Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kostolac - Pozarevac timetable

thursday, 22.08.2019.
05:00 05:36 (00:36)
CenterMorava Moravka
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Center
dep. 05:00
Kostolac, I
arr. 05:01
dep. 05:01
0 km
Klenovnik, II
arr. 05:04
dep. 05:04
3 km
Klenovnik, I
arr. 05:05
dep. 05:05
3 km
Cirikovac, II
arr. 05:09
dep. 05:09
6 km
Cirikovac, I
arr. 05:10
dep. 05:10
6 km
Pozarevac, N.Naselje-II
arr. 05:13
dep. 05:13
8 km
Pozarevac, N.Naselje-I
arr. 05:14
dep. 05:14
8 km
Pozarevac, Bolnica
arr. 05:15
dep. 05:15
10 km
Pozarevac, Bus station
arr. 05:20
dep. 05:30
12 km
Pozarevac, Samoposluga MIP
arr. 05:32
dep. 05:32
13 km
Pozarevac, Lipov lad
arr. 05:34
dep. 05:34
14 km
Pozarevac, Morava Moravka
arr. 05:36
15 km
05:25 06:00 (00:35)
VinogradiBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Vinogradi
dep. 05:25
Kostolac, J.E.
arr. 05:27
dep. 05:27
0.7 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 05:30
dep. 05:30
3.1 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 05:37
dep. 05:37
6.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 05:36
dep. 05:36
5.9 km
Kostolac, Posta
arr. 05:34
dep. 05:34
4.9 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 05:35
dep. 05:35
5.4 km
Kostolac, I
arr. 05:38
dep. 05:38
7.2 km
Klenovnik, I
arr. 05:42
dep. 05:42
8.4 km
Klenovnik, S
arr. 05:43
dep. 05:43
9.2 km
Klenovnik, P.K.
arr. 05:44
dep. 05:44
9.7 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 05:45
dep. 05:45
10.8 km
Cirikovac, II
arr. 05:46
dep. 05:46
11.6 km
Cirikovac, S
arr. 05:47
dep. 05:47
12.3 km
Cirikovac, I
arr. 05:48
dep. 05:48
12.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 05:49
dep. 05:49
13.6 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 05:50
dep. 05:50
14.4 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 05:51
dep. 05:51
14.8 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 05:52
dep. 05:52
15.1 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 05:53
dep. 05:53
15.8 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 05:54
dep. 05:54
16.1 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 05:55
dep. 05:55
16.6 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 05:56
dep. 05:56
17.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:00
18.1 km
05:56 06:40 (00:44)
PostaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Posta
dep. 05:56
Selo Kostolac, Most
arr. 05:57
dep. 05:57
1 km
Selo Kostolac, 1
arr. 05:58
dep. 05:58
1.7 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 05:59
dep. 05:59
2.3 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 06:00
dep. 06:00
3.1 km
Kostolac, Banja
arr. 06:02
dep. 06:02
3.7 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:03
dep. 06:03
4.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:05
dep. 06:05
5.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:07
dep. 06:07
6.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:10
dep. 06:10
6.8 km
Kostolac, I
arr. 06:11
dep. 06:11
7.5 km
Klenovnik, I
arr. 06:12
dep. 06:12
8.7 km
Klenovnik, S
arr. 06:13
dep. 06:13
9.4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:14
dep. 06:14
10 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:19
dep. 06:19
11.1 km
Cirikovac, II
arr. 06:22
dep. 06:22
11.9 km
Cirikovac, S
arr. 06:23
dep. 06:23
12.6 km
Cirikovac, I
arr. 06:24
dep. 06:24
13.2 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:25
dep. 06:25
13.8 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:27
dep. 06:27
14.7 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:28
dep. 06:28
15.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:29
dep. 06:29
15.4 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:30
dep. 06:30
16.1 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:32
dep. 06:32
16.4 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 06:33
dep. 06:33
16.9 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 06:34
dep. 06:34
17.5 km
Pozarevac, Bus station
arr. 06:40
18.2 km
06:30 07:05 (00:35)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 06:30
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 06:32
dep. 06:32
0.7 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 06:33
dep. 06:33
1.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 06:35
dep. 06:35
1.5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 06:36
dep. 06:36
2.1 km
Kostolac, I
arr. 06:39
dep. 06:39
2.8 km
Klenovnik, I
arr. 06:40
dep. 06:40
3.9 km
Klenovnik, S
arr. 06:42
dep. 06:42
4.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 06:44
dep. 06:44
5.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 06:45
dep. 06:45
6.4 km
Cirikovac, II
arr. 06:47
dep. 06:47
7.2 km
Cirikovac, S
arr. 06:49
dep. 06:49
7.8 km
Cirikovac, I
arr. 06:51
dep. 06:51
8.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 06:52
dep. 06:52
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 06:53
dep. 06:53
9.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 06:55
dep. 06:55
10.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 06:56
dep. 06:56
10.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 06:57
dep. 06:57
11.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 06:59
dep. 06:59
11.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:01
dep. 07:01
12.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:03
dep. 07:03
12.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:05
13.5 km
06:54 07:35 (00:41)
Termoelektrana ABus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Termoelektrana A
dep. 06:54
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:05
dep. 07:05
0.6 km
Kostolac, Posta
arr. 07:06
dep. 07:06
1.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:10
dep. 07:10
1.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:11
dep. 07:11
1.8 km
Kostolac, I
arr. 07:13
dep. 07:13
2.7 km
Klenovnik, I
arr. 07:14
dep. 07:14
3.9 km
Klenovnik, S
arr. 07:15
dep. 07:15
4.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:15
dep. 07:15
5.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:17
dep. 07:17
6.3 km
Cirikovac, II
arr. 07:19
dep. 07:19
7.1 km
Cirikovac, S
arr. 07:20
dep. 07:20
7.7 km
Cirikovac, I
arr. 07:21
dep. 07:21
8.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:23
dep. 07:23
9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:26
dep. 07:26
9.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:27
dep. 07:27
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:28
dep. 07:28
10.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:29
dep. 07:29
11.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:30
dep. 07:30
11.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:32
dep. 07:32
12 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:33
dep. 07:33
12.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:35
13.5 km
07:05 07:30 (00:25)
PrimBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Prim
dep. 07:05
Kostolac, Pijaca
arr. 07:09
dep. 07:09
0.5 km
Kostolac, I
arr. 07:10
dep. 07:10
1.6 km
Klenovnik, I
arr. 07:12
dep. 07:12
2.8 km
Klenovnik, S
arr. 07:12
dep. 07:12
3.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:13
dep. 07:13
4.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:15
dep. 07:15
5.2 km
Cirikovac, II
arr. 07:17
dep. 07:17
6 km
Cirikovac, S
arr. 07:18
dep. 07:18
6.7 km
Cirikovac, I
arr. 07:19
dep. 07:19
7.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:21
dep. 07:21
7.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:22
dep. 07:22
8.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:23
dep. 07:23
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:24
dep. 07:24
9.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:25
dep. 07:25
10.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:26
dep. 07:26
10.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:27
dep. 07:27
11 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:28
dep. 07:28
11.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:30
12.2 km
07:24 08:00 (00:36)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 07:24
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:25
dep. 07:25
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:26
dep. 07:26
1.8 km
Kostolac, Posta
arr. 07:27
dep. 07:27
2.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:30
dep. 07:30
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:32
dep. 07:32
3 km
Kostolac, I
arr. 07:36
dep. 07:36
3.9 km
Klenovnik, I
arr. 07:37
dep. 07:37
5 km
Klenovnik, S
arr. 07:39
dep. 07:39
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:41
dep. 07:41
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:42
dep. 07:42
7.5 km
Cirikovac, II
arr. 07:44
dep. 07:44
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 07:46
dep. 07:46
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 07:48
dep. 07:48
9.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:49
dep. 07:49
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:50
dep. 07:50
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:52
dep. 07:52
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:53
dep. 07:53
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:54
dep. 07:54
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:56
dep. 07:56
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:58
dep. 07:58
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:00
14.2 km
07:28 08:20 (00:52)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, I
dep. 07:28
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:30
dep. 07:30
0.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:32
dep. 07:32
1.3 km
Kostolac, Posta
arr. 07:33
dep. 07:33
1.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:34
dep. 07:34
2.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:36
dep. 07:36
2.8 km
Kostolac, Banja
arr. 07:37
dep. 07:37
3.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 07:39
dep. 07:39
4.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 07:40
dep. 07:40
5.2 km
Selo Kostolac, 1
arr. 07:41
dep. 07:41
5.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 07:43
dep. 07:43
6.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 07:44
dep. 07:44
7.5 km
Drmno, MK
arr. 07:56
dep. 07:56
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 07:57
dep. 07:57
12.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 07:59
dep. 07:59
13.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 08:01
dep. 08:01
14.2 km
Maljurevac
arr. 08:03
dep. 08:03
15.1 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 08:05
dep. 08:05
16 km
Babusinac
arr. 08:10
dep. 08:10
16.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 08:11
dep. 08:11
19 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 08:12
dep. 08:12
19.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 08:14
dep. 08:14
20.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 08:15
dep. 08:15
22.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 08:17
dep. 08:17
23.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:19
dep. 08:19
25.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:20
25.9 km
07:53 08:30 (00:37)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 07:53
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:54
dep. 07:54
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:55
dep. 07:55
1.8 km
Kostolac, Posta
arr. 07:56
dep. 07:56
2.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 08:00
dep. 08:00
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 08:02
dep. 08:02
3 km
Kostolac, I
arr. 08:06
dep. 08:06
3.9 km
Klenovnik, I
arr. 08:07
dep. 08:07
5 km
Klenovnik, S
arr. 08:09
dep. 08:09
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:11
dep. 08:11
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:12
dep. 08:12
7.5 km
Cirikovac, II
arr. 08:14
dep. 08:14
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 08:16
dep. 08:16
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 08:18
dep. 08:18
9.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:19
dep. 08:19
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:20
dep. 08:20
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:22
dep. 08:22
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:23
dep. 08:23
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:24
dep. 08:24
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:26
dep. 08:26
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:28
dep. 08:28
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:29
dep. 08:29
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:30
14.8 km
08:40 09:00 (00:20)
OS Josip PancicBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, OS Josip Pancic
dep. 08:40
Kostolac, Pijaca
arr. 08:34
dep. 08:34
-0.4 km
Kostolac, Posta
arr. 08:32
dep. 08:32
-1.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 08:33
dep. 08:33
-0.9 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 08:30
dep. 08:30
-2 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 08:29
dep. 08:29
-2.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 08:05
dep. 08:05
-16.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 08:04
dep. 08:04
-16.7 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 08:03
dep. 08:03
-17.8 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 08:01
dep. 08:01
-18.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 08:26
dep. 08:26
-5.1 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 08:24
dep. 08:24
-6 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 08:10
dep. 08:10
-10.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 08:16
dep. 08:16
-9.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 08:18
dep. 08:18
-9.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 08:19
dep. 08:19
-8.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 08:20
dep. 08:20
-8.1 km
Kostolac, I
arr. 08:41
dep. 08:41
0.9 km
Klenovnik, I
arr. 08:42
dep. 08:42
2 km
Klenovnik, S
arr. 08:43
dep. 08:43
2.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 08:44
dep. 08:44
3.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 08:45
dep. 08:45
4.5 km
Cirikovac, II
arr. 08:46
dep. 08:46
5.2 km
Cirikovac, S
arr. 08:47
dep. 08:47
5.9 km
Cirikovac, I
arr. 08:48
dep. 08:48
6.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:49
dep. 08:49
7.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:50
dep. 08:50
8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:51
dep. 08:51
8.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:52
dep. 08:52
8.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:53
dep. 08:53
9.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:54
dep. 08:54
9.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:55
dep. 08:55
10.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:56
dep. 08:56
10.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 09:00
11.4 km
09:30 10:00 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 09:30
Kostolac, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 09:36
dep. 09:36
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 09:37
dep. 09:37
1.4 km
Kostolac, I
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Klenovnik, I
arr. 09:41
dep. 09:41
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 09:42
dep. 09:42
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 09:44
dep. 09:44
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 09:46
dep. 09:46
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 09:48
dep. 09:48
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 09:49
dep. 09:49
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 09:50
dep. 09:50
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:52
dep. 09:52
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:53
dep. 09:53
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:54
dep. 09:54
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:55
dep. 09:55
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:56
dep. 09:56
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:58
dep. 09:58
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:00
12.8 km
10:30 11:00 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 10:30
Kostolac, Posta
arr. 10:32
dep. 10:32
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 10:36
dep. 10:36
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 10:37
dep. 10:37
1.4 km
Kostolac, I
arr. 10:38
dep. 10:38
2 km
Klenovnik, I
arr. 10:41
dep. 10:41
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 10:42
dep. 10:42
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 10:44
dep. 10:44
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 10:46
dep. 10:46
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 10:48
dep. 10:48
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 10:49
dep. 10:49
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 10:50
dep. 10:50
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 10:52
dep. 10:52
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 10:53
dep. 10:53
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 10:54
dep. 10:54
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 10:55
dep. 10:55
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 10:56
dep. 10:56
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 10:57
dep. 10:57
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 10:58
dep. 10:58
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 10:59
dep. 10:59
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 11:00
12.8 km
11:30 12:00 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 11:30
Kostolac, Posta
arr. 11:32
dep. 11:32
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 11:36
dep. 11:36
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 11:37
dep. 11:37
1.4 km
Kostolac, I
arr. 11:38
dep. 11:38
2 km
Klenovnik, I
arr. 11:41
dep. 11:41
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 11:42
dep. 11:42
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 11:44
dep. 11:44
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 11:46
dep. 11:46
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 11:48
dep. 11:48
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 11:49
dep. 11:49
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 11:50
dep. 11:50
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 11:52
dep. 11:52
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 11:53
dep. 11:53
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 11:54
dep. 11:54
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 11:55
dep. 11:55
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 11:56
dep. 11:56
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 11:57
dep. 11:57
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 11:58
dep. 11:58
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 11:59
dep. 11:59
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:00
12.8 km
11:58 12:50 (00:52)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, I
dep. 11:58
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 12:00
dep. 12:00
0.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 12:02
dep. 12:02
1.3 km
Kostolac, Posta
arr. 12:03
dep. 12:03
1.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 12:04
dep. 12:04
2.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 12:06
dep. 12:06
2.8 km
Kostolac, Banja
arr. 12:07
dep. 12:07
3.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
4.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 12:10
dep. 12:10
5.2 km
Selo Kostolac, 1
arr. 12:11
dep. 12:11
5.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 12:13
dep. 12:13
6.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 12:14
dep. 12:14
7.5 km
Drmno, MK
arr. 12:26
dep. 12:26
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:27
dep. 12:27
12.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:29
dep. 12:29
13.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:31
dep. 12:31
14.2 km
Maljurevac
arr. 12:33
dep. 12:33
15.1 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:35
dep. 12:35
16 km
Babusinac
arr. 12:40
dep. 12:40
16.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:41
dep. 12:41
19 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
19.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
20.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:45
dep. 12:45
22.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:47
dep. 12:47
23.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:49
dep. 12:49
25.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:50
25.9 km
12:00 12:30 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 12:00
Kostolac, Posta
arr. 12:02
dep. 12:02
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 12:06
dep. 12:06
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 12:07
dep. 12:07
1.4 km
Kostolac, I
arr. 12:08
dep. 12:08
2 km
Klenovnik, I
arr. 12:11
dep. 12:11
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 12:12
dep. 12:12
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 12:14
dep. 12:14
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 12:16
dep. 12:16
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 12:18
dep. 12:18
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 12:19
dep. 12:19
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 12:20
dep. 12:20
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 12:22
dep. 12:22
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 12:23
dep. 12:23
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 12:24
dep. 12:24
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 12:25
dep. 12:25
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 12:26
dep. 12:26
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 12:27
dep. 12:27
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 12:28
dep. 12:28
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:29
dep. 12:29
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:30
12.8 km
12:05 12:55 (00:50)
Dom zdravljaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Dom zdravlja
dep. 12:05
Kostolac, Pijaca
arr. 12:05
dep. 12:05
0.3 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 12:06
dep. 12:06
1.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 12:07
dep. 12:07
1.7 km
Kostolac, Banja
arr. 12:08
dep. 12:08
2.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 12:09
dep. 12:09
3.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 12:11
dep. 12:11
4.2 km
Selo Kostolac, 1
arr. 12:13
dep. 12:13
4.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 12:15
dep. 12:15
5.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 12:17
dep. 12:17
6.5 km
Drmno, MK
arr. 12:19
dep. 12:19
7.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 12:31
dep. 12:31
11.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 12:32
dep. 12:32
12.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 12:33
dep. 12:33
13.2 km
Maljurevac
arr. 12:35
dep. 12:35
14.1 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 12:37
dep. 12:37
15 km
Babusinac
arr. 12:39
dep. 12:39
15.7 km
Bratinac, Mlin
arr. 12:40
dep. 12:40
17.9 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 12:42
dep. 12:42
18.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 12:44
dep. 12:44
19.4 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 12:46
dep. 12:46
21.6 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 12:48
dep. 12:48
22.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 12:51
dep. 12:51
23.1 km
Pozarevac, Bus station
arr. 12:55
23.8 km
12:45 13:15 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 12:45
Kostolac, Posta
arr. 12:47
dep. 12:47
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 12:51
dep. 12:51
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 12:52
dep. 12:52
1.4 km
Kostolac, I
arr. 12:53
dep. 12:53
2 km
Klenovnik, I
arr. 12:56
dep. 12:56
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 12:57
dep. 12:57
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 12:59
dep. 12:59
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:01
dep. 13:01
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 13:03
dep. 13:03
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 13:04
dep. 13:04
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 13:05
dep. 13:05
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 13:07
dep. 13:07
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 13:08
dep. 13:08
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 13:09
dep. 13:09
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 13:10
dep. 13:10
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 13:11
dep. 13:11
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 13:12
dep. 13:12
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 13:13
dep. 13:13
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 13:14
dep. 13:14
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 13:15
12.8 km
13:48 14:40 (00:52)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, I
dep. 13:48
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 13:50
dep. 13:50
0.9 km
Kostolac, Pijaca
arr. 13:52
dep. 13:52
1.3 km
Kostolac, Posta
arr. 13:53
dep. 13:53
1.6 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:54
dep. 13:54
2.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 13:56
dep. 13:56
2.8 km
Kostolac, Banja
arr. 13:57
dep. 13:57
3.9 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 13:59
dep. 13:59
4.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 14:00
dep. 14:00
5.3 km
Selo Kostolac, 1
arr. 14:01
dep. 14:01
5.9 km
Selo Kostolac, Most
arr. 14:03
dep. 14:03
6.6 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 14:04
dep. 14:04
7.6 km
Drmno, MK
arr. 14:15
dep. 14:15
11 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 14:14
dep. 14:14
10 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 14:18
dep. 14:18
19.7 km
Drmno, Povrsinski kop
arr. 14:17
dep. 14:17
17.5 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 14:19
dep. 14:19
20.6 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 14:21
dep. 14:21
21.1 km
Maljurevac
arr. 14:23
dep. 14:23
21.9 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 14:25
dep. 14:25
22.8 km
Babusinac
arr. 14:30
dep. 14:30
23.6 km
Bratinac, Mlin
arr. 14:31
dep. 14:31
25.8 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 14:32
dep. 14:32
26.3 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 14:34
dep. 14:34
27.3 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 14:35
dep. 14:35
29.5 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 14:37
dep. 14:37
30.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:39
dep. 14:39
31.9 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:40
32.7 km
13:52 14:15 (00:23)
OS Josip PancicBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, OS Josip Pancic
dep. 13:52
Kostolac, Pijaca
arr. 13:44
dep. 13:44
-0.4 km
Kostolac, Posta
arr. 13:42
dep. 13:42
-1.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 13:43
dep. 13:43
-0.9 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 13:40
dep. 13:40
-2 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 13:39
dep. 13:39
-2.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 13:15
dep. 13:15
-16.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 13:14
dep. 13:14
-16.7 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 13:13
dep. 13:13
-17.8 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 13:11
dep. 13:11
-18.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 13:36
dep. 13:36
-5.1 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 13:34
dep. 13:34
-6 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 13:20
dep. 13:20
-10.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 13:26
dep. 13:26
-9.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 13:28
dep. 13:28
-9.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 13:29
dep. 13:29
-8.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 13:30
dep. 13:30
-8.1 km
Kostolac, I
arr. 13:53
dep. 13:53
0.9 km
Klenovnik, I
arr. 13:54
dep. 13:54
2 km
Klenovnik, S
arr. 13:55
dep. 13:55
2.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 13:56
dep. 13:56
3.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 13:57
dep. 13:57
4.5 km
Cirikovac, II
arr. 13:58
dep. 13:58
5.2 km
Cirikovac, S
arr. 13:59
dep. 13:59
5.9 km
Cirikovac, I
arr. 14:00
dep. 14:00
6.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:01
dep. 14:01
7.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:04
dep. 14:04
8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:05
dep. 14:05
8.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:06
dep. 14:06
8.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:07
dep. 14:07
9.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:08
dep. 14:08
9.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:09
dep. 14:09
10.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:11
dep. 14:11
10.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:15
11.4 km
14:14 14:50 (00:36)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 14:14
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 14:15
dep. 14:15
1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 14:16
dep. 14:16
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 14:17
dep. 14:17
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 14:19
dep. 14:19
2.5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 14:21
dep. 14:21
3.1 km
Kostolac, I
arr. 14:25
dep. 14:25
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 14:26
dep. 14:26
5 km
Klenovnik, S
arr. 14:28
dep. 14:28
5.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 14:30
dep. 14:30
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 14:31
dep. 14:31
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 14:32
dep. 14:32
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 14:34
dep. 14:34
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 14:36
dep. 14:36
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 14:37
dep. 14:37
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 14:38
dep. 14:38
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 14:42
dep. 14:42
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 14:43
dep. 14:43
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 14:44
dep. 14:44
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 14:45
dep. 14:45
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 14:46
dep. 14:46
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 14:47
dep. 14:47
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 14:50
14.5 km
14:50 15:55 (01:05)
OS Josip PancicBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, OS Josip Pancic
dep. 14:50
Kostolac, Pijaca
arr. 14:53
dep. 14:53
0.3 km
Kostolac, Prim
arr. 15:05
dep. 15:05
1 km
Kostolac, Banja
arr. 15:06
dep. 15:06
2.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 15:07
dep. 15:07
3.4 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 15:08
dep. 15:08
4.2 km
Selo Kostolac, 1
arr. 15:09
dep. 15:09
4.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 15:10
dep. 15:10
5.5 km
Drmno, Termoelektrana
arr. 15:11
dep. 15:11
6.2 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 15:12
dep. 15:12
6.9 km
Drmno, MK
arr. 15:15
dep. 15:15
10.3 km
Drmno, Kontejner naselje
arr. 15:14
dep. 15:14
9.3 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 15:16
dep. 15:16
14.3 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 15:17
dep. 15:17
15.1 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 15:18
dep. 15:18
15.4 km
Maljurevac
arr. 15:19
dep. 15:19
16.4 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 15:20
dep. 15:20
17.3 km
Babusinac
arr. 15:21
dep. 15:21
18 km
Bratinac, Mlin
arr. 15:22
dep. 15:22
19.3 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 15:23
dep. 15:23
19.9 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 15:24
dep. 15:24
21.9 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 15:25
dep. 15:25
24.1 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 15:26
dep. 15:26
24.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:27
dep. 15:27
26.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:55
27 km
15:05 15:30 (00:25)
PrimBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Prim
dep. 15:05
Kostolac, Pijaca
arr. 15:09
dep. 15:09
0.5 km
Kostolac, I
arr. 15:10
dep. 15:10
1.6 km
Klenovnik, I
arr. 15:11
dep. 15:11
2.8 km
Klenovnik, S
arr. 15:12
dep. 15:12
3.6 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:13
dep. 15:13
4.1 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:15
dep. 15:15
5.2 km
Cirikovac, II
arr. 15:17
dep. 15:17
6 km
Cirikovac, S
arr. 15:18
dep. 15:18
6.7 km
Cirikovac, I
arr. 15:19
dep. 15:19
7.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:21
dep. 15:21
7.9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:22
dep. 15:22
8.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:23
dep. 15:23
9.1 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:24
dep. 15:24
9.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:25
dep. 15:25
10.2 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:26
dep. 15:26
10.5 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:27
dep. 15:27
11 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:28
dep. 15:28
11.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:30
12.2 km
15:16 15:50 (00:34)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 15:16
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:17
dep. 15:17
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:18
dep. 15:18
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 15:20
dep. 15:20
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:25
dep. 15:25
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:26
dep. 15:26
3.1 km
Kostolac, I
arr. 15:27
dep. 15:27
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 15:29
dep. 15:29
5 km
Klenovnik, S
arr. 15:31
dep. 15:31
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:32
dep. 15:32
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:34
dep. 15:34
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 15:36
dep. 15:36
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 15:38
dep. 15:38
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 15:39
dep. 15:39
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:40
dep. 15:40
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:42
dep. 15:42
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:43
dep. 15:43
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:44
dep. 15:44
11.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:46
dep. 15:46
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:47
dep. 15:47
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:48
dep. 15:48
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:49
dep. 15:49
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:50
14.6 km
15:44 16:21 (00:37)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 15:44
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:45
dep. 15:45
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:46
dep. 15:46
1.8 km
Kostolac, Posta
arr. 15:47
dep. 15:47
2.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:51
dep. 15:51
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:53
dep. 15:53
3 km
Kostolac, I
arr. 15:57
dep. 15:57
3.9 km
Klenovnik, I
arr. 15:58
dep. 15:58
5 km
Klenovnik, S
arr. 16:00
dep. 16:00
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:02
dep. 16:02
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:03
dep. 16:03
7.5 km
Cirikovac, II
arr. 16:05
dep. 16:05
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 16:07
dep. 16:07
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 16:09
dep. 16:09
9.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:10
dep. 16:10
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:11
dep. 16:11
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:13
dep. 16:13
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:14
dep. 16:14
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:15
dep. 16:15
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:17
dep. 16:17
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:20
dep. 16:20
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:21
14.8 km
15:53 16:45 (00:52)
IBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, I
dep. 15:53
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:55
dep. 15:55
0.7 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:57
dep. 15:57
1.3 km
Kostolac, Posta
arr. 15:58
dep. 15:58
1.4 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:59
dep. 15:59
2.1 km
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 16:01
dep. 16:01
2.8 km
Kostolac, Banja
arr. 16:02
dep. 16:02
3.8 km
Selo Kostolac, Ulaz
arr. 16:04
dep. 16:04
4.5 km
Selo Kostolac, Posta
arr. 16:05
dep. 16:05
5.2 km
Selo Kostolac, 1
arr. 16:06
dep. 16:06
5.8 km
Selo Kostolac, Most
arr. 16:08
dep. 16:08
6.5 km
Drmno, Termoelektrana raskrsnica
arr. 16:09
dep. 16:09
7.5 km
Drmno, MK
arr. 16:21
dep. 16:21
8.9 km
Drmno, Raskrsnica Drmno - Pozarevac
arr. 16:22
dep. 16:22
12.9 km
Bradarac kod Pozarevca, 2
arr. 16:24
dep. 16:24
13.8 km
Bradarac kod Pozarevca, 1
arr. 16:26
dep. 16:26
14.2 km
Maljurevac
arr. 16:28
dep. 16:28
15.1 km
Maljurevac, Letnjikovac
arr. 16:30
dep. 16:30
16 km
Babusinac
arr. 16:35
dep. 16:35
16.8 km
Bratinac, Mlin
arr. 16:36
dep. 16:36
19 km
Bratinac, Asfaltna baza
arr. 16:37
dep. 16:37
19.5 km
Bratinac, Kafana Kum
arr. 16:39
dep. 16:39
20.5 km
Pozarevac, Novo Groblje
arr. 16:40
dep. 16:40
22.7 km
Pozarevac, IGM-a
arr. 16:42
dep. 16:42
23.5 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:44
dep. 16:44
25.2 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:45
25.9 km
16:40 17:00 (00:20)
OS Josip PancicBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, OS Josip Pancic
dep. 16:40
Kostolac, Pijaca
arr. 16:34
dep. 16:34
-0.4 km
Kostolac, Posta
arr. 16:32
dep. 16:32
-1.5 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 16:33
dep. 16:33
-0.9 km
Kostolac, Dom zdravlja
arr. 16:30
dep. 16:30
-2 km
Petka kod Kostolca, N
arr. 16:29
dep. 16:29
-2.9 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 1
arr. 16:05
dep. 16:05
-16.3 km
Petka kod Kostolca, Dedino selo 2
arr. 16:04
dep. 16:04
-16.7 km
Petka kod Kostolca, 1
arr. 16:03
dep. 16:03
-17.8 km
Petka kod Kostolca, Selo
arr. 16:01
dep. 16:01
-18.6 km
Kostolac, J.E.
arr. 16:26
dep. 16:26
-5.1 km
Kostolac, Vinogradi
arr. 16:24
dep. 16:24
-6 km
Ostrovo kod Kostolca, 1
arr. 16:10
dep. 16:10
-10.1 km
Ostrovo kod Kostolca, 2
arr. 16:16
dep. 16:16
-9.5 km
Ostrovo kod Kostolca, 3
arr. 16:18
dep. 16:18
-9.2 km
Ostrovo kod Kostolca, 4
arr. 16:19
dep. 16:19
-8.6 km
Ostrovo kod Kostolca, 5
arr. 16:20
dep. 16:20
-8.1 km
Kostolac, I
arr. 16:41
dep. 16:41
0.9 km
Klenovnik, I
arr. 16:42
dep. 16:42
2 km
Klenovnik, S
arr. 16:43
dep. 16:43
2.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 16:44
dep. 16:44
3.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 16:45
dep. 16:45
4.5 km
Cirikovac, II
arr. 16:46
dep. 16:46
5.2 km
Cirikovac, S
arr. 16:47
dep. 16:47
5.9 km
Cirikovac, I
arr. 16:48
dep. 16:48
6.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:49
dep. 16:49
7.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:50
dep. 16:50
8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:51
dep. 16:51
8.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:52
dep. 16:52
8.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:53
dep. 16:53
9.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:54
dep. 16:54
9.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:55
dep. 16:55
10.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:56
dep. 16:56
10.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:00
11.4 km
16:50 17:20 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 16:50
Kostolac, Posta
arr. 16:52
dep. 16:52
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 16:56
dep. 16:56
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 16:57
dep. 16:57
1.4 km
Kostolac, I
arr. 16:58
dep. 16:58
2 km
Klenovnik, I
arr. 17:01
dep. 17:01
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 17:02
dep. 17:02
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 17:04
dep. 17:04
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 17:06
dep. 17:06
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 17:08
dep. 17:08
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 17:09
dep. 17:09
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 17:10
dep. 17:10
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:12
dep. 17:12
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:13
dep. 17:13
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:14
dep. 17:14
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:15
dep. 17:15
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:16
dep. 17:16
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:17
dep. 17:17
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:18
dep. 17:18
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:19
dep. 17:19
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 17:20
12.8 km
17:30 18:00 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 17:30
Kostolac, Posta
arr. 17:32
dep. 17:32
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 17:36
dep. 17:36
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 17:37
dep. 17:37
1.4 km
Kostolac, I
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Klenovnik, I
arr. 17:41
dep. 17:41
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 17:42
dep. 17:42
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 17:44
dep. 17:44
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 17:46
dep. 17:46
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 17:48
dep. 17:48
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 17:49
dep. 17:49
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 17:50
dep. 17:50
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:52
dep. 17:52
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:53
dep. 17:53
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:54
dep. 17:54
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:55
dep. 17:55
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:56
dep. 17:56
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:58
dep. 17:58
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:59
dep. 17:59
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:00
12.8 km
18:36 19:10 (00:34)
Termoelektrana ABus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Termoelektrana A
dep. 18:36
Kostolac, Autotransport 1
arr. 18:36
dep. 18:36
0.6 km
Kostolac, Posta
arr. 18:37
dep. 18:37
1.1 km
Kostolac, Pijaca
arr. 18:41
dep. 18:41
1.4 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 18:45
dep. 18:45
1.8 km
Kostolac, I
arr. 18:47
dep. 18:47
2.7 km
Klenovnik, I
arr. 18:48
dep. 18:48
3.9 km
Klenovnik, S
arr. 18:49
dep. 18:49
4.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 18:49
dep. 18:49
5.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 18:51
dep. 18:51
6.3 km
Cirikovac, II
arr. 18:53
dep. 18:53
7.1 km
Cirikovac, S
arr. 18:54
dep. 18:54
7.7 km
Cirikovac, I
arr. 18:55
dep. 18:55
8.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 18:57
dep. 18:57
9 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 19:00
dep. 19:00
9.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 19:01
dep. 19:01
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 19:02
dep. 19:02
10.5 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 19:03
dep. 19:03
11.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 19:04
dep. 19:04
11.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 19:07
dep. 19:07
12 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 19:08
dep. 19:08
12.6 km
Pozarevac, Bus station
arr. 19:10
13.4 km
19:40 20:10 (00:30)
Autotransport 1Bus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 19:40
Kostolac, Posta
arr. 19:42
dep. 19:42
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:47
dep. 19:47
1.4 km
Kostolac, I
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
Klenovnik, I
arr. 19:51
dep. 19:51
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 19:54
dep. 19:54
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:56
dep. 19:56
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 19:58
dep. 19:58
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 19:59
dep. 19:59
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 20:00
dep. 20:00
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:02
dep. 20:02
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:03
dep. 20:03
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:04
dep. 20:04
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:05
dep. 20:05
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:06
dep. 20:06
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:08
dep. 20:08
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:10
12.8 km
21:08 21:35 (00:27)
Dom zdravljaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days during school holiday in Middle-Serbia.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Dom zdravlja
dep. 21:08
Kostolac, Pijaca
arr. 21:12
dep. 21:12
1.6 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 21:10
dep. 21:10
0.9 km
Kostolac, Posta
arr. 21:11
dep. 21:11
1.3 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 21:13
dep. 21:13
2 km
Kostolac, I
arr. 21:14
dep. 21:14
2.9 km
Klenovnik, I
arr. 21:15
dep. 21:15
4 km
Klenovnik, S
arr. 21:16
dep. 21:16
4.9 km
Klenovnik, P.K.
arr. 21:18
dep. 21:18
5.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 21:20
dep. 21:20
6.6 km
Cirikovac, II
arr. 21:22
dep. 21:22
7.7 km
Cirikovac, S
arr. 21:23
dep. 21:23
8 km
Cirikovac, I
arr. 21:24
dep. 21:24
8.9 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 21:26
dep. 21:26
9.5 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 21:27
dep. 21:27
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 21:28
dep. 21:28
10.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 21:30
dep. 21:30
10.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 21:31
dep. 21:31
11.7 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 21:32
dep. 21:32
11.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 21:33
dep. 21:33
12.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 21:34
dep. 21:34
13 km
Pozarevac, Bus station
arr. 21:35
13.6 km
22:09 22:50 (00:41)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 22:09
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 22:11
dep. 22:11
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 22:13
dep. 22:13
1.9 km
Kostolac, Posta
arr. 22:14
dep. 22:14
2.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 22:20
dep. 22:20
2.5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 22:22
dep. 22:22
3.1 km
Kostolac, I
arr. 22:26
dep. 22:26
3.7 km
Klenovnik, I
arr. 22:30
dep. 22:30
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 22:32
dep. 22:32
5.7 km
Klenovnik, P.K.
arr. 22:33
dep. 22:33
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 22:35
dep. 22:35
7.3 km
Cirikovac, II
arr. 22:37
dep. 22:37
8.1 km
Cirikovac, S
arr. 22:38
dep. 22:38
8.8 km
Cirikovac, I
arr. 22:39
dep. 22:39
9.4 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 22:40
dep. 22:40
10 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 22:41
dep. 22:41
10.8 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 22:42
dep. 22:42
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 22:43
dep. 22:43
11.6 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 22:44
dep. 22:44
12.3 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 22:46
dep. 22:46
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 22:47
dep. 22:47
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 22:48
dep. 22:48
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 22:50
14.7 km
23:16 23:50 (00:34)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 23:16
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:17
dep. 23:17
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:18
dep. 23:18
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 23:20
dep. 23:20
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:25
dep. 23:25
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:26
dep. 23:26
3.1 km
Kostolac, I
arr. 23:27
dep. 23:27
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 23:29
dep. 23:29
5 km
Klenovnik, S
arr. 23:31
dep. 23:31
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:32
dep. 23:32
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:34
dep. 23:34
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 23:36
dep. 23:36
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 23:38
dep. 23:38
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 23:39
dep. 23:39
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:40
dep. 23:40
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:42
dep. 23:42
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:43
dep. 23:43
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:44
dep. 23:44
11.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:46
dep. 23:46
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:47
dep. 23:47
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:48
dep. 23:48
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:49
dep. 23:49
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:50
14.6 km
23:27 00:20 (00:53)
BanjaBus station
The timetable is valid until: 31.12.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 23:27
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:28
dep. 23:28
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:29
dep. 23:29
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 23:30
dep. 23:30
2.3 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:31
dep. 23:31
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:32
dep. 23:32
3 km
Kostolac, I
arr. 23:33
dep. 23:33
3.9 km
Klenovnik, I
arr. 23:34
dep. 23:34
5 km
Klenovnik, S
arr. 23:36
dep. 23:36
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:37
dep. 23:37
6.4 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:38
dep. 23:38
7.5 km
Cirikovac, II
arr. 23:40
dep. 23:40
8.3 km
Cirikovac, S
arr. 23:42
dep. 23:42
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 23:44
dep. 23:44
9.6 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:45
dep. 23:45
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:46
dep. 23:46
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:48
dep. 23:48
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:49
dep. 23:49
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:50
dep. 23:50
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:52
dep. 23:52
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:54
dep. 23:54
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 00:19
dep. 00:19
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:20
14.5 km

Naselja Kostolac i Pozarevac su međusobno udaljena ~17 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 20min., a najduže 01h i 05min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kostolac je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:27 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.