Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kosjeric - Beograd (Belgrade) timetable

monday, 19.11.2018.
03:34 06:09 (02:35)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 03:34
arr. 03:45
dep. 03:45
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 03:51
dep. 03:51
13 km
arr. 03:58
dep. 03:58
18 km
Valjevo, Railway station
arr. 04:34
dep. 04:35
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 04:39
dep. 04:39
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 04:44
dep. 04:45
60 km
Slovac, Railway station
arr. 04:52
dep. 04:53
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 04:59
dep. 05:00
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:06
dep. 05:07
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 05:13
dep. 05:14
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 05:20
dep. 05:21
100 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 05:32
dep. 05:33
114 km
arr. 05:42
dep. 05:43
125 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 05:51
dep. 05:52
135 km
arr. 06:09
151 km
05:43 08:16 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 05:43
arr. 05:55
dep. 05:56
9 km
arr. 06:08
dep. 06:09
18 km
Valjevo, Railway station
arr. 06:45
dep. 06:46
48 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 06:55
dep. 06:56
60 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:08
dep. 07:09
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:15
dep. 07:21
83 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 07:42
dep. 07:42
114 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 07:59
dep. 07:59
135 km
arr. 08:16
151 km
08:09 10:42 (02:33)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 08:09
Valjevo, Railway station
arr. 09:05
dep. 09:06
48 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 09:14
dep. 09:15
60 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:27
dep. 09:28
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:34
dep. 09:35
83 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:52
dep. 10:02
109 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 10:07
dep. 10:08
114 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 10:24
dep. 10:25
135 km
arr. 10:42
151 km
11:18 14:02 (02:44)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 11:18
arr. 11:29
dep. 11:33
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:39
dep. 11:39
13 km
arr. 11:46
dep. 11:47
18 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:59
dep. 12:00
29 km
Valjevo, Gradac
arr. 12:13
dep. 12:14
39 km
Valjevo, Railway station
arr. 12:26
dep. 12:27
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 12:32
dep. 12:32
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:37
dep. 12:38
60 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:41
dep. 12:41
63 km
Slovac, Railway station
arr. 12:45
dep. 12:46
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:52
dep. 12:53
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:59
dep. 13:00
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 13:06
dep. 13:06
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 13:17
dep. 13:17
100 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 13:28
dep. 13:28
117 km
arr. 13:37
dep. 13:37
125 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:45
dep. 13:45
135 km
arr. 14:02
151 km
16:00 18:47 (02:47)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 16:00
arr. 16:11
dep. 16:11
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:17
dep. 16:17
13 km
arr. 16:24
dep. 16:24
18 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:36
dep. 16:36
29 km
Valjevo, Railway station
arr. 17:01
dep. 17:07
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 17:11
dep. 17:11
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 17:16
dep. 17:17
60 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 17:20
dep. 17:20
63 km
Slovac, Railway station
arr. 17:24
dep. 17:25
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:31
dep. 17:32
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:38
dep. 17:39
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:45
dep. 17:45
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 18:03
dep. 18:03
100 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 18:09
dep. 18:09
109 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 18:14
dep. 18:14
117 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 18:30
dep. 18:30
135 km
arr. 18:47
151 km
17:27 19:48 (02:21)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 17:27
Valjevo, Railway station
arr. 18:23
dep. 18:24
48 km
Lajkovac, Railway station
arr. 18:45
dep. 18:46
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 18:52
dep. 18:53
83 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:38
dep. 19:39
141 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 19:48
151 km
19:02 21:21 (02:19)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 19:02
Valjevo, Railway station
arr. 19:58
dep. 19:59
48 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:18
dep. 20:19
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:25
dep. 20:26
83 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 20:47
dep. 20:47
114 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:03
dep. 21:04
135 km
arr. 21:21
151 km
 
Departures on: tuesday, 20.11.2018.
04:07 06:29 (02:22)
Railway station
The timetable is valid until: 08.12.2018.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 04:07
Valjevo, Railway station
arr. 05:03
dep. 05:04
48 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:25
dep. 05:26
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:33
dep. 05:34
83 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:19
dep. 06:20
141 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:29
151 km

Naselja Kosjeric i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 19min., a najduže 02h i 47min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosjeric je u 03:34 h, dok je poslednji polazak u 19:02 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.