Polazak.rs
European bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Kopaonik - Krusevac timetable

monday, 17.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km
Kopaonik - Krusevac timetable
Departures on: tuesday, 18.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km
Kopaonik - Krusevac timetable
Departures on: wednesday, 19.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km
Kopaonik - Krusevac timetable
Departures on: thursday, 20.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km
Kopaonik - Krusevac timetable
Departures on: friday, 21.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km
Kopaonik - Krusevac timetable
Departures on: saturday, 22.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km
Kopaonik - Krusevac timetable
Departures on: sunday, 23.02.2020.
16:00 19:12 (03:12)
Suncani vrhoviNova pijaca
The timetable is valid until: 30.09.2022.
Days of service: every day.
Non Bookable
Stations
Arrival
Departure
Kopaonik, Suncani vrhovi
dep. 16:00
Brzece
arr. 16:45
dep. 16:45
19 km
Brus, Bus station
arr. 17:15
dep. 17:15
38 km
Ravni kod Brusa
arr. 17:39
dep. 17:39
54.5 km
Zlatari
arr. 17:43
dep. 17:43
57.5 km
Majdevo kod Krusevca, 2 - S
arr. 17:56
dep. 17:56
66 km
Veliki Kupci, Intersection
arr. 18:02
dep. 18:02
70 km
Gornji Stepos, 2
arr. 18:12
dep. 18:12
77.5 km
Krusevac, Bus station
arr. 18:30
dep. 19:00
89 km
Krusevac, Nova pijaca
arr. 19:12
90 km

Naselja Kopaonik i Krusevac su međusobno udaljena ~90 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 03h i 12min., a najduže 03h i 12min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Kopaonik je u 16:00 h, dok je poslednji polazak u 16:00 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.