Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kosančić kod Bojnika - Bojnik timetable

wednesday, 17.07.2019.
06:10 06:38 (00:28)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 06:10
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 06:12
dep. 06:12
0.8 km
Kacabac
arr. 06:16
dep. 06:16
4.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 06:20
dep. 06:20
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 06:21
dep. 06:21
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 06:25
dep. 06:35
10.1 km
Bojnik, Center
arr. 06:38
11.1 km
07:20 07:43 (00:23)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, subotom bez praznika.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 07:20
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 07:22
dep. 07:22
0.8 km
Kacabac
arr. 07:26
dep. 07:26
4.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 07:30
dep. 07:30
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 07:31
dep. 07:31
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 07:35
dep. 07:40
10.1 km
Bojnik, Center
arr. 07:43
11.1 km
10:00 10:15 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 10:00
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 10:02
dep. 10:02
0.8 km
Kacabac
arr. 10:06
dep. 10:06
4.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 10:10
dep. 10:10
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 10:11
dep. 10:11
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 10:15
10.1 km
11:53 12:38 (00:45)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days, bank holidays, Sunday.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 11:53
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 11:55
dep. 11:55
1 km
Kacabac
arr. 11:58
dep. 11:58
4 km
Lapotince, Intersection
arr. 12:01
dep. 12:01
7 km
Bojnik, Bus station
arr. 12:10
dep. 12:35
12 km
Bojnik, Center
arr. 12:38
13 km
12:50 13:05 (00:15)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 12:50
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 12:52
dep. 12:52
0.8 km
Kacabac
arr. 12:56
dep. 12:56
4.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 13:00
dep. 13:00
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 13:01
dep. 13:01
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 13:05
10.1 km
14:11 14:38 (00:27)
The timetable is valid until: 15.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 14:11
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 14:14
dep. 14:14
0.8 km
Kacabac
arr. 14:19
dep. 14:19
4.1 km
Lapotince, Intersection
arr. 14:24
dep. 14:24
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 14:26
dep. 14:26
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 14:30
dep. 14:35
10.1 km
Bojnik, Center
arr. 14:38
11.1 km
16:11 16:25 (00:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 16:11
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 16:13
dep. 16:13
0.8 km
Kacabac
arr. 16:17
dep. 16:17
4.1 km
Lapotince
arr. 16:20
dep. 16:20
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 16:21
dep. 16:21
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 16:25
10.1 km
17:21 17:35 (00:14)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 17:21
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 17:23
dep. 17:23
0.8 km
Kacabac
arr. 17:27
dep. 17:27
4.1 km
Lapotince
arr. 17:30
dep. 17:30
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 17:31
dep. 17:31
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 17:35
10.1 km
18:00 18:18 (00:18)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 18:00
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
0.8 km
Kacabac
arr. 18:06
dep. 18:06
4.1 km
Bojnik, Hladnjaca
arr. 18:10
dep. 18:10
8.9 km
Bojnik, Bus station
arr. 18:15
dep. 18:15
11.3 km
Bojnik, Center
arr. 18:18
12.3 km
19:16 19:33 (00:17)
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Stations
Arrival
Departure
Kosančić kod Bojnika
dep. 19:16
Stubla kod Bojnika, Intersection
arr. 19:18
dep. 19:18
0.8 km
Kacabac
arr. 19:22
dep. 19:22
4.1 km
Lapotince
arr. 19:25
dep. 19:25
6.9 km
Zeletovo, Suvo polje
arr. 19:26
dep. 19:26
7.6 km
Bojnik, Bus station
arr. 19:30
dep. 19:30
10.1 km
Bojnik, Center
arr. 19:33
11.1 km

Naselja Kosančić kod Bojnika i Bojnik su međusobno udaljena ~12 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 14min., a najduže 45min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 2 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kosančić kod Bojnika je u 06:10 h, dok je poslednji polazak u 19:16 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.