Polazak.rs
Bus timetables and ticket booking
Choose your next destination
Search

Koncic - Prokuplje timetable

monday, 22.07.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 05:30
Prekopuce
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Krnji Grad
arr. 05:34
dep. 05:34
3.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 05:36
dep. 05:36
4.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 05:39
dep. 05:39
5.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 05:40
dep. 05:40
6.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 05:42
dep. 05:42
8.2 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Donja Bresnica
arr. 05:45
dep. 05:45
10.7 km
Gornja Bresnica
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 05:49
dep. 05:49
12.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 05:51
dep. 05:51
13.3 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
14.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 05:56
dep. 05:56
15.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
15.9 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 05:59
dep. 05:59
17.6 km
Mrselj
arr. 06:01
dep. 06:01
18.4 km
Merovac
arr. 06:03
dep. 06:03
19.7 km
Merovac, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
20.4 km
Resinac, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Resinac
arr. 06:06
dep. 06:06
22.3 km
Resinac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 06:09
dep. 06:09
23.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:11
dep. 06:11
25.2 km
Potocic
arr. 06:15
dep. 06:15
26.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:17
dep. 06:17
27.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:22
dep. 06:22
31 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
31.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:26
dep. 06:26
33.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
35 km
16:21 16:50 (00:29)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 16:21
Bresnicic
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
5.5 km
Potocic
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
8.5 km
Gubetin, Baza
arr. 16:37
dep. 16:37
10.5 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:38
dep. 16:38
11.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:44
dep. 16:44
14 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:50
15 km
Koncic - Prokuplje timetable
Departures on: tuesday, 23.07.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 05:30
Prekopuce
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Krnji Grad
arr. 05:34
dep. 05:34
3.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 05:36
dep. 05:36
4.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 05:39
dep. 05:39
5.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 05:40
dep. 05:40
6.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 05:42
dep. 05:42
8.2 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Donja Bresnica
arr. 05:45
dep. 05:45
10.7 km
Gornja Bresnica
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 05:49
dep. 05:49
12.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 05:51
dep. 05:51
13.3 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
14.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 05:56
dep. 05:56
15.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
15.9 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 05:59
dep. 05:59
17.6 km
Mrselj
arr. 06:01
dep. 06:01
18.4 km
Merovac
arr. 06:03
dep. 06:03
19.7 km
Merovac, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
20.4 km
Resinac, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Resinac
arr. 06:06
dep. 06:06
22.3 km
Resinac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 06:09
dep. 06:09
23.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:11
dep. 06:11
25.2 km
Potocic
arr. 06:15
dep. 06:15
26.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:17
dep. 06:17
27.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:22
dep. 06:22
31 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
31.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:26
dep. 06:26
33.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
35 km
16:21 16:50 (00:29)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 16:21
Bresnicic
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
5.5 km
Potocic
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
8.5 km
Gubetin, Baza
arr. 16:37
dep. 16:37
10.5 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:38
dep. 16:38
11.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:44
dep. 16:44
14 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:50
15 km
Koncic - Prokuplje timetable
Departures on: wednesday, 24.07.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 05:30
Prekopuce
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Krnji Grad
arr. 05:34
dep. 05:34
3.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 05:36
dep. 05:36
4.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 05:39
dep. 05:39
5.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 05:40
dep. 05:40
6.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 05:42
dep. 05:42
8.2 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Donja Bresnica
arr. 05:45
dep. 05:45
10.7 km
Gornja Bresnica
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 05:49
dep. 05:49
12.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 05:51
dep. 05:51
13.3 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
14.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 05:56
dep. 05:56
15.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
15.9 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 05:59
dep. 05:59
17.6 km
Mrselj
arr. 06:01
dep. 06:01
18.4 km
Merovac
arr. 06:03
dep. 06:03
19.7 km
Merovac, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
20.4 km
Resinac, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Resinac
arr. 06:06
dep. 06:06
22.3 km
Resinac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 06:09
dep. 06:09
23.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:11
dep. 06:11
25.2 km
Potocic
arr. 06:15
dep. 06:15
26.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:17
dep. 06:17
27.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:22
dep. 06:22
31 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
31.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:26
dep. 06:26
33.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
35 km
16:21 16:50 (00:29)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 16:21
Bresnicic
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
5.5 km
Potocic
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
8.5 km
Gubetin, Baza
arr. 16:37
dep. 16:37
10.5 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:38
dep. 16:38
11.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:44
dep. 16:44
14 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:50
15 km
Koncic - Prokuplje timetable
Departures on: thursday, 25.07.2019.
05:30 06:30 (01:00)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 05:30
Prekopuce
arr. 05:32
dep. 05:32
1.7 km
Krnji Grad
arr. 05:34
dep. 05:34
3.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Donje
arr. 05:36
dep. 05:36
4.2 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prodavnica
arr. 05:38
dep. 05:38
5 km
Zdravinje kod Prokuplja, Prekici
arr. 05:39
dep. 05:39
5.8 km
Zdravinje kod Prokuplja, Durici
arr. 05:40
dep. 05:40
6.6 km
Zdravinje kod Prokuplja, Gornje
arr. 05:41
dep. 05:41
7.4 km
Zdravinje kod Prokuplja, Manastir Ajdanovac raskrsnica
arr. 05:42
dep. 05:42
8.2 km
Gornja Bresnica, Rasevac raskrsnica
arr. 05:43
dep. 05:43
9 km
Donja Bresnica
arr. 05:45
dep. 05:45
10.7 km
Gornja Bresnica
arr. 05:47
dep. 05:47
11.9 km
Velika Plana kod Prokuplja, Babići Zahtev
arr. 05:49
dep. 05:49
12.8 km
Velika Plana kod Prokuplja, Bačani
arr. 05:51
dep. 05:51
13.3 km
Velika Plana kod Prokuplja, Izlaz
arr. 05:54
dep. 05:54
14.6 km
Velika Plana kod Prokuplja, Kosovci
arr. 05:56
dep. 05:56
15 km
Velika Plana kod Prokuplja
arr. 05:56
dep. 05:56
15.4 km
Velika Plana kod Prokuplja, Ulaz
arr. 05:57
dep. 05:57
15.9 km
Mrselj, Momčilovići
arr. 05:59
dep. 05:59
17.6 km
Mrselj
arr. 06:01
dep. 06:01
18.4 km
Merovac
arr. 06:03
dep. 06:03
19.7 km
Merovac, Ulaz
arr. 06:04
dep. 06:04
20.4 km
Resinac, Most
arr. 06:06
dep. 06:06
21.5 km
Resinac
arr. 06:06
dep. 06:06
22.3 km
Resinac, Ulaz
arr. 06:07
dep. 06:07
22.7 km
Mala Plana kod Prokuplja, Selo
arr. 06:09
dep. 06:09
23.6 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 06:11
dep. 06:11
25.2 km
Potocic
arr. 06:15
dep. 06:15
26.6 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 06:17
dep. 06:17
27.4 km
Prokuplje, Trnavski Put
arr. 06:22
dep. 06:22
31 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 06:23
dep. 06:23
31.6 km
Prokuplje, Carina
arr. 06:26
dep. 06:26
33.6 km
Prokuplje, Bus station
arr. 06:30
35 km
16:21 16:50 (00:29)
Intersection
The timetable is valid until: 31.08.2019.
Days of service: business days.
Stations
Arrival
Departure
Koncic, Intersection
dep. 16:21
Bresnicic
arr. 16:23
dep. 16:23
1.7 km
Bresnicic, Intersection
arr. 16:24
dep. 16:24
2.5 km
Mala Plana kod Prokuplja
arr. 16:29
dep. 16:29
5.5 km
Potocic
arr. 16:31
dep. 16:31
6.5 km
Gubetin, Suva cesma
arr. 16:34
dep. 16:34
8.5 km
Gubetin, Baza
arr. 16:37
dep. 16:37
10.5 km
Prokuplje, Hisar
arr. 16:38
dep. 16:38
11.5 km
Prokuplje, Plehana kuca
arr. 16:40
dep. 16:40
12 km
Prokuplje, Jugopetrol
arr. 16:42
dep. 16:42
13 km
Prokuplje, Carina
arr. 16:44
dep. 16:44
14 km
Prokuplje, Bus station
arr. 16:50
15 km

Naselja Koncic i Prokuplje su međusobno udaljena ~25 km. Putovanje između ova dva mesta traje najkraće 29min., a najduže 01h i 00min., u zavisnosti od prevoznika. Na ovoj relaciji prevoz obavlja ukupno 1 prevoznika. Prvi polazak sa stanice Koncic je u 05:30 h, dok je poslednji polazak u 16:21 h, za traženi datum.

We use cookies to personalise content and ads, to provide social media features and to analyse our traffic.
We use cookies to personalise content and ads.