Polazak.rs
Buying bus tickets
Choose your desired destination
Search

Kosjeric - Beograd (Belgrade) timetable

tuesday, 19.02.2019.
05:50 08:00 (02:10)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 05:50
Valjevo, Railway station
arr. 06:46
dep. 06:47
48 km
Lajkovac, Railway station
arr. 07:05
dep. 07:06
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 07:11
dep. 07:12
83 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 07:52
dep. 07:53
141 km
arr. 08:00
151 km
07:39 10:11 (02:32)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 07:39
arr. 07:50
dep. 07:50
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 07:56
dep. 07:56
13 km
arr. 08:03
dep. 08:03
18 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 08:15
dep. 08:15
29 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 08:19
dep. 08:19
33 km
Valjevo, Railway station
arr. 08:41
dep. 08:42
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 08:46
dep. 08:46
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 08:51
dep. 08:52
60 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 08:55
dep. 08:55
63 km
Slovac, Railway station
arr. 08:59
dep. 08:59
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 09:04
dep. 09:05
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 09:10
dep. 09:11
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 09:17
dep. 09:18
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 09:24
dep. 09:24
100 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 09:30
dep. 09:34
109 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 09:39
dep. 09:39
114 km
arr. 09:48
dep. 09:48
125 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 09:56
dep. 09:57
135 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 10:03
dep. 10:04
141 km
arr. 10:11
151 km
10:46 13:20 (02:34)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 10:46
arr. 10:57
dep. 11:02
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 11:08
dep. 11:08
13 km
arr. 11:15
dep. 11:16
18 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 11:28
dep. 11:28
29 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 11:32
dep. 11:32
33 km
Valjevo, Railway station
arr. 11:54
dep. 11:55
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 11:59
dep. 11:59
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 12:04
dep. 12:05
60 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 12:08
dep. 12:08
63 km
Slovac, Railway station
arr. 12:12
dep. 12:12
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 12:17
dep. 12:18
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 12:23
dep. 12:24
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 12:30
dep. 12:30
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 12:36
dep. 12:36
100 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 12:47
dep. 12:47
114 km
arr. 12:56
dep. 12:57
125 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 13:05
dep. 13:06
135 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 13:12
dep. 13:13
141 km
arr. 13:20
151 km
15:43 18:14 (02:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 15:43
arr. 15:54
dep. 15:54
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 16:00
dep. 16:00
13 km
arr. 16:07
dep. 16:07
18 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 16:19
dep. 16:19
29 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 16:23
dep. 16:23
33 km
Valjevo, Railway station
arr. 16:45
dep. 16:46
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 16:50
dep. 16:50
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 16:55
dep. 16:56
60 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 16:59
dep. 16:59
63 km
Slovac, Railway station
arr. 17:03
dep. 17:04
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 17:09
dep. 17:10
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 17:15
dep. 17:16
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 17:22
dep. 17:22
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 17:28
dep. 17:28
100 km
Veliki Borak, Railway station
arr. 17:34
dep. 17:38
109 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 17:43
dep. 17:43
114 km
arr. 17:51
dep. 17:51
125 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 17:59
dep. 18:00
135 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 18:06
dep. 18:07
141 km
arr. 18:14
151 km
17:52 20:05 (02:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 17:52
Valjevo, Railway station
arr. 18:48
dep. 18:49
48 km
Lajkovac, Railway station
arr. 19:07
dep. 19:08
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 19:14
dep. 19:15
83 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 19:55
dep. 19:58
141 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 20:05
151 km
19:24 21:55 (02:31)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 19:24
arr. 19:35
dep. 19:35
9 km
Drenovci, Drenovacki kik
arr. 19:41
dep. 19:41
13 km
arr. 19:48
dep. 19:49
18 km
Bacevci kod Valjeva, Railway station - Lastra
arr. 20:01
dep. 20:01
29 km
Bogatic kod Valjeva, Leskovice
arr. 20:05
dep. 20:05
33 km
Valjevo, Railway station
arr. 20:27
dep. 20:28
48 km
Popucke, ZS Iverak
arr. 20:32
dep. 20:32
53 km
Divci kod Valjeva, Railway station
arr. 20:37
dep. 20:38
60 km
Loznica kod Valjeva, ZS Mladevo
arr. 20:41
dep. 20:41
63 km
Slovac, Railway station
arr. 20:45
dep. 20:45
69 km
Lajkovac, Railway station
arr. 20:50
dep. 20:51
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 20:56
dep. 20:57
83 km
Vreoci, Railway station
arr. 21:03
dep. 21:03
92 km
Stepojevac, Railway station
arr. 21:09
dep. 21:09
100 km
Barajevo, ZS Centar
arr. 21:20
dep. 21:20
114 km
Beograd (Belgrade), Resnik
arr. 21:40
dep. 21:41
135 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 21:47
dep. 21:48
141 km
arr. 21:55
151 km
 
Departures on: wednesday, 20.02.2019.
04:02 06:15 (02:13)
Railway station
The timetable is valid until: 14.12.2019.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosjeric, Railway station
dep. 04:02
Valjevo, Railway station
arr. 04:58
dep. 05:00
48 km
Lajkovac, Railway station
arr. 05:18
dep. 05:20
76 km
Lazarevac, Railway station
arr. 05:26
dep. 05:27
83 km
Beograd (Belgrade), Rakovica
arr. 06:07
dep. 06:08
141 km
Beograd (Belgrade), Topcider
arr. 06:15
151 km

Naselja Kosjeric i Beograd (Belgrade) su međusobno udaljena ~151 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 02h i 10min., a najduže 02h i 34min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosjeric je u 04:02 h, dok je poslednji polazak u 19:24 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.