Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kostolac - Pozarevac timetable

saturday, 23.02.2019.
07:20 07:55 (00:35)
Banja
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 07:20
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:22
dep. 07:22
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:23
dep. 07:23
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 07:25
dep. 07:25
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:27
dep. 07:27
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:31
dep. 07:31
3.1 km
Kostolac, I
arr. 07:32
dep. 07:32
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 07:34
dep. 07:34
5 km
Klenovnik, S
arr. 07:36
dep. 07:36
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:37
dep. 07:37
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:39
dep. 07:39
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 07:41
dep. 07:41
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 07:43
dep. 07:43
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 07:44
dep. 07:44
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 07:45
dep. 07:45
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 07:46
dep. 07:46
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 07:47
dep. 07:47
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 07:48
dep. 07:48
11.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 07:49
dep. 07:49
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 07:50
dep. 07:50
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 07:51
dep. 07:51
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 07:53
dep. 07:53
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 07:55
14.6 km
07:40 08:25 (00:45)
Banja
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 07:40
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 07:42
dep. 07:42
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 07:43
dep. 07:43
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 07:45
dep. 07:45
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 07:46
dep. 07:46
2.5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 07:47
dep. 07:47
3.1 km
Kostolac, I
arr. 07:49
dep. 07:49
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 07:51
dep. 07:51
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 07:53
dep. 07:53
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 07:55
dep. 07:55
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 07:57
dep. 07:57
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 07:59
dep. 07:59
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 08:01
dep. 08:01
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 08:03
dep. 08:03
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 08:05
dep. 08:05
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 08:08
dep. 08:08
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 08:10
dep. 08:10
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 08:11
dep. 08:11
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 08:13
dep. 08:13
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 08:16
dep. 08:16
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 08:19
dep. 08:19
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 08:22
dep. 08:22
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 08:25
14.5 km
09:30 10:00 (00:30)
Autotransport 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 09:30
Kostolac, Posta
arr. 09:32
dep. 09:32
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 09:36
dep. 09:36
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 09:37
dep. 09:37
1.4 km
Kostolac, I
arr. 09:38
dep. 09:38
2 km
Klenovnik, I
arr. 09:41
dep. 09:41
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 09:42
dep. 09:42
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 09:44
dep. 09:44
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 09:46
dep. 09:46
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 09:48
dep. 09:48
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 09:49
dep. 09:49
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 09:50
dep. 09:50
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 09:52
dep. 09:52
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 09:53
dep. 09:53
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 09:54
dep. 09:54
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 09:55
dep. 09:55
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 09:56
dep. 09:56
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 09:57
dep. 09:57
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 09:58
dep. 09:58
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 09:59
dep. 09:59
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 10:00
12.8 km
15:20 15:55 (00:35)
Banja
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 15:20
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:22
dep. 15:22
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:23
dep. 15:23
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 15:25
dep. 15:25
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:27
dep. 15:27
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:31
dep. 15:31
3.1 km
Kostolac, I
arr. 15:32
dep. 15:32
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 15:34
dep. 15:34
5 km
Klenovnik, S
arr. 15:36
dep. 15:36
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:37
dep. 15:37
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:39
dep. 15:39
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 15:41
dep. 15:41
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 15:43
dep. 15:43
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 15:44
dep. 15:44
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 15:45
dep. 15:45
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 15:46
dep. 15:46
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 15:47
dep. 15:47
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 15:48
dep. 15:48
11.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 15:49
dep. 15:49
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 15:50
dep. 15:50
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 15:51
dep. 15:51
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 15:53
dep. 15:53
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 15:55
14.6 km
15:40 16:25 (00:45)
Banja
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 15:40
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 15:42
dep. 15:42
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 15:43
dep. 15:43
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 15:45
dep. 15:45
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 15:46
dep. 15:46
2.5 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 15:47
dep. 15:47
3.1 km
Kostolac, I
arr. 15:49
dep. 15:49
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 15:51
dep. 15:51
4.9 km
Klenovnik, S
arr. 15:53
dep. 15:53
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 15:55
dep. 15:55
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 15:57
dep. 15:57
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 15:59
dep. 15:59
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 16:01
dep. 16:01
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 16:03
dep. 16:03
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 16:05
dep. 16:05
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 16:08
dep. 16:08
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 16:10
dep. 16:10
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 16:11
dep. 16:11
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 16:13
dep. 16:13
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 16:16
dep. 16:16
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 16:19
dep. 16:19
13.1 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 16:22
dep. 16:22
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 16:25
14.5 km
17:30 18:00 (00:30)
Autotransport 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 17:30
Kostolac, Posta
arr. 17:32
dep. 17:32
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 17:36
dep. 17:36
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 17:37
dep. 17:37
1.4 km
Kostolac, I
arr. 17:38
dep. 17:38
2 km
Klenovnik, I
arr. 17:41
dep. 17:41
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 17:42
dep. 17:42
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 17:44
dep. 17:44
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 17:46
dep. 17:46
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 17:48
dep. 17:48
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 17:49
dep. 17:49
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 17:50
dep. 17:50
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 17:52
dep. 17:52
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 17:53
dep. 17:53
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 17:54
dep. 17:54
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 17:55
dep. 17:55
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 17:56
dep. 17:56
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 17:57
dep. 17:57
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 17:58
dep. 17:58
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 17:59
dep. 17:59
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 18:00
12.8 km
19:40 20:10 (00:30)
Autotransport 1
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Autotransport 1
dep. 19:40
Kostolac, Posta
arr. 19:42
dep. 19:42
0.6 km
Kostolac, Pijaca
arr. 19:46
dep. 19:46
0.8 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 19:47
dep. 19:47
1.4 km
Kostolac, I
arr. 19:48
dep. 19:48
2 km
Klenovnik, I
arr. 19:51
dep. 19:51
3.2 km
Klenovnik, S
arr. 19:52
dep. 19:52
4 km
Klenovnik, P.K.
arr. 19:54
dep. 19:54
4.5 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 19:56
dep. 19:56
5.6 km
Cirikovac, II
arr. 19:58
dep. 19:58
6.4 km
Cirikovac, S
arr. 19:59
dep. 19:59
7.1 km
Cirikovac, I
arr. 20:00
dep. 20:00
7.8 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 20:02
dep. 20:02
8.3 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 20:03
dep. 20:03
9.2 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 20:04
dep. 20:04
9.6 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 20:05
dep. 20:05
9.9 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 20:06
dep. 20:06
10.6 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 20:07
dep. 20:07
10.9 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 20:08
dep. 20:08
11.4 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 20:09
dep. 20:09
12 km
Pozarevac, Bus station
arr. 20:10
12.8 km
23:20 23:55 (00:35)
Banja
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 23:20
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:22
dep. 23:22
1.1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:23
dep. 23:23
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 23:25
dep. 23:25
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:27
dep. 23:27
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:31
dep. 23:31
3.1 km
Kostolac, I
arr. 23:32
dep. 23:32
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 23:34
dep. 23:34
5 km
Klenovnik, S
arr. 23:36
dep. 23:36
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 23:37
dep. 23:37
6.3 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 23:39
dep. 23:39
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 23:41
dep. 23:41
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 23:43
dep. 23:43
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 23:44
dep. 23:44
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 23:45
dep. 23:45
10.2 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 23:46
dep. 23:46
11 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 23:47
dep. 23:47
11.4 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 23:48
dep. 23:48
11.8 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 23:49
dep. 23:49
12.5 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 23:50
dep. 23:50
12.7 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 23:51
dep. 23:51
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 23:53
dep. 23:53
13.8 km
Pozarevac, Bus station
arr. 23:55
14.6 km
23:41 00:25 (00:44)
Banja
The timetable is valid until: 31.12.2020.
Days of service: bank holidays, Saturday, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kostolac, Banja
dep. 23:41
Kostolac, Termoelektrana A
arr. 23:45
dep. 23:45
1 km
Kostolac, Autotransport 1
arr. 23:52
dep. 23:52
1.7 km
Kostolac, Posta
arr. 23:56
dep. 23:56
2.4 km
Kostolac, Pijaca
arr. 23:57
dep. 23:57
2.6 km
Kostolac, OS Josip Pancic
arr. 23:59
dep. 23:59
3.1 km
Kostolac, I
arr. 00:00
dep. 00:00
3.8 km
Klenovnik, I
arr. 00:02
dep. 00:02
5 km
Klenovnik, S
arr. 00:04
dep. 00:04
5.8 km
Klenovnik, P.K.
arr. 00:05
dep. 00:05
6.2 km
Cirikovac, R. rudnik
arr. 00:07
dep. 00:07
7.4 km
Cirikovac, II
arr. 00:09
dep. 00:09
8.2 km
Cirikovac, S
arr. 00:11
dep. 00:11
8.9 km
Cirikovac, I
arr. 00:12
dep. 00:12
9.5 km
Pozarevac, Trafo stanica
arr. 00:13
dep. 00:13
10.1 km
Pozarevac, Novo naselje 3
arr. 00:15
dep. 00:15
10.9 km
Pozarevac, Novo naselje 2
arr. 00:16
dep. 00:16
11.3 km
Pozarevac, Novo naselje 1
arr. 00:17
dep. 00:17
11.7 km
Pozarevac, Skolski centar
arr. 00:19
dep. 00:19
12.4 km
Pozarevac, Bolnica raskrsnica
arr. 00:20
dep. 00:20
12.6 km
Pozarevac, OS Sveti Sava
arr. 00:21
dep. 00:21
13.2 km
Pozarevac, Bulevar muzej
arr. 00:22
dep. 00:22
13.7 km
Pozarevac, Bus station
arr. 00:25
14.5 km

Naselja Kostolac i Pozarevac su međusobno udaljena ~14 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 30min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kostolac je u 07:20 h, dok je poslednji polazak u 23:41 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.