Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kosovska Mitrovica - Kraljevo timetable

thursday, 15.11.2018.
05:00 08:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 05:00
Kraljevo, Bus station
arr. 08:00
147 km
07:00 09:30 (02:30)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 07:00
Zvecan
arr. 07:05
dep. 07:05
4 km
Socanica
arr. 07:20
dep. 07:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 07:25
dep. 07:25
35 km
Lesak
arr. 07:40
dep. 07:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 07:55
dep. 07:55
55 km
Raska, Bus station
arr. 08:05
dep. 08:05
65 km
Baljevac kod Raske
arr. 08:20
dep. 08:20
75 km
Kraljevo, Bus station
arr. 09:30
147 km
10:00 13:00 (03:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 10:00
Kraljevo, Bus station
arr. 13:00
147 km
10:50 14:26 (03:36)
Railway station - North
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 10:50
Zvecan, Railway station
arr. 10:55
dep. 10:56
5 km
Valac, Railway station
arr. 11:01
dep. 11:02
7 km
Banjska, Railway station
arr. 11:11
dep. 11:12
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 11:23
dep. 11:24
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 11:30
dep. 11:31
25 km
Socanica, Railway station
arr. 11:36
dep. 11:37
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 11:42
dep. 11:43
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 11:53
dep. 11:54
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 12:02
dep. 12:03
41 km
Lesak, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:13
47 km
arr. 12:19
dep. 12:20
50 km
arr. 12:25
dep. 12:26
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 12:31
dep. 12:32
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 12:38
dep. 12:39
65 km
Raska, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:47
69 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
75 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
79 km
Piskanja, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:07
85 km
arr. 13:10
dep. 13:11
88 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:16
dep. 13:17
91 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 13:26
dep. 13:27
97 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 13:32
dep. 13:33
101 km
Polumir, Railway station
arr. 13:40
dep. 13:41
107 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 13:53
dep. 13:54
116 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 14:02
dep. 14:03
127 km
Progorelica, Railway station
arr. 14:08
dep. 14:09
131 km
arr. 14:14
dep. 14:15
135 km
Kraljevo, Railway station
arr. 14:26
145 km
11:15 13:50 (02:35)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 11:15
Zvecan
arr. 11:25
dep. 11:25
5 km
Bogutovac
arr. 13:24
dep. 13:25
128 km
Kraljevo, Bus station
arr. 13:50
148 km
17:00 19:50 (02:50)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 17:00
Zvecan
arr. 17:05
dep. 17:05
5 km
Socanica
arr. 17:20
dep. 17:20
27 km
Leposavic, Bus station
arr. 17:30
dep. 17:30
35 km
Lesak
arr. 17:40
dep. 17:40
45 km
Rudnica kod Raske
arr. 17:55
dep. 17:55
54 km
Raska, Bus station
arr. 18:00
dep. 18:00
65 km
Baljevac kod Raske
arr. 18:15
dep. 18:15
75 km
Kraljevo, Bus station
arr. 19:50
147 km
18:40 22:16 (03:36)
Railway station - North
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Railway station - North
dep. 18:40
Zvecan, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
5 km
Valac, Railway station
arr. 18:51
dep. 18:52
7 km
Banjska, Railway station
arr. 19:01
dep. 19:02
15 km
LozisteSeoce kod Leposavica, Railway station - Plandiste
arr. 19:13
dep. 19:14
20 km
Slatina kod Leposavica, Railway station Ibarska Slatina
arr. 19:20
dep. 19:21
25 km
Socanica, Railway station
arr. 19:26
dep. 19:27
28 km
Pridvorica kod Leposavica, Railway station
arr. 19:32
dep. 19:33
32 km
Leposavic, Railway station
arr. 19:43
dep. 19:44
36 km
Dren kod Leposavica, Railway station
arr. 19:52
dep. 19:53
41 km
Lesak, Railway station
arr. 20:02
dep. 20:03
47 km
arr. 20:09
dep. 20:10
50 km
arr. 20:15
dep. 20:16
54 km
Rudnica kod Raske, Railway station
arr. 20:21
dep. 20:22
59 km
Kaznovice, Railway station
arr. 20:28
dep. 20:29
65 km
Raska, Railway station
arr. 20:35
dep. 20:37
69 km
Rvati kod Raske, Railway station
arr. 20:42
dep. 20:43
75 km
Brvenik kod Raske, Railway station
arr. 20:49
dep. 20:50
79 km
Piskanja, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
85 km
arr. 21:00
dep. 21:01
88 km
Lozno kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:06
dep. 21:07
91 km
Ušće kod Kraljeva, Railway station
arr. 21:16
dep. 21:17
97 km
Cerje kod Kraljeva, Railway station - Pusto polje
arr. 21:22
dep. 21:23
101 km
Polumir, Railway station
arr. 21:30
dep. 21:31
107 km
Dobre Strane (Brezna kod Kraljeva), Railway station
arr. 21:43
dep. 21:44
116 km
Bogutovac, ZS Bogutovacka banja
arr. 21:52
dep. 21:53
127 km
Progorelica, Railway station
arr. 21:58
dep. 21:59
131 km
arr. 22:04
dep. 22:05
135 km
Kraljevo, Railway station
arr. 22:16
145 km
20:45 00:45 (04:00)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 20:45
Jarinje
arr. 21:55
dep. 21:55
50 km
Kraljevo, Bus station
arr. 00:45
171.4 km
23:55 03:00 (03:05)
Bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Mitrovica, Bus station
dep. 23:55
Kraljevo, Bus station
arr. 03:00
147 km

Naselja Kosovska Mitrovica i Kraljevo su međusobno udaljena ~150 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 30min., a najduže 04h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 5 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Mitrovica je u 05:00 h, dok je poslednji polazak u 23:55 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.