Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable

friday, 15.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km
Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: saturday, 16.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km
Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: sunday, 17.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km
Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: monday, 18.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km
Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: tuesday, 19.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km
Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: wednesday, 20.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km
Kosovska Kamenica - Beograd (Belgrade) timetable
Departures on: thursday, 21.11.2019.
05:30 12:10 (06:40)
ASBAS - Central bus station
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kosovska Kamenica, AS
dep. 05:30
Berivojce
arr. 05:33
dep. 05:33
2 km
Koretin, Kov.
arr. 05:35
dep. 05:35
4 km
Koretin
arr. 05:38
dep. 05:38
6 km
Toponica kod Kosovske Kamenice
arr. 05:40
dep. 05:40
9 km
Crepana kod Bujanovca
arr. 05:45
dep. 05:45
12 km
Bela Zemlja kod Bujanovca
arr. 05:50
dep. 05:50
14 km
Bujanovac, AS Jedinstvo
arr. 05:55
dep. 05:55
30 km
Vranje, Bus station
arr. 06:15
dep. 06:15
48 km
Vladicin Han, Bus station
arr. 06:45
dep. 06:45
78 km
Dzep
arr. 06:55
dep. 06:55
89 km
Predejane, Motel
arr. 07:05
dep. 07:05
96 km
Leskovac, Bus station
arr. 07:30
dep. 07:40
120 km
arr. 08:25
dep. 08:25
170 km
Nis, Bus station
arr. 08:30
dep. 08:40
171 km
Aleksinac, Bus station
arr. 09:10
dep. 09:10
201 km
Cuprija, Bus station
arr. 09:55
dep. 09:55
259 km
Jagodina, Bus station
arr. 10:10
dep. 10:20
269 km
Velika Plana, Bus station
arr. 10:50
dep. 10:50
320 km
Beograd (Belgrade), BAS - Central bus station
arr. 12:10
403 km

Naselja Kosovska Kamenica i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~403 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 06h i 40min., a najduže 06h i 40min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosovska Kamenica je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 05:30 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.