Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kosovska Mitrovica - Kraljevo timetable

monday, 20.05.2019.
05:00 08:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Bus station
arr. 08:00
147 km
07:00 09:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 07:00
Zvecan
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Socanica
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Lesak
arr. 07:40
dep. 07:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Raska, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
65 km
Baljevac kod Raske
arr. 08:20
dep. 08:20
75 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:30
147 km
10:00 13:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
147 km
11:00 14:36 (03:36)
Railway station - North
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 11:00
Zvecan, Railway station
arr. 11:05
dep. 11:06
5 km
Valac, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
7 km
Banjska, Railway station
arr. 11:21
dep. 11:22
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 11:33
dep. 11:34
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 11:40
dep. 11:41
25 km
Socanica, Railway station
arr. 11:46
dep. 11:47
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 11:52
dep. 11:53
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 12:03
dep. 12:04
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
41 km
Lesak, Railway station
arr. 12:22
dep. 12:23
47 km
arr. 12:29
dep. 12:30
50 km
arr. 12:35
dep. 12:36
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 12:41
dep. 12:42
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 12:48
dep. 12:49
65 km
Raska, Railway station
arr. 12:55
dep. 12:56
69 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 13:01
dep. 13:02
75 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 13:08
dep. 13:09
79 km
Piskanja, Railway station
arr. 13:15
dep. 13:16
85 km
arr. 13:19
dep. 13:20
88 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:25
dep. 13:26
91 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:35
dep. 13:36
97 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:41
dep. 13:42
101 km
Polumir, Railway station
arr. 13:50
dep. 13:50
107 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 14:03
dep. 14:04
116 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 14:12
dep. 14:13
127 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:18
dep. 14:19
131 km
arr. 14:24
dep. 14:25
135 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:36
145 km
11:15 13:50 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 11:15
Zvecan
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Bogutovac
arr. 13:24
dep. 13:25
128 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:50
148 km
17:00 19:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 17:00
Zvecan
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Socanica
arr. 17:20
dep. 17:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
35 km
Lesak
arr. 17:40
dep. 17:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:55
dep. 17:55
54 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
65 km
Baljevac kod Raske
arr. 18:15
dep. 18:15
75 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:50
147 km
19:30 23:06 (03:36)
Railway station - North
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 19:30
Zvecan, Railway station
arr. 19:35
dep. 19:36
5 km
Valac, Railway station
arr. 19:41
dep. 19:42
7 km
Banjska, Railway station
arr. 19:51
dep. 19:52
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 20:03
dep. 20:04
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 20:10
dep. 20:11
25 km
Socanica, Railway station
arr. 20:16
dep. 20:17
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 20:22
dep. 20:23
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 20:33
dep. 20:34
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
41 km
Lesak, Railway station
arr. 20:52
dep. 20:53
47 km
arr. 20:59
dep. 21:00
50 km
arr. 21:05
dep. 21:06
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 21:11
dep. 21:12
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 21:18
dep. 21:19
65 km
Raska, Railway station
arr. 21:25
dep. 21:26
69 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 21:31
dep. 21:32
75 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 21:38
dep. 21:39
79 km
Piskanja, Railway station
arr. 21:45
dep. 21:46
85 km
arr. 21:49
dep. 21:50
88 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:55
dep. 21:56
91 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 22:05
dep. 22:06
97 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 22:11
dep. 22:12
101 km
Polumir, Railway station
arr. 22:20
dep. 22:21
107 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 22:33
dep. 22:34
116 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 22:42
dep. 22:43
127 km
Progorelica, Railway station
arr. 22:48
dep. 22:49
131 km
arr. 22:54
dep. 22:55
135 km
Kraljevo, Railway station
arr. 23:06
145 km
20:45 00:45 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 20:45
Jarinje
arr. 21:55
dep. 21:55
50 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:45
171.4 km
23:55 03:00 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 23:55
Kraljevo, Bus station
arr. 03:00
147 km

Naselja Kosovska Mitrovica i Kraljevo su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Mitrovica je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.