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 18:38
dep. 18:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 18:42
dep. 18:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 18:44
dep. 18:44
14.8 km
arr. 18:47
dep. 18:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 18:49
dep. 18:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 18:50
dep. 18:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:55
17.6 km
18:15 18:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 18:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 18:16
dep. 18:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 18:17
dep. 18:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 18:18
dep. 18:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 18:21
dep. 18:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 18:25
3.4 km
19:09 19:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 19:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 19:10
dep. 19:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 19:12
dep. 19:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 19:14
dep. 19:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 19:16
dep. 19:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 19:18
dep. 19:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 19:20
dep. 19:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 19:22
dep. 19:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 19:25
dep. 19:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 19:26
dep. 19:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 19:28
dep. 19:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 19:30
dep. 19:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 19:31
dep. 19:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 19:33
dep. 19:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 19:34
dep. 19:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 19:36
dep. 19:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 19:38
dep. 19:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 19:42
dep. 19:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 19:44
dep. 19:44
14.8 km
arr. 19:47
dep. 19:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 19:49
dep. 19:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 19:50
dep. 19:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:55
17.6 km
19:15 19:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 19:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 19:16
dep. 19:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 19:17
dep. 19:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 19:18
dep. 19:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 19:21
dep. 19:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:25
3.4 km
19:29 19:40 (00:11)
Susina malaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Susina mala
dep. 19:29
Kovaci kod Kraljeva, Donji Kovaci
arr. 19:30
dep. 19:30
0.8 km
Kovaci kod Kraljeva, Brana
arr. 19:32
dep. 19:32
1.5 km
Ribnica, Ribnicki partizani
arr. 19:35
dep. 19:35
2.2 km
Ribnica, OS Vuk Karadzic
arr. 19:37
dep. 19:37
3 km
Kraljevo, Kisekana
arr. 19:38
dep. 19:38
3.6 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 19:39
dep. 19:39
4.7 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:40
5.8 km
20:09 20:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 20:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 20:10
dep. 20:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 20:12
dep. 20:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 20:14
dep. 20:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 20:16
dep. 20:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 20:18
dep. 20:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 20:20
dep. 20:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 20:22
dep. 20:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 20:25
dep. 20:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 20:26
dep. 20:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 20:28
dep. 20:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 20:30
dep. 20:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 20:31
dep. 20:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 20:33
dep. 20:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 20:34
dep. 20:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 20:36
dep. 20:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 20:38
dep. 20:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 20:42
dep. 20:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 20:44
dep. 20:44
14.8 km
arr. 20:47
dep. 20:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 20:49
dep. 20:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 20:50
dep. 20:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:55
17.6 km
20:15 20:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 20:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 20:16
dep. 20:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 20:17
dep. 20:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 20:18
dep. 20:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 20:21
dep. 20:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 20:25
3.4 km
21:09 21:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 21:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 21:10
dep. 21:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 21:12
dep. 21:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 21:14
dep. 21:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 21:16
dep. 21:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 21:18
dep. 21:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 21:20
dep. 21:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 21:22
dep. 21:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 21:25
dep. 21:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 21:26
dep. 21:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 21:28
dep. 21:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 21:30
dep. 21:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 21:31
dep. 21:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 21:33
dep. 21:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 21:34
dep. 21:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 21:36
dep. 21:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 21:38
dep. 21:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 21:42
dep. 21:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 21:44
dep. 21:44
14.8 km
arr. 21:47
dep. 21:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 21:49
dep. 21:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 21:50
dep. 21:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:55
17.6 km
21:15 21:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 21:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 21:16
dep. 21:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 21:17
dep. 21:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 21:18
dep. 21:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 21:21
dep. 21:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 21:25
3.4 km
22:09 22:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 22:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 22:10
dep. 22:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 22:12
dep. 22:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 22:14
dep. 22:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 22:16
dep. 22:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 22:18
dep. 22:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 22:20
dep. 22:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 22:22
dep. 22:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 22:25
dep. 22:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 22:26
dep. 22:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 22:28
dep. 22:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 22:30
dep. 22:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 22:31
dep. 22:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 22:33
dep. 22:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 22:34
dep. 22:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 22:36
dep. 22:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 22:38
dep. 22:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 22:42
dep. 22:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 22:44
dep. 22:44
14.8 km
arr. 22:47
dep. 22:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 22:49
dep. 22:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 22:50
dep. 22:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:55
17.6 km
22:15 22:25 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 22:15
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 22:16
dep. 22:16
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 22:17
dep. 22:17
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 22:18
dep. 22:18
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 22:21
dep. 22:21
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 22:25
3.4 km
23:09 23:55 (00:46)
CrkvineBus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
dep. 23:09
Kovaci kod Kraljeva
arr. 23:10
dep. 23:10
0.5 km
Zica, Zarkovici
arr. 23:12
dep. 23:12
1.1 km
Zica, Janici
arr. 23:14
dep. 23:14
1.8 km
Zica, Skola
arr. 23:16
dep. 23:16
2.5 km
Zica, Manastir
arr. 23:18
dep. 23:18
3 km
Zica, Gotovac
arr. 23:20
dep. 23:20
4.5 km
Zica, Energetra
arr. 23:22
dep. 23:22
5.2 km
Mataruska Banja, Center
arr. 23:25
dep. 23:25
6.2 km
Mataruska Banja, Pijaca
arr. 23:26
dep. 23:26
6.8 km
Konarevo, Skola
arr. 23:28
dep. 23:28
8.3 km
Konarevo, Zel. stanica
arr. 23:30
dep. 23:30
8.9 km
Konarevo, Jankovici
arr. 23:31
dep. 23:31
9.9 km
Konarevo, Grab
arr. 23:33
dep. 23:33
10.5 km
Konarevo, Trafo stanica
arr. 23:34
dep. 23:34
11 km
Cibukovac, Savicevici 2
arr. 23:36
dep. 23:36
11.8 km
Cibukovac, Savicevici 1
arr. 23:38
dep. 23:38
12.9 km
Kraljevo, Sumarska skola
arr. 23:42
dep. 23:42
14.1 km
Kraljevo, Novo naselje
arr. 23:44
dep. 23:44
14.8 km
arr. 23:47
dep. 23:47
15.5 km
Kraljevo, Mesarnica
arr. 23:49
dep. 23:49
16.1 km
Kraljevo, Okruzni sud
arr. 23:50
dep. 23:50
16.8 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:55
17.6 km
23:35 23:45 (00:10)
Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kovaci kod Kraljeva
dep. 23:35
Kovaci kod Kraljeva, Crkvine
arr. 23:36
dep. 23:36
0.5 km
Kraljevo, Ina
arr. 23:37
dep. 23:37
1.2 km
Kraljevo, Veterinarska stanica
arr. 23:38
dep. 23:38
1.8 km
Kraljevo, Lesnina
arr. 23:41
dep. 23:41
2.3 km
Kraljevo, Bus station
arr. 23:45
3.4 km

Naselja Kovaci kod Kraljeva i Kraljevo su međusobno udaljena ~10 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 10min., a najduže 46min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kovaci kod Kraljeva je u 05:09 h, dok je poslednji polazak u 23:35 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.