Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Korman kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable

wednesday, 23.10.2019.
07:28 08:10 (00:42)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:28
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
15.8 km
13:23 14:00 (00:37)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:23
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:30
dep. 13:30
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:34
dep. 13:34
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
15.8 km
Korman kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: thursday, 24.10.2019.
07:28 08:10 (00:42)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:28
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
15.8 km
13:23 14:00 (00:37)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:23
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:30
dep. 13:30
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:34
dep. 13:34
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
15.8 km
Korman kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: friday, 25.10.2019.
07:28 08:10 (00:42)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:28
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
15.8 km
13:23 14:00 (00:37)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:23
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:30
dep. 13:30
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:34
dep. 13:34
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
15.8 km
Korman kod Aleksinca - Aleksinacki Rudnik timetable
Departures on: monday, 28.10.2019.
07:28 08:10 (00:42)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 07:28
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 07:31
dep. 07:31
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 07:32
dep. 07:32
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 07:33
dep. 07:33
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:34
dep. 07:34
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 07:36
dep. 07:36
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 07:38
dep. 07:38
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 07:39
dep. 07:39
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 07:40
dep. 07:40
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 07:42
dep. 07:42
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 07:44
dep. 07:44
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 07:46
dep. 07:46
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 07:47
dep. 07:47
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 07:50
dep. 07:50
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 07:52
dep. 07:52
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 07:54
dep. 07:54
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 07:56
dep. 07:56
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 07:58
dep. 07:58
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 08:00
dep. 08:00
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 08:02
dep. 08:02
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 08:05
dep. 08:05
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 08:08
dep. 08:08
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 08:10
15.8 km
13:23 14:00 (00:37)
Zel. stanica
The timetable is valid until: 31.10.2019.
Days of service: business days.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Korman kod Aleksinca, Zel. stanica
dep. 13:23
Trnjane kod Aleksinca, Ulaz
arr. 13:25
dep. 13:25
1.4 km
Trnjane kod Aleksinca, Intersection
arr. 13:26
dep. 13:26
2 km
Trnjane kod Aleksinca, Dom kulture
arr. 13:27
dep. 13:27
2.6 km
Trnjane kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:28
dep. 13:28
3.1 km
Donji Adrovac, DP Fagem - Blokara
arr. 13:30
dep. 13:30
4.2 km
Donji Adrovac, Zel. stanica
arr. 13:32
dep. 13:32
5.4 km
Donji Adrovac, Dom kulture
arr. 13:33
dep. 13:33
5.7 km
Donji Adrovac, Igraliste - Zadruga
arr. 13:34
dep. 13:34
6.1 km
Prcilovica, Ekonomija
arr. 13:35
dep. 13:35
6.4 km
Prcilovica, Dom kulture - Zadruga
arr. 13:38
dep. 13:38
7.4 km
Prcilovica, Suhotski put
arr. 13:39
dep. 13:39
7.9 km
Zitkovac kod Aleksinca, Zel. stanica
arr. 13:41
dep. 13:41
8.5 km
Zitkovac kod Aleksinca, Bara
arr. 13:43
dep. 13:43
9.3 km
Zitkovac kod Aleksinca, IGM Morava
arr. 13:45
dep. 13:45
10.4 km
Aleksinac, Putnik Morava
arr. 13:47
dep. 13:47
11.1 km
Aleksinac, 22. Decembar
arr. 13:49
dep. 13:49
11.8 km
Aleksinac, Stadion
arr. 13:51
dep. 13:51
12.9 km
Aleksinac, Niska banka
arr. 13:53
dep. 13:53
13.5 km
Aleksinac, Zdr. centar
arr. 13:55
dep. 13:55
14.3 km
Aleksinac, St. pijaca
arr. 13:57
dep. 13:57
15.5 km
Aleksinac, EI Pak
arr. 13:59
dep. 13:59
15.5 km
Aleksinacki Rudnik
arr. 14:00
15.8 km

Naselja Korman kod Aleksinca i Aleksinacki Rudnik su međusobno udaljena ~16 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 37min., a najduže 42min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Korman kod Aleksinca je u 07:28 h, dok je poslednji polazak u 13:23 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.